[ad_1]

سرآشپز دیوید چانگ غذا را می داند و حقایق جالب.

مجری برنامه “خوشمزه زشت” نتفلیکس و بنیانگذار Momofuku اولین سلبریتی بود که روز یکشنبه برنده جایزه خیریه ABC که می خواهد میلیونر شود برنده شد.

رستوران دار مایوردوم با سرپیچی 500000 دلار شرط می بندد ، که او برای شانس دریافت جایزه ناپذیر میلیون ها دلار برنده شد و برای اولین بار در تاریخ 20 ساله نمایش ، بزرگترین مبلغ را جمع آوری کرد. وی این کار را برای جلب توجه صنعت رستوران آشفته در میان بیماری همه گیر COVID-19 انجام داد.

چانگ برای بنیاد غیرانتفاعی Southern Smoke مستقر در هوستون ، که به نفع صنعت مهمان نوازی است ، رقابت کرد.

هنگام پخش موسیقی نمادین ضربان قلب ، چانگ در مورد مسئله میلیون دلاری جیمی کیمل ، که مانند سلف خود ، رگیس فیلبین ، نتوانست اعتماد به نفس را بر صندلی داغ تحریک کند ، تعمق کرد. سپس چانگ اجازه داد “اعتماد به نفس احمقانه اش پیروز شود”.

سوال: “اگرچه او و همسرش هرگز از ترس شوك كردن كليد روشنايي را لمس نكرده اند ، اما كيست نخستين رئيس جمهوري كه در كاخ سفيد برق دارد ، كيست؟”

چانگ مطمئن نبود و به یک دوست خود – یک تحلیلگر NFL و حقایق کنجکاو ، مینا کیمز – کمک خواست. Chimes هم خیلی مطمئن نبود ، اما او توانست با انتخاب های زیادی زمینه را تنگ کند و گفت: “احتمالاً [Benjamin] هریسون “قبل از اینکه تماس تلفنی 30 ثانیه ای آنها به طور ناگهانی پایان یابد.

چانگ که هنوز ناراحت بود ، به پیشنهاد کیمز اعتماد کرد و به شوخی گفت که او حتی مطمئن نیست که هریسون رئیس جمهور ایالات متحده است ، بنابراین او یک آشپز شد زیرا او یک دانش آموز وحشتناک در مدرسه بود.

“من یک قمارباز هستم – و اگر این اشتباه باشد شرمنده ام – اما این کار را می کنم. “زیرا داشتن یک میلیون دلار در حال حاضر برای بسیاری از خانواده ها تغییر بازی می کند.” “… برای من این معنای بیشتر کسب این حق است که بتوانم روی یک صنعت نیازمند تمرکز کنم.”

اگر اشتباه کند پاداش نیم میلیون دلاری وی به 32000 دلار کاهش می یابد.

اما چانگ آن را درست فهمید و داستانی را در نمایش ضبط کرد.

چانگ به USA Today گفت: “وقتی به آخرین سوال رسیدم ، آنقدر پر از آدرنالین بودم که تصمیم گرفتم آن را مصرف کنم.”

این سرآشپز پیروزی خود را در توییتر جشن گرفت و خاطرنشان کرد که “مشکل قمار او بالاخره نتیجه می دهد.” او همچنین از هم تیمی های Kimes و کارگردان آلن یانگ (مهمان متخصص او) به عنوان MVP این قسمت تمجید کرد.

“امیدوارم رستوران های سراسر آمریکا به superminieminakimes وضعیت فوق العاده بدهند. او دیگر از خارج از کشور تکفیر نمی شود “، چانگ در توییتی نوشت ، از او و یانگ به خاطر بسیار هوشمندانه تر از من تشکر کرد !!! همیشه داشتن دوستانی که در مدرسه عملکرد خوبی داشته اند خوب است !! “

یانگ که کارگردانی “Tigertail” را برعهده داشت و “Master of None” از نویسندگان نتفلیکس بود ، به شوخی گفت که “او همیشه می خواست یک چک تلویزیون عظیم انجام دهد” و “تیم رویایی آسیایی” خود را جشن گرفت.

چانگ گفت پس از سال ها طرفدار نمایش ، روی صندلی داغ نشست. او با بازی در فصل اول کیمل به عنوان مجری برنامه آماده شد و با استفاده از مسابقه آموزش دید.

اما دلایل مسابقه او فراتر از سرگرمی و بازی بود. در توییتر ، او در پاسخ به بیماری همه گیر دولت ایالات متحده ، یعنی مقدار کمی از کمک هایی که به گفته وی به صنعت رستوران آشفته داده است ، حفاری کرد.

وی گفت: “از آنجا كه دولت به كارگران رستوران كمك نخواهد كرد … ما باید برای كمك به آنچه در توان داریم انجام دهیم.” نوشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر