شارژرها برای بقیه فصل در کنار مربی آنتونی لین باقی می مانندشارژرها قبل از تصمیم گیری در مورد سال 2021 قصد دارند فصل را با آنتونی لین به عنوان سرمربی خود به پایان برسانند.

شخصی که مجاز به صحبت عمومی نیست ، گفت که لین و کارکنانش – به همراه کل سازمان – پس از پایان فصل منظم Chargers در 3 ژانویه در کانزاس سیتی مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرند.

وضعیت شغلی لین منبعی برای افزایش گمانه زنی ها شد زیرا تیم به رکورد 3-9 رسید.

روز یکشنبه ، شارژرها با شکست 45-0 در خانه در نیوانگلند سقوط کردند. هیچ تیمی از شارژرها در 61 سال حیات حق رای دادن 45 امتیاز از دست نداده اند.

جوی بوسا روز دوشنبه گفت: “بدیهی است كه برخی از مشكلات وجود دارد.” – اما من نمی دانم. فعلاً جوابها را نمی دانم. “

قرار است اوایل بعد از ظهر روز دوشنبه لین با رسانه ها دیدار کند.

باخت روز یکشنبه شامل دو اشتباه آشکار دیگر توسط تیم های ویژه است ، منطقه ای که در فصول اخیر آزار دهنده ها است.

ماه گذشته ، لین مجدداً هماهنگ کننده تیم ویژه جورج استوارت را منصوب کرد و قول داد که نقش فعال تری در آموزش گروه در اعزام مجدد داشته باشد. در برابر میهن پرستان ، شارژرها هنگام بازگشت شوت ، تاچ داون را واگذار کردند و مانع بازگشت گل در زمین شدند.

آنها همچنین سه بار برای لولا با تعداد بازیکنان اشتباه در خط صف کشیدند.

بعد از دو آسیب دیدگی آخر به شارژرها ، لین عملکرد تیمش را “شرم آور” خواند. شارژرها در تاریخ 29 نوامبر در بوفالو 27 بر 17 شکست خوردند.

حتما بخوانید:
باربری تهران نو - تجربه یک اسباب کشی رویایی با اتوبار در محدوده تهران نو

لین 51 ساله در اولین کار مربیگری تمام وقت خود 29-31 (1-1 در پلی آف) در چهار فصل حضور دارد. وی در پایان فصل 2016 برای یک بازی در بوفالو مربی موقت بود.
منبع: paper-news.ir