شارژرهای ثانویه در جلسه Raiders “اخراج” کردند

[ad_1]

در روز یکشنبه تنها 47 ثانیه مانده بود جاستین هربرت رهگیری علیه آتلانتا انجام داد ، به طور بالقوه شارژرها را قادر به مقاومت در برابر ضرر دیررس دیگری کرد.

در پایان دفاع ، به زمین برگردانید جوی بوسا او گفت که چنین نگرانی ندارد.

وی گفت: “وقتی توپ را چرخاندیم ، هیچ وقت چنین احساس تردیدی نداشتم وگرنه از دست خواهیم داد.” “در واقع ، من کاملاً هیجان زده بودم که بازی روی دوش ما بود. این همانطور که انتظار داشتم پیش رفت. “

بعد از اینکه شاهین ها با یکی به داخل قلمرو شارژرها منتقل شدند مت رایان تکمیل ، بازخورد مایکل دیویس جلوی گیرنده قدم بزنید کالوین ریدلی برای سومین رهگیری این فصل و دومین بار در سه بازی.

هربرت برای شروع به سه پایان کار نیاز داشت مایکل بادگلی برای یک هدف 43 متری در زمین با گذشت زمان و برد 20-17 شارژر.

رهگیری دیویس سومین بعد از ظهر تیم بود. ریشاون جنکینز و جاهیل آدائه بقیه هم بودند

بوسا گفت: “سه عکس ، بسیار عظیم است.” “ما باید این کار را بیشتر انجام دهیم … شما نشان می دهید که وقتی توپ را می گیرید چه اتفاقی می افتد … توپ بازی قطعاً به رده دوم رسید. “

روز پنجشنبه ، شارژرها با یک بازیکن خط حمله روبرو می شوند که حداقل در هر چهار بازی گذشته یک بار رهگیری شده است. درک کار روز یکشنبه پس از باخت لاس وگاس به ایندیاناپولیس ، دو بار انتخاب شد.

Chargers یکی از بهترین دفاع های خود را در طول فصل داشت ، به استثنای Atlanta در نیمه دوم. سه مورد از چهار دارایی آخر شاهین ها با دور برگشت به پایان رسید.

هماهنگ کننده دفاع گفت: “می دانید که آنها بسیار اخراج شدند.” گاس بردلی گفت “… خصوصاً پس از چند مورد رهگیری می توانستید او را در حاشیه ببینید. آنها در این مورد بسیار جعلی بودند. “

کار در هفته 9 در استادیوم SoFi برای پیروزی 31-26 Raiders در برابر شارژرها به دو مسابقه تبدیل شد.

لاس وگاس این بازی را فقط با 160 متری به پایان رساند ، اما برای 160 مورد دیگر نیز عجله کرد.

شارژرها (4-9) از مرحله پلی آف حذف می شوند ، اما می توانند چیزهایی را برای Raiders خراب کنند (7-6). لاس وگاس زنده است ، اما در صورت وجود – فرصت کمی برای خطا وجود دارد.

بوسا تجدید نظر می کند

اخیراً ، بوسا به دلیل بازدیدهایی که بازیکنان غیرقانونی می دانند ، دو بار جریمه شد و دفتر لیگ احساس قدرت می کرد. وی گفت كه قصد دارد هر دو تصمیم را به مبلغ 15000 دلار تجدیدنظر كند.

بوزا به دلیل گلهای کم توسط مهاجم نیویورک جتز جریمه شد جو فلکو در 22 نوامبر و برگشت به میهن پرستان نیوانگلند کم نیوتون در تاریخ 6 دسامبر. وی تصمیم فلکو را “چیزی مضحک” خواند.

بردلی در تلاش برای تعیین موقعیت خود در لیگ گفت: “این برای ما نیز یک چالش است.” “ما آنها را تماشا می کنیم و حتی س askال می کنیم.”

شارژر در حالت دفاعی پایان می یابد جوی بوسا پس از نشان دادن بی ادبی یک رهگذر ، ناامید به آسمان نگاه می کند.

خط دفاعی جوی بوسا پس از نشان دادن عبور ناخوشایند از میهن پرستان نیوانگلند در 6 دسامبر ، به آسمان ناامید به نظر می رسید.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

روز یکشنبه ، وسایل محافظ جاستین جونز رایان را با ضربه کم اخراج کرد اما مجازات نشد. ظاهراً مقامات حکم به دام افتادن جونز در رایان را صادر کردند.

بردلی به بوسا گفت: “او در موقعیت دشواری بود که سعی داشت یک بازیکن خط حمله را بدست آورد و به او برسد و چند ضربه کم داشت.” “و ما در مورد آن یاد می گیریم.”

حرف زیادی برای گفتن نیست

هماهنگ کننده آزرده شین استیچن به او فرصت داده شد تا تصمیم Chargers را برای رها کردن توپ در پایان نیمه اول مقابل Falcons توضیح دهد ، اما او امتناع كرد.

استیچن روز سه شنبه با اشاره به سرمربی گفت: “من فکر می كنم كه مربی زودتر به اوضاع با تو رسیدگی كرد.” آنتونی لین. “ما در حال انتقال به وگاس هستیم. من هم باید بهتر باشم. “

لین این تصمیم را یک اشتباه خواند ، اما گفت که او هنوز به استیچن ایمان دارد و تغییری در افرادی که بازی را به خاطر خطا می خوانند ایجاد نمی کند.

شارژرها در ثانیه های آخر توپ را به سوم و یک بار کاهش دادند. سپس آنها نتوانستند دروازه تیم زمین را بدون برداشتن پنالتی روی زمین پرتاب کنند که نیمه اول به پایان رسید.

آنها در پایان بازی با باخت 27 بر 17 مقابل بوفالو در هفته 12 اشتباه مشابهی را مرتکب شدند.

هربرت نمی دود

هربرت در این فصل دو بار شارژرهای عجله را هدایت کرده است ، از جمله پیروزی مقابل جکسونویل در هفته 7 که 9 بار برای 66 متری لباس پوشید.

اما جنبه دوگانه بازی تازه کار کوارتربک در دو هفته گذشته از بین رفته است. از 29 نوامبر هربرت هیچ اقدام عجله ای رسمی نداشته است. در پنج بازی اخیر خود ، او هشت اجرا برای 19 یارد دارد.

هربرت گفت: “انداختن توپ برای من بسیار عالی بود ، اما ما واقعاً فرصتی نداشتیم.” این نوع بازی ما بود.

Bulaga در پروتکل ضربه مغزی

مرجع درست برایان بولاگا بعد از زخمی شدن در روز یکشنبه در گزارش ضربه مغزی باقی مانده است.

شارژرهای دیگری که در روز سه شنبه قادر به تمرین نبودند ، گوشه ای را شامل شد کریس هریس جونیور (پا) و پشت دنزل پریمان (بازگشت).

شارژرها ایمنی را نیز قرار می دهند دروین جیمز در لیست ذخیره COVID-19. جیمز به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در ماه آگوست خارج از فصل است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme