س questionsالات پس از تلاش علیه یوتا برای Kedan Slovis از USC باقی مانده است

[ad_1]

عملکرد Kedan Slovis در مقابل یوتا در روز شنبه س questionsالات دائمی در مورد اینکه چه مشکلی در دست او وجود دارد و چرا پرتاب های او زیپ دائمی ندارند ، متوقف نخواهد شد ، مانند فصل گذشته که او به عنوان اولین دانشجوی تازه وارد واقعی USC تبدیل شد که به عنوان دانشجوی سال اول انتخاب شد. یک تیم در سراسر آمریکا.

او از گفتگو در شبکه های اجتماعی بدش نمی آید. وی گفت: “من فکر می کنم اگر چیزی انگیزه من را در بهترین حالت ممکن ایجاد کند.”

اما روز شنبه او از بهترین فاصله داشت. او 24 پاس از 35 پاس گل (68.6٪) – کمترین میزان اتمام خود در سه بازی اول تروایی ها – با دو لمس و یک رهگیری را انجام داد. او در پیروزی 33-17 USC در استادیوم رایس-اکلس چند شوت به بیرون زد ، اما همچنین پاس های مردد کنجکاوی را که قبلاً به سهل انگاری با مکانیک پرتاب خود متهم کرده بود ، به بیرون انداخت. روز شنبه ، وی به مکانیک به عنوان یک مسئله اشاره نکرد.

“فکر نمی کردم برای پرتاب توپ مشکلی داشته باشم. مربی به من کمک کرد توپ های بازی را بفهمم و آن را درست کنم. ” “اما فکر نمی کنم در کل خیلی خوب بازی کردم. من باید عملکرد بهتری داشته باشم. “

حداقل او صادق است. اما این امر باعث خاموش شدن ناظران نخواهد شد كه آیا او در حال جراحت یا از دست دادن اعتماد به نفس است یا شاید ترکیبی از این دو است.

مت لاینارت ، مهاجم سابق USC ، که برنده جایزه هیزمن جونیور شد ، روز شنبه در توییتر دفاع کرد و از او دفاع کرد. “Kedan Slovis سال گذشته دانشجوی AA بود و می خواهید ادامه دهید ؟؟؟؟ او یک احمق است ، باور کن تقصیر او نیست! گفت Leinart ، اکنون مفسر فوتبال دانشگاه فاکس است.

اگر اسلوویس واقعاً جوندگی است – و اگر دلیل فیزیکی برای حذف وی وجود ندارد – وقت آن است که او مرتباً به آن سطح برگردد.

دفاع سخت تروجان ها از یوتا در نیمه دوم و چهار گل در زمین پارکر لوئیس به این معنی بود که USC نیازی به نمایش دیدنی اسلوویز در روز شنبه ندارد. یوتس از فصل گذشته 9 مدافع خود را از دست داده بود و پس از شکست در دو بازی به دلیل لغو مربوط به ویروس کرونا ، اولین بازی خود را در سال 2020 انجام داد.

تروایی ها باید می توانستند زودتر از تیمی جدا شوند که قابل درک است ، در لبه های زمین خشن بود و همچنین در کوارتر اول مدافع خط حمله جدید کامرون رایزینگ را به دلیل مصدومیت از دست داد. مجموع 357 یارد USC (93 عجله ، 264 عبور) برای فصل حداقل بود ، هرچند که می توان گفت حجم نمونه کوچکی در این فصل کوتاه همه گیر است.

نتیجه بازی 3-3 بعد از یک چهارم و 24-17 برای USC در نیمه اول بود که خیلی راحت بود. سرگشتگی اسلاویس در کوارتر دوم و اشتباه نفی سوول منجر به ضربه ای شد که یوتا را حتی به 10-10 رساند. رهگیری سیول از پاس اسلاویس پس از برخورد واضح ویو مالپای با یک پنالتی باطل شد ، که این امر تلاش تروجان ها را برای عقب نشینی موقتاً به تأخیر انداخت.

اسلوویس گفت که رهگیری نمایشنامه ای بود که تروایی ها همیشه اجرا می کردند. “من فکر می کنم من فقط در صفحه دیگری مانند اریک قرار داشتم [Krommenhoek]جایی که دوید اسلوویس گفت: “من فکر می کردم زاویه دیگری خواهد گرفت ، اما هنوز روشن است ، تقصیر من ، رهگیری است.” “وقتی آنها اینطور به ما نگاه می كنند ، من فقط باید آن را بررسی كنم یا فقط در فوتبال باهوش باشم و این یک پرتاب بی احتیاط بود.”

معرفی نادرست کار برای تروجان ها را دشوارتر کرده است اما غیرممکن نیست. “ما به آنها اجازه دادیم تا نیمه دوم در آن بمانند و سپس شروع به جدایی کردیم ، که به خاطر انجام این کار به بچه ها افتخار می کنم. اما ما قصد داریم همه سیلندرها را بزنیم و من مشتاقانه منتظر چنین چیزی هستم. ” “ما نزدیک هستیم. در دفاع ، فکر کردم که یک گام بزرگ و بزرگ به جلو برداشتیم. با توهین ، ما کارهایی را برای پیروزی انجام می دهیم ، اما هنوز به ظرفیت کامل خود نرسیده ایم و من منتظر این روز هستم. “

هلتون از وی خواسته شد که به بازی اسلاویس امتیاز دهد ، جزئیات آن را بیان نکرد. “چیزی که من در مورد Kedon دوست دارم این است که او یک برنده است و برندگان راه هایی برای برنده شدن پیدا می کنند ، و او این کار را هر هفته انجام می دهد. برگه آمار احتمالاً به زیبایی چند هفته گذشته نخواهد بود ، اما در پایان روز ، برنده ها پیروز می شوند و بس. ” 30 از 43 (69.8٪) در برابر آریزونا.

هلتون گفت: “او کارهایی را انجام داد که ما برای برون رفت از سالت لیک سیتی و با پیروزی عظیم و همه بچه هایمان نیاز داشتیم.” “من می دانم که ما به عنوان مربی و بازیکن به عنوان کمال گرایانه عمل می کنیم و می دانیم این تخلف چه می تواند باشد و ما نگاه خواهیم کرد و از 30 امتیاز به یک نقض 40 ، 50 امتیاز تبدیل می شود. اما همه ما چیزهای بیشتری می خواهیم. همه ما می خواهیم کمی بهتر عمل کنیم. و ما به کار بر روی آن ادامه خواهیم داد.

“تنها کاری که کدان انجام می دهد این است که راهی پیدا کند تا تیم را بر پشت خود قرار دهد و در بازی های توپ پیروز شود و او این کار را دوباره برای ما انجام داد. او در طول هفته 1-0 و در طول فصل 3-0 است. “

اسلوویس مسئولیت ترک امتیاز تروجان در مقابل یوتا را بر عهده گرفت. وی گفت: “بیشتر به دلیل بازی من است و او نظم و انضباطی ندارد.” “بنابراین من فکر می کنم اگر ببینید بازی من افزایش می یابد ، ما امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد و موفقیت بیشتری در توهین خواهیم داشت.”

آنها نیازی به اسلاویز نداشتند تا آنها را روز شنبه ببرند. اما ممکن است مجبور شود هفته آینده هنگام رویارویی با کلرادو آنها را بپوشد ، برای اولین بار آنها در این فصل با تیمی که اولین بار بازی می کند بازی نمی کنند. در این بازی برنده شوید و تروجان ها می توانند Pac-12 South را قفل کنند. با عملکرد قدرتمندانه برنده شوید و اسلوویس می تواند حدس و گمان درباره دست خود را خفه کند. کمتر و کمتر باعث می شود که پچ پچ ادامه یابد و تروایی ها حدس بزنند که چه زمانی آنها تیم هجومی غالب هستند که هلتون اصرار دارد که می تواند باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes