شارژرها بدون اینکه بدانند چه آینده ای در انتظار است ، آماده می شوند تا فصل را به پایان برسانند

[ad_1]

در یک فصل چهار بازی باقی مانده است ، آنقدر ناامید کننده که آنها می دانند مدت طولانی “آنها” نخواهند بود.

NFL اینگونه کار می کند. تیم ها هر ساله تغییر می کنند. و معمولاً تیم هایی که باختند بیشتر تغییر می کنند.

آستین اکلر شارژر گفت: “ما می دانیم که برای آینده ما سر و صدا وجود دارد ، فقط ما به عنوان یک تیم.” “ما اعتراف می کنیم ، اما نمی توانیم از این بابت نگران باشیم. … شما همیشه برای آینده خود بازی می کنید ، چه شکست ناپذیر باشید و چه شکست خورده ، هیچ پیروزی ندارید. “

شارژرها برنده هستند ، اما فقط سه بار. و در اواسط ماه دسامبر ، این بدان معناست که آنها همچنین آینده ای بیش از ضمانت نامه ها دارند.

روز یکشنبه ، آنها در دومین بازی خانگی آخر فصل 2020 خود در آتلانتا در ورزشگاه SoFi به میدان می روند.

انتظار می رود تغییرات اندکی پس از فینال 3 ژانویه در کانزاس سیتی آغاز شود ، تغییراتی که می توانند از بالای دفتر جلو تا پایین تیم آموزشی گسترش یابد.

در ساعت 3-9 شارژرها از نظر تاریخی سال ضعیفی دارند. در طول 61 سال ، این امتیاز فقط سه تیم دارد – در 1973 ، 1975 و 2000 – حداقل چهار بازی را برنده نشده است.

این شارژرها برای جلوگیری از ضرب و شتم یا مطابقت با بدترین فصل های نزدیک به دو دهه پشت حق رای به دو برد دیگر نیاز دارند.

بنابراین ، بله ، تغییرات در حال آمدن است.

مدیون میدان دامیون گفت: “این برای پلی آف نیست ، اما ما به پیروزی نیاز داریم.” “این برای این سازمان و برای این تیم است که رو به جلو حرکت می کند. این برای ماست زیرا تقریباً تمام شده است. “

هفته گذشته ، شارژرها با نتیجه 45 بر صفر به نیو انگلیس باختند ، شکستی که در عمق مطلق آن خیره کننده بود. روز بعد ، در دفاع ، جوی بوسا گفت که او هنوز در مورد توانایی های حق رای دادن در سال 2021 “بسیار امیدوار” است.

او حتی پس از امضای رکورد پنج ساله تمدید 135 میلیون دلار در ماه آگوست ، به جایی نخواهد رفت. بوسا گفت هم تیمی هایی مانند تازه کار خط حمله جاستین هربرت و All-Pro برای ایمنی در سال 2018 دروین جیمز دلایل او هستند.

وی همچنین به بهترین پروژه بعدی شارژرها اشاره کرد ، ستونی که هنوز نامش مشخص نشده و در بهار اضافه خواهد شد. با ورود به هفته 14 ، شارژرها در کل شماره 5 بودند.

جاستین هربرت ، بازیکن خط حمله شارژر ، در بالای صفحه ، نیمکت کنار هم تیمی هایش نشسته است.

جاستین هربرت ، مهاجم شارژر ، در بالای صفحه ، بعد از یکی از رانندگی های ناموفق هفته گذشته مقابل نیو انگلیس پاتریوت ، روی نیمکت نشسته است.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

حدس و گمان های اولیه باعث شد تیم یک بازیکن هجومی یا کرنر بکشد ، دو منطقه ای که در این فصل از دست رفته بارها در معرض دید قرار گرفت.

شارژرها همچنین با شرایطی روبرو هستند که 60٪ خط حمله فعلی آنها – مرکز دن فینی ، لامپ مدافع چپ و سام تووی چپ – واجد شرایط نمایندگی رایگان در سال 2021 هستند.

هر یک از آنها در این فصل سالم بوده اند ، اما هیچ کس به اندازه کافی خوب بازی نکرده است ، به اندازه کافی برای جلوگیری از عملکرد خط بدون قوام.

سایر بازیکنان آزاد آویزان در میان بازیکنان ثابت تیم ، ایمنی ریشاون جنکینز ، هانری هنری کوته فکر ، کرنر مایکل دیویس و خط حمله دنزل پریمان هستند.

پایان دفاع دفاعی Melvin Ingram نیز یک بازیکن آزاد خواهد بود ، اما احتمالاً در جای دیگری به امضا می رسد.

جنکینز خود را در سال 2019 به عنوان یک امنیت رایگان قابل اعتماد تثبیت کرد و ثابت کرد که در این فصل یک امنیت قوی قابل اعتماد است.

جنکینز در مورد عدم قطعیتی که با آن روبرو است گفت: “اگر بگویم من هر از گاهی به آن فکر نمی کنم ، یک دروغگو خواهم بود.” “اما من همچنین شخصی هستم که به روند کار پایبند هستم و کارهایی را که باید اینجا انجام دهم تا پایان این فصل به پایان برسانم.”

پس از جیمز که از ناحیه زانو آسیب دید و فصل را در حین اردو به پایان رساند ، جنکینز که از دور چهارم در سال 2017 انتخاب شد ، موقعیت خود را تغییر داد – یک حرکت کمی خطرناک در یک سال قرارداد.

گاس بردلی ، هماهنگ کننده دفاع ، از خودگذشتگی جنکینز را ستود و عملکرد بهتر او را با پیشرفت فصل ذکر کرد. این افزایش برای مربی دفاعی ران میلوس ، که زمانی او را “قوزک پا” می نامیدند ، مشهود است.

با ترک میامی ، جنکینز به عنوان یک مدافع بی پروا و قدرتمند که اغلب اوقات از این مرز عبور می کرد ، وارد NFL شد. در دو فصل اول ، او به خاطر پنالتی های گران قیمتش ، به اندازه هر چیز دیگری ، معروف بود.

جنکینز اکنون یک محصول جانبی قابل اعتماد است که توانایی تولیدی بودن ، آخرین رتبه را قبل از منطقه پایان یا فقط خارج از خط نشان داده است.

ایمنی شارژرهای Rayshawn Jenkins توسط خط حمله New England Patriot Cam Newton انجام می شود.

ایمنی شارژر Rayshawn Jenkins ، درست ، در دیدار باخت 45-0 شارژرها در هفته گذشته با بازیکن خط حمله نیوانگلند پاتریوتس Cam Newton برخورد کرد.

(اشلی لندیس / آسوشیتدپرس)

جنکینز در مورد تغییر موقعیت گفت: “من فکر می کنم من برای خودم ارزش آفریدم.” “من نشان داده ام که می توانم از نظر جهانی ایمن باشم. اگر چیز دیگری نباشد ، ارزش خود را افزایش دادم. “

پس از چهار بازی دیگر ، جنکینز وارد فصل خارج از فصل می شود ، در طی آن به ارزش او یک رقم اختصاص می یابد ، یکی با علامت دلار و چند ویرگول.

او دوست دارد متهم بماند ، اما خیلی زود است که بگوییم چه اتفاقی خواهد افتاد ، به خصوص در خارج از فصل که خیلی چیزهای خوبی حل نشده است.

جنکینز گفت: “من مربیانم را اینجا دوست دارم.” “من هم تیمی هایم را دوست دارم. من از آنها بسیار سپاسگزارم که تیمی هستند که به من فرصتی داده اند تا آنچه را دوست دارم ، رویای کودکی ام را انجام دهم. من همیشه به این سازمان عشق خواهم داشت. “

حال و هوای آن قابل درک است و شارژرها ، فرقی نمی کند کجا بماند یا برود ، احتمالاً می خواهند جنکینز را حفظ کنند.

هنوز هم آنها به زمستان نزدیک می شوند ، که با توجه به حق رای دادن امروز ، نوید می دهد که سردتر از بیشتر باشد.

و غیره.

شارژرها خروج جاستین جکسون (زانو) از لیست ذخیره های آسیب دیده را فعال کردند و از اسمر بلال پشت کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme