سه رهگیری کمک ثانویه شارژرها شاهین ها را می زنند

[ad_1]

در میان بازیکنان جزئی Chargers – یا به قول آنها “JackBoyz” – مکالمه در رختکن این نبود مایکل بادگلیضربه برنده این مسئله مشکلات مربوط به کنترل ساعت و یا جابجایی دیرهنگام تخلف برای ورود به محدوده هدف نبود.

این مربوط به توانایی این واحد بود که سرانجام یک بازی را بجای از دست دادن آن تعطیل کند.

“فقط دانستن اینکه ما از این بازی بیرون آمدیم و نتیجه آن را تحت تأثیر قرار دادیم” ، ایمنی ریشاون جنکینز گفت “همیشه خوب است بدانید که شما نقش خود را بازی کرده اید و به تیم خود کمک کرده اید تا به موفقیت برسد.”

جنکینز ، ایمنی جاهیل آدائه و گوشه گیری مایکل دیویس هر کدام نیمه دوم رهگیری را در برابر یک بازیکن خط حمله رهگیری کردند مت رایان، تغییرات اساسی در حرکت که منجر به پیروزی 20-17 شارژرها در برابر Falcons Atlanta در ورزشگاه SoFi شد.

رهگیری دیویس با 36 ثانیه توپ را در خط 33 متری قرار داد. دفاع سپس از كنار زمین تماشا كرد كه جاستین هربرت ، مهاجم كوتاه ، یک شوت شش بازیه و 49 یاردی را برای ضربه به بدگلی پیش بینی كرد.

برای تیمی که از فصل گذشته در تلاش است تا مسابقات را از نزدیک به پایان برساند ، این لحظه به عنوان نگاهی به آنچه در آن طرف کوارتر چهارم ناخن جویدن است ، بود.

دیویس گفت: “ما فقط برای یکدیگر بازی می کنیم.” “من برای برادر در سمت چپ و برادر در سمت راست بازی می کنم. ما خصوصاً از نظر حفاظت نزدیک هستیم. ما به آنجا رفتیم و توپ را گرفتیم. “

زیرا آتلانتا یک گیرنده گسترده است خولیو جونز با مصدومیت همسترینگ نشست ، هدف بعدی رایان این بود کالوین ریدلیکه با هشت گیر برای 124 یارد و یک مرحله نهایی به پایان رسید. اواخر کوارتر چهارم ، رایان در یک مسیر خروج به سمت ریدلی حرکت کرد. دیویس ، که در پوشش انسانی ریدلی را تحت الشعاع قرار داد ، گفت که احساس می کند جاده در حال آمدن است و از جلوی راهرو به طرف خط می پرد.

دیویس گفت: “من به غریزه خود اعتماد کردم و بازی را که برنده شدم ، بازی کردم.

رایان ، یک پیشکسوت 13 فصلی که با 224 یارد پاس کار را به پایان رساند ، همچنین در سه ماهه سوم پاس توسط Jenkins در منطقه پایان رهگیری شد و توسط Addae انتخاب شد ، که قبل از پیچش در سه ماهه چهارم پرید.

این فاصله ای بود که در این فصل به عنوان یک بازیکن خط حمله تبدیل به عادی شده است پاتریک موهمس، تام بردی و درو برایس هر یک از آنها محافظت از شارژر را در پایان بازی کالبدشکافی کردند. با ورود به این هفته ، شارژر در رتبه 27th در مسابقات NFL ، مربیگری قرار گرفت آنتونی لین گفت این نقطه ضعف در تمام فصل است.

لین گفت: “این بسیار دلگرم کننده است زیرا چیزی است که ما باید آن را بهبود ببخشیم.” “این برای تیم فوتبال امروز ما معنای زیادی داشت.”

در نقاطی از این فصل ، تیم های جرم و جنایت نیز در مواقع بحرانی جنگیدند. جنکینز گفت که سازگاری بین رهگیری ، حمله رو به پایین و گل در زمین نشان می دهد که تیم توانایی انجام هر سه مرحله را دارد.

جنکینز گفت: “متأسفانه ما فوتبال اضافی بازی نکرده ایم.” “با هم ، ما واقعاً مکمل نمایشنامه هایمان نبودیم. ما باید نمایش ها را در زمان ها و زمان های مناسب انجام دهیم و دیدن آنها خوب بود. “

گرفتن

روز یکشنبه ، گیرنده تایرون جانسون نشان داد که او یک ترفند با یک ترفند نیست.

جانسون ، بازیکن سابق تیم تمرینی که با 40 یارد فاصله 4.3 ثانیه ای اجرا می کند ، معمولاً پاسهای هربرت را در مسیرهای عمیق جمع می کند. اولین ضربه وی در کار حرفه ای وی بمب 53 یاردی در برابر Tampa Bay Bookers بود و یک پاس 50 یاردی در برابر لیدرهای لاس وگاس گرفت.

در سه بازی که انجام داد ، میانگین حیاط های هدف او 50 یا بیشتر بود.

اما روز یکشنبه ، او هفت بار در طول زندگی حرفه ای خود هدف قرار گرفت و شش بار را برای 55 یارد گرفتار کرد ، از جمله یک برخورد 12 حیاط.

گرفتن و نگه داشتن 25 حیاط او در اواسط کوارتر چهارم در وسط قرار داد و شارژرها را در محدوده دروازه Badgley قرار داد. لین گفت که این عملکرد انعطاف پذیری گیرنده و توانایی آن در انجام مسیرهای میانی را نشان می دهد.

لین گفت: “او تهدیدی عمیق است ، اما همچنین هنگام گرفتن توپ دونده خوبی است.” “او یک گیرنده وسیع جوان و در حال تکامل است که همچنان بهتر و بهتر خواهد شد و همانطور که جاستین اعتماد بیشتری به او پیدا می کند ، مطمئنم که گل های بیشتری خواهد گرفت.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme