[ad_1]

اینکه این فصل NFL بدون لغو یا باخت به هفته 14 رسیده است ، کمی معجزه است.

اوه ، ما به هم نزدیکتر شدیم ، دس برایانت دقایقی قبل از شروع Dallas Cowboys-Baltimore Raven ، آخرین دومینوی یک بازی دومینو COVID-19 که شیوع کلاغ دو هفته پیش را دنبال کرد ، منجر به طولانی شدن برنامه NFL شد. تا مرز فاجعه

رویکرد COVID-19 ، که لیگ از آن استفاده می کند ، یک مسابقه منفرد است که سه بار دوباره تعیین می شود ، اصرار به بازی دیگری با وجود قرنطینه از کل عمق در برنامه یک تیم ، از نیاز به ایجاد هفته هجدهم صحبت می کند از یک فصل عادی تا تعیین وقت به تعویق انداختن در آینده – توسط همکارم سام فارمر در اوایل این هفته با جزئیات شرح داده شد.

این ممکن است موثرترین رویکرد نباشد اما سرگرم کننده است.

چه کسی می دانست که بازی های NFL می تواند در یک بعد از ظهر چهارشنبه انجام شود؟ من احتمالاً این کار را نکردم.

اما به همان اندازه که از دیدن فوتبال خوشحالم – به خصوص با ارائه دیدگاه های دفاعی قوچ قوچ برای بازگشت به Super Bowl – من خودم را در فکر این سوال قرار می دهم که توسط دکتر ایان مالکوم در پارک ژوراسیک مطرح شده است: “دانشمندان شما به سختی مشغول بودند یا نه آنها نتوانستند از اینکه آیا باید فکر کنند ، متوقف شوند. “

(با افشای کامل ، این خط خریدهای من از آمازون را نیز راهنمایی می کند.)

یک بار دیگر ، NFL آینه ای برای جلوه عمومی به مردم ارائه می دهد تا ظاهر خوبی داشته باشند ، و بار دیگر نشان دادیم که ترجیح می دهیم چنین کاری نکنیم. تفکر دقیق هرگز پاسخها یا تعامل ما با مشکلات جدی روز ملی NFL ، مانند رفتار مداوم ضعیف با حوادث خشونت خانگی در لیگ را هدایت نکرده است. یا گفتگوی CTE ، یا سیاست های سیاه یا ناشیانه کالین کوپرنیکوس در مورد اعتراضات به سرود ملی.

چرا باید بحران بهداشت عمومی ، حتی کشنده ترین در زندگی ما ، متفاوت باشد؟

وقتی جوان ترم ، آرمان گرایانه تر ، ناامیدکننده تر خواهد بود. اکنون که به اندازه کافی موهای خاکستری برای رنگ آمیزی دارم ، فهمیدم که بعضی اوقات ، افراد صرف نظر از قیمت ، فقط آنچه را می خواهند می خواهند و همیشه کسی یا چیزی برای کمک به آنها وجود دارد. اوه ، ما با عصبانیت توییت می کنیم ، اما امشب این جو و تروی با رامز-میهن پرستان در فاکس است. ساخته های خارق العاده تا 5:20 ارسال می شود.

روز سه شنبه ، در حالی که برایانت شکایت داشت که به دلیل تشخیص COVID بازی را از دست داده است ، تعداد بیشتری از آمریکایی ها در اثر ویروس (2597) نسبت به کشته شدن در پرل هاربر (24403) کشته شدند. در همان روز ، فهمیدیم که لوس آنجلس داجرز دو جاسوس علیه ویروس را از دست داده است ، لون جویس 72 ساله و ژایرو کاستیلو 31 ساله ، یک توبیخ هوشیارانه برای همه شما که فکر می کردید برخی از ما با جاستین ترنر برای جشن گرفتن با هم تیمی های خود بسیار فراتر رفته ایم. بعد از تشخیص مثبت او در اواخر بازی 6 سری جهانی در زمین بازی.

ستارگان NFL قابل پرستش هستند ، اما آنها خدایان نیستند. آنها مانند دیگران کوچک شده و ویروس کرونا را گسترش می دهند. آنها نه تنها به طور بالقوه جان خود را به خطر می اندازند ، بلکه همه افراد مربوط به ورزش و نه کارمندان یکدست مانند جویس و کاستیلو. همانطور که من عاشق بازی ها هستم ، تعجب می کنم قبل از توقف یا توقف فصل ، محدودیت برای عفونت چیست.

همانطور که من عاشق بازی ها هستم ، تعجب می کنم قبل از اینکه فصل کاملاً متوقف شود یا تعطیل شود ، حد مجاز عفونت چیست.

می دانید ، “آیا می توانیم؟” در مقابل “باید؟”

دموریس اسمیت ، مدیر اجرایی NFLPA این هفته به تایمز گفت: “هیچ راه حل ساده ای برای مبارزه با این ویروس وجود ندارد.” “ما همه تلاش خود را برای کاهش خطر اعضای خود ، خانواده های آنها و همه افراد در NFL انجام دادیم. ما از توصیه های بهترین متخصصان جهان پیرامون زمان بازی و زمان برنامه ریزی پیروی کردیم و تاکنون میزان مثبت بودن بسیار پایین تر از حد متوسط ​​برای شهر ، ایالت و کشور است.

“ما به هیچ وجه تضمین نمی کنیم که با توجه به هفته های قبل از فارغ التحصیلی و افزایش سطح عفونت در جامعه ، فصل را به پایان برسانیم. این فقط در صورت موفقیت کامل ، هوشیار ، انعطاف پذیر و مایل به انجام تنظیمات لازم برای در امان ماندن از عضویت در برابر شیوعهای کنترل نشده ، خواهد بود. “

واقعیت این است که اکثر ما در زمان های بی سابقه ای از جمله NFL بهترین تلاش خود را انجام می دهیم. و با توجه به اینکه نرخ انتقال برای لیگ نسبت به خارج از آن کمتر است ، گودل و شرکت شایسته ستایش هستند.

اما ما می بینیم که چگونه مشکل بوجود می آید ، درست است؟ تعداد روزافزون امکانات بسته ، بازیها به عقب تغییر داده می شوند ، و بازیهای دیگر مجبور می شوند که عقب بروند ، بازیکنان قبل از شروع کنار می روند. حتی اگر فصل بدون لغو سپری شود ، آیا عواقب بیشتری نخواهد داشت ، کوتاه مدت به عنوان بستری در بیمارستان و بلند مدت به عنوان میوکاردیت؟

اگر در هفته های آینده یا در طول فصل بدتر شود ، چه کسی جرات می کند که بگوید کافی است؟

معجزه این نیست که NFL با وجود خطرات همچنان به حمل و نقل کامیون ها ادامه دهد. معجزه صدایی خواهد بود که مهم است و خواستار متوقف شدن بازی می شود زیرا خطر بسیار زیاد شده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر