ستون: Asjia Roberson سرمایه گذاری پدرش را به لاک 249 دلار تبدیل می کند و به بلیط USC تبدیل می کند

[ad_1]

هنگامی که Asjia Roberson کلاس پنجم بود ، گروهی از بازیکنان لاکچری اتحادیه Redondo در محل مدرسه او با مربی خود برای ارائه درمانگاه حاضر شدند. آنها گل زدند و یک چوب به او دادند.

رجینالد رابرسون در ارتش بود. او اهل لوئیزیانا است. همسر او ، آندره ، وکیل JAG در نیروی هوایی بود. او اهل آلاباما است. آنها هیچ چیزی در مورد لاکراس نمی دانستند. اما دختر آنها وقتی به خانه آمد آنقدر هیجان زده شد که مجبور شدند توجه کنند.

او گفت: “من به یک چوب احتیاج دارم.”

آسیا از پدرش خواست که او را به فروشگاه لوازم ورزشی محلی ببرد. ابتدا ، رجینالد لاكروس را به دنبال مانكن ها در اینترنت جست وجو كرد تا بفهمد كه به چه چیزی علاقه دارد.

سپس ، در فروشگاه کالاهای ورزشی ، او از سیستم آدرس عمومی خواست “مسیر 3 به کمک نیاز دارد”.

Asjia زیباترین چوب را در ساختمان در بالاترین قفسه پیدا کرد. صورتی و بنفش بود. او به پدرش گفت: “من باید آن را بگیرم.”

همه چیز خوب پیش رفت تا جایی که فروشنده به پدرش گفت قیمت چوب 249 دلار است.

سپس سکوت حیرت زده ای برقرار شد.

“من از کمک هزینه ام دست می کشم. من تمام A. را می گیرم. من در مسیر دویدن را متوقف می کنم “، اسدیا التماس می کند.

Reginald گفت: “اگر چوب 249 دلاری گرفتید ، بهتر است مثل دستتان بدوزید.”

به این ترتیب سفر لاجوردی Asjia آغاز شد ، که منجر به پیوستن نوجوان به USC شد.

پدرش یادآوری می کند: “لحظه ای که چوبی در دست او گذاشتیم ، او به حیاط خانه رفت و شروع به دویدن کرد.”

با سرعت و چابکی ، Asjia 5 فوت 5 متری به یکی از بهترین بازیکنان جنوب تبدیل شده است. او فصل گذشته در ردوندو 76 گل به عنوان دانشجوی دومی دریافت کرد.

او هنوز از کلینیک لاکراس که توسط مربی تام بورگیا راه اندازی شده سپاسگزار است. او اکنون مربی او در Redondo است.

وی گفت: “هنگامی که من اولین عصا را برداشتم بسیار جالب بود و او به ما نشان داد که چگونه توپها را بزنیم.” “لاکروس فقط خیلی مرا جذب می کند.”

بورگیا گفت: “او انرژی بالایی دارد. او هرگز گیج نمی شود. او واقعاً سریع است. او واقعاً پرخاشگر است و مهارت های خوبی در چوب زدن دارد. “

دختران زیادی سیاه پوست بازی لاکراس نیستند ، اما رجینالد گفت که او همیشه در مراسم با دختر و همسرش احساس خوشامد می کرده است.

وی گفت: “این برای ما والدین عالی بود.” “این ورزش در حال رشد است و تعداد زیادی از بچه ها را در اختیار شما قرار می دهد که به طور معمول پیست ، والیبال ، بسکتبال و فوتبال را تمرین می کنند. اقلیت های بیشتری را می بینید که ورزش می کنند. او با مربی مناسب و برنامه مناسب با چند خانواده بزرگ بود. سپس باشگاه مناسب را انتخاب کردیم. “

در لس آنجلس ، فشار زیادی برای تنوع بخشیدن به لاکروس وجود دارد. هارلم لاکروس یک برنامه توسعه جوانان است که با مدارس در جوامع کم درآمد شهری همکاری می کند. او در سال 2017 به لس آنجلس آمد و بیش از 200 دانش آموز دارد که در لس آنجلس جنوبی ، کامپتون و اینگلوود شرکت می کنند.

ورزشکاری Asjia به عنوان یک مدافع می تواند به جذب بازیکنان بیشتری در این ورزش کمک کند.

وی گفت: “سرعت می تواند دفاع را به حمله و توهین را به دفاع تبدیل كند.” “این یک بازی واقعا سریع است و عنصر اصلی هر کاری است که می توانید انجام دهید.”

در مورد چوب ، پدرش گفت که او با گرفتن همه A و تبدیل شدن به یک بازیکن برتر چماق ، هزینه آن را پرداخت.

وی گفت: “او چشم گران قیمتی دارد.”

بورگیا در پاسخ به این س ifال که آیا یک چوب لاکروس 249 دلاری برای یک بازیکن تازه کار دریافت می کند ، گفت: “من می گویم دیوانه ای. بیایید ببینیم که او سعی می کند ببیند آیا او این کار را دوست دارد یا نه. “

خوشبختانه رابرسون ، مبلغ 249 دلار سرمایه ای بود که سودهای کلانی را پرداخت کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme