[ad_1]

با شکستن روش ترکیب شارژرها (2-7) و نیویورک جت ، روز یکشنبه ساعت 1:05 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در ورزشگاه SoFi در Inglewood به بازی خود بروید.

وقتی شارژرها توپ را دارند: جاستین هربرت مهاجم تازه کار آخر هفته گذشته اولین بازی تازه کار خود را با شکست 29-21 در میامی انجام داد. هربرت و مربیان برای رمزگشایی حمله رعد اسا دلفین ها تلاش کردند ، تحولی که گیرنده پهنای باند به گفته کینان آلن اغلب با خرابی شارژر اشتباه گرفته می شود. هربرت موفق شد برای دو لمس توپ را پرتاب کند و برای یک مسابقه دیگر بدود ، اما همچنین با 187 یارد در هوا و 86.3 منهای امتیاز ، هر دو پایین تر از فصل است. او سعی خواهد کرد در مقابل جت های ثانویه نیویورک ، که با آسیب دیدگی سروکار دارد و ممکن است شامل سه تازه کار تازه کار باشد ، جهش کند. هربرت در شش بازی مستقیم حداقل دو تاچ داون انداخت که یک رکورد تازه کار در NFL است. وی همچنین چهار روز گذشته در 300 یاردی دارد. سه بازیکن خط حمله حداقل 300 متری در برابر جت ها رفته اند ، از جمله جوش آلن دو بار از بوفالو. نیویورک در هفته 8 416 یاردی و پنج مسابقه را به پاتریک موهامز از کانزاس سیتی واگذار کرد. فقط چهار تیم امتیاز بیشتری نسبت به جت ها کسب کرده اند که در رده 29 ام در برابر پاس قرار دارند. نیویورک در پایان کوارتر چهارم دو هفته پیش نیوی انگلیس را هدایت کرد ، اما در فینال 6:04 13 امتیاز افت کرد و 30-27 شکست خورد.

وقتی جت ها توپ را در اختیار دارند: بعد از اینکه سام دارنولد با مصدومیت از ناحیه کتف بیرون آمد ، جو فلکو دومین شروع پیاپی و چهارمین فصل خود را انجام خواهد داد. او در سال 2012 با بالتیمور ریونز قهرمان سوپر کاسه شد و اکنون در سن 35 سالگی با تیم سوم خود است. Flaco مثل همیشه مثمر ثمر نیست ، اما مطمئناً آنقدر تجربه دارد که تیمش را در اشتباهات گور نکند. گاس بردلی ، هماهنگ کننده امنیت شارژرها ، گفت: “با شخصی مانند Flacco ، آنها می توانند هر زمان داغ شوند.” گرچه این ارزیابی ممکن است کمی قوی باشد ، اما ایده این است که Flacco توانایی ایجاد مشکلات شارژر را دارد. با این حال جت ها توهین آمیز وحشیانه بودند. آنها در NFL در امتیازات ، عبور از حیاط ها و کل حیاط ها در هر بازی آخرین هستند. آنها همچنین در مقام سوم بدترین تیم لیگ هستند و در منطقه قرمز ، محافظت از شارژرها از بیشترین موارد بهتر است. نیویورک در 9 بازی فقط دو بار از 17 امتیاز پیشی گرفت و 5 بار به 10 امتیاز یا کمتر محدود شد. جت ها برای افرادی که عاشق نوستالژی هستند ، فرانک گور ، دونده 37 ساله کرال پشت را معرفی می کند که هنوز هم به اندازه کافی قادر است شتاب دهنده اصلی تیم باشد.

هنگام لگد زدن: پس از چند هفته ناپایدار ، مایکل بادگلی به میامی بازگشت و در آنجا به صورت تعاونی بازی کرد. بادگلی به سه امتیاز اضافی محدود شد که همه آنها را رقم زد. او در میدان تلاش 14 از 19 و در امتیاز اضافی 22 از 24 است. ضربه گیر جت سام سام فیکن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران سوال برانگیز است. اگر او نتواند بازی کند ، سرجیو کاستیلو ، بازیکن سابق CFL ، جای او را می گیرد. کاستیلو در سه بازی شش گل از هفت گل در زمین و هر چهار امتیاز اضافی خود به ثمر رسانده است.

شارژر از

پیش بینی جف میلر: انتخاب در برابر شارژرها اخیراً آسان بوده است ، زیرا مبارزات حماسی تیم تهدید می شود که به بخشی از دانش NFL تبدیل شود. با این حال ، از دست دادن جت های مقرون به صرفه شکست در سطح بعدی است ، که غیر ممکن نیست. “Every Sunday” در سال 2020 مصوریت شارژر خواهد بود.

شارژهای 27 ، راهنماهای 23[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر