[ad_1]

سرژ ایباکا هرگز قصد نداشت با نشستن مقابل بنر کلیپرز در مرکز آموزش تیم Playa Vista ، فصل دوازدهم خود را در NBA آغاز کند.

وقتی دو هفته پیش 7 فوت وارد آژانس رایگان شد ، آرزوی او این بود که با هم تیمی های خود که عاشق او شده بود ، به رپتورز برگردد و در این شهر حق کسب عنوان را کسب کند.

بعد از اینکه بازیکن 31 ساله در یک بازی حرفه ای در فصل گذشته به طور متوسط ​​15.4 امتیاز کسب کرد ، در حالی که فصل گذشته از نیمکت نشین شد ، ایباکا معتقد است که این علاقه دو طرفه خواهد بود و صحبت با تیم سریع خواهد بود. او هرگز به طور جدی به فکر رفتن به جای دیگری نبود. همانطور که 24 ساعت اول آزادی آژانس نمایان شد ، او فهمید که این نه تجدید عهد ، بلکه انحلال آنها است. تورنتو برای حفظ فضای انعطاف پذیر خود هنگام ورود به خارج از فصل بعدی ، از ارائه قرارداد برای بیش از یک فصل خودداری کرد.

ایباکا روز پنجشنبه گفت: “بله ، من تعجب کردم.” “به همین دلیل من تصمیم گرفتم تا گزینه های مختلف را بررسی کنم و سپس وقتی کلیپرز در تصویر ظاهر می شود.”

لارنس فرانک ، رئیس عملیات بسکتبال کلیپرز ، تماس گرفته بود.

شاید از همه مهمتر ، کاوهی لئونارد ، هم تیمی اش در تیم قهرمانی تورنتو 2019 ، همچنین در حال عضوگیری است.

ایباکا گفت: “او به من پیام داد” هی ، چه خبر “. گفتم: “چی شده داداش من مرخصی دارم” … “داداش میای یا نه؟ “فقط كاوی را در صدایش تصور كن. مثل ، خنده دار بود. “برادر ، آیا ما این کار را می کنیم؟” این بسیار خنده دار بود.

آنها مانند یک زوج عجیب و غریب به نظر می رسند. در طول اولین ملاقات خود با خبرنگاران پس از امضای قرارداد دو ساله با کلیپرز – یک گزینه بازیکن سال دوم – مرد بزرگ پرورش یافته کنگو ، آموزش دیده اسپانیایی ایده های طولانی و صریح خود را برای راه حل به صورت آزاد به سه زبان ارائه داد. البته لئونارد خوشحال است که حرف زیادی نمی زند.

با این وجود در زمین ، دستاوردهای آنها با هم گویای خودشان است. وقتی ایباکا و لئونارد در طول فصل لیگ خود بازی می کردند ، تورنتو در 100 مالکیت 12.6 امتیاز بهتر از حریف خود بود. آنها بیرون از زمین از کنار یکدیگر راحت به نظر می رسیدند. ورود لئونارد پس از تجارت در سان آنتونیو منجر به “تغییر شخصیت چشمگیر” توسط ایباکا ، تحلیلگر تلویزیونی رپتورز ، لئو روتینز شد. به Sirius XM گفت در ماه نوامبر. در اوایل پس از فصل ، لئونارد که در ملا عام بود ، در یک برنامه آشپزی خانگی YouTube در ایباکا ظاهر شد ، در طی آن مرد بزرگ موفق شد هم تیمی اکراه خود را ترغیب کند تا یک پیتزا با آلت تناسلی گوساله را مقابل دوربین امتحان کند. (لئونارد بعد از اولین لقمه اش گفت: “ملایم نیست ، مرد.”)

کلیپرزها امیدوارند که گردهمایی آنها در لس آنجلس باعث چنین موفقیتی شود. وی گفت ، حضور لئونارد “قطعاً” به “ایباکا” در انتخاب کلیپرز کمک کرد.

ایباكا گفت: “كائوشی نوع آدمی است ، شما باید شخصاً او را بشناسید تا او را بفهمید.” “می توانم از دور ببینم که بسیاری از مردم چیزهای مختلفی می گویند ، حتی خودم ، اما وقتی به او نزدیک می شوی و با او وقت می گذاری ، او را درک می کنی ، می دانی او از آن نوع است. این فقط به طور طبیعی اتفاق افتاده است ، ما فقط می فهمیم. یک چیز برای من و کاوهی این است که هیچ دوستی در دوستی ما وجود ندارد. ما آن را نداریم من می دانم که او کیست و او به عنوان یک هم تیمی می داند که چه کاری می توانم برای او انجام دهم ، برای تیم انجام دهم و این کار باعث می شود کارها نرمتر و راحت تر شوند. “

ایباکا جایگزین مونترزل هارل می شود که در آژانس آزاد به لیکرز رفت و اگرچه ایباکا 5 سال بزرگتر است ، اما کلیپرز او را بعنوان یک ارتقا به تیم های احتمالی پلی آف می داند ، زیرا او همچنین می تواند از لبه دفاع کند. ، برای محافظت از سبد ، “تایرون لو ، مربی کلیپرز گفت. تقریباً نیمی از ضربات ایباکا در فصل گذشته 10 فوت بود – او 63٪ شوت زد – اما او همچنین تقریبا 38٪ ضربات خود را زد و سه امتیاز زد.

با این حال ، در بیشتر فصل گذشته ، حمله بالای کلیپرز و دفاع گران قیمت مشکل نبود. ماركوس موریس ، مهاجم گفت ، كلیپرز در اولین برد خود در شش بازی مقابل دالاس و باخت حیرت انگیز هفت بازی مقابل دنور در نیمه نهایی كنفرانس ، اغلب به توانایی خود روی كاغذ اعتماد می كرد ، اما تعدیل كافی را انجام نداد.

موریس که دوباره با این تیم قرارداد امضا کرد گفت: “این موضوع مربوط به باخت نیست ، بلکه مربوط به چگونگی باخت ما است و من فکر می کنم این بزرگترین انگیزه برای این تیم است ، زیرا در پایان روز این تیم بهتر از ما نبود.” با قراردادی چهار ساله به ارزش 64 میلیون دلار. “همه ما آن را می دانستیم. برای ایستادن و از دست دادن ، فکر می کنم این یک احساس اضافی در ذهنیت ما ایجاد کند. “

ایباکا گفت: “بعضی اوقات وقتی بازیکنان بزرگی روی کاغذ دارید ، یکی از بهترین تیم ها هستید ، گاهی اوقات تمایل دارید همه چیزهای کوچک ، جزئیات را فراموش کنید.” “مهم نیست ، هر چقدر هم که خوب باشید. برای من ، از دور ، احساس می کردم چیزهای خیلی کوچک ، جزئیات است. آنها به عادت های خوبی احتیاج دارند و تیم سال گذشته چنین عادت هایی را نداشت. مطمئناً ، مطمئناً شما از آن درس می گیرید. “

ایباکا گفت هنوز درباره نقش خود با لو صحبت نکرده است. یک روز زودتر ، لو گفت تصور می کرد ایباکا هم در جلو و هم در مرکز بازی می کند ، شاید حتی در ترکیب با ایویکا زوباک ، مرکز شروع فصل گذشته.

ایباکا گفت: “اما یک چیز قطعی است.” “او می داند ، من می دانم ، اگر فقط یک چیز را در ذهن داشته باشیم ، این است که به اینجا بیاییم و سعی کنیم در سطح بالایی رقابت کنیم و عملکرد بهتری نسبت به کاری که تیم سال گذشته انجام داد ، داشته باشیم. بنابراین این چیزی است که من به طور قطع می دانم و برای آن آماده هستم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر