[ad_1]

تخلف Chargers 2020 اولین انفجار واقعی خود را در نیمه اول در خلیج تمپا در هفته 4 نشان داد و 24 امتیاز کسب کرد.

اوایل امروز بعد از ظهر ، آستین اکلر از همسترینگ جدا شد و شش بازی بعدی را از دست داد ، در این بازی ها شارژرها به طور متوسط ​​29.5 امتیاز داشتند.

پس از بازگشت اكلر دو هفته پیش ، این جرم منجر به فقط دو تماس عملی در 23 تصرف شد.

اکلر روز چهارشنبه گفت: “قبل از اینکه من برگردم ، ما در هر بازی 30 امتیاز کسب می کردیم.” “من برمی گردم ، مثل این بودم که” خوب ، بیا بریم. ما الان می جنگیم. NFL ، این یک ورزش سخت است ، مرد. “

روز یکشنبه که با نتیجه 45 بر صفر به نیو انگلیس باختند ، برای اکلر و شارژر بسیار دشوار بود.

تنها باری که تیم شارژر در این قرن متوقف شد ، شکست 37-0 هفته 9 در میامی در سال 2014 بود. هیچ تیم شارژری در 61 سال وجود خود 45 بار از دست نداده است.

اكلر گفت: “برای اینكه نتوانم یا حتی امتیاز بگیرم ، گیج شدم.” “این یک احساس بود. مانند “چه خبر است؟”

شارژرها در اولین ضربه خود یک گل در زمین را از دست دادند و در زمان صاحب توپ سه بار دیگر را مجازات کردند. سپس آنها در زمین یک گل مسدود کردند و با نتیجه 28-0 به نیمه رسیدند.

جنگ برای حمله و مهاجم جاستین هربرت ، که در 9 شروع ابتدایی خود مثمر ثمر بود – مخصوصاً برای یک تازه کار – بسیار واقعی شد.

اما با از دست دادن بوفالو و نیوانگلند ، هربرت فقط 54٪ از پاسهای خود را (57 از 105) برای 525 یارد و یک مرحله نهایی انجام داد. او فقط دو تلاش سریع برای منهای دو یارد داشت و شش بار اخراج شد.

بخشی از مشکل ، مشکلات مربوط به حفاظت از شارژرها است. هربرت هشت بار توسط Bills و 11 بار توسط میهن پرستان مورد اصابت قرار گرفت.

لین گفت: “در پایان روز ، باید فرد مقابل را مسدود کنیم.” “ما در این مورد کار بسیار خوبی انجام نداده ایم.”

خط حمله شارژرها در فصلی که دن فینی وسط و سمت چپ – دروازه بان لامپ جنگل و کشتی گیر سام تووی – سالم بودند کاملاً متناقض بود.

جناح راست ، سینی ترنر و وینگر راست ، برایان بولاگا از ناحیه مصدومیت های متعددی برخورد کرده اند و به دلیل کشش های قابل توجهی برداشته شده اند. شارژرها با چهار بازیکن در محافظ راست و دو بازیکن در گلوله مناسب شروع کردند.

در برابر نیوانگلند ، تووی اولین بازی خود را در این فصل از دست داد تا برای تولد فرزندشان در کنار همسرش باشد. او به این تیم پیوسته است و انتظار می رود آخر هفته مقابل آتلانتا آغاز شود.

لین گفت: “بیشتر این موارد تداوم خط حمله است.” “می خواهم بگویم که هفته به هفته پسران مختلفی داریم که بازی می کنند و شروع می کنند. ما در آنجا به تداوم بیشتری نیاز داریم و کسانی که ظاهر می شوند و بازی می کنند باید برآورده شوند. “

لین همچنین اشاره کرد که هربرت توپ را بیش از حد طولانی نگه داشته و به جای استفاده از آنچه دفاع ارائه می دهد ، تمرکز زیادی روی گیرنده های خاص دارد.

هربرت اعتماد زیادی به Keen Allen داشت که با میانگین 11 گل در هر بازی NFL را هدایت می کند.

لین گفت: “توپ باید به موقع بیرون بیاید.” “توپ باید سریعتر بیرون بیاید. ما باید دیگر به دنبال اهداف خاصی نباشیم و به پیشرفت خود برگردیم. ما نمی توانیم تلاش کنیم توپ را به افراد خاصی تحمیل کنیم و انتظار داشته باشیم که خطا به ریتمی که قبل از آن بود برگردد. “

با شروع هفته 4 ، هربرت در هفت بازی مستقیم حداقل دو پاس تاچ داون انداخت ، که یک رکورد برای یک تازه کار در NFL است. اما تنها گل او برای کسب نتیجه در دو هفته گذشته با پنج یارد با آلن در کوارتر اول در بوفالو همراه بود.

در هفت هفت last گذشته هربرت هیچ اقدامی انجام نداده است. با بازگشت به پایان بازی Chargers در 22 نوامبر در برابر جت های نیویورک ، این جرم در 25 مالکیت دارای دو نتیجه است.

در برابر Falcons ، شارژرها با یک جبهه دفاع تهاجمی دیگر روبرو می شوند که دوست دارد فشار بیشتری وارد کند.

این طرحی است که در اوایل این فصل ، وقتی شارژرها امتیاز بیشتری گرفتند و رهبرانی ساختند که دفاع آنها برای حفظ آنها تلاش می کرد ، هربرت و جنایت از یکدیگر متمایز شدند.

لین گفت: “ما قبلاً كاری انجام نداده ایم.” ما فقط باید به اصول اولیه برگردیم.

لین تیم های خاصی را بر عهده می گیرد

لین گفته است که آموزش تیم های ویژه مشکل دار شارژر را در چهار بازی گذشته بر عهده خواهد گرفت.

آنها پنالتی های زیادی گرفتند ، سه شوت را مهار کردند و آخر هفته گذشته نیز حاضر به بازگشت تاچ داون نبودند.

مایکل بادگلی 10 تلاش را از دست داد ، اما ضربه ای برای تیم باقی خواهد ماند. جی جی مولسون در کادر مربیگری حضور داشت اما روز چهارشنبه آزاد شد.

و غیره. …

جاستین جکسون (زانو) موظف شد از لیست ذخیره مصدوم برگردد و به تمرین پیوست. … انتظار می رود که این هفته Linbacker Kyzir White (لیست COVID-19) بازگردد. … کرنر بورس کریس هریس جونیور (پا) ، پشتک دنزل پریمان (عقب) و برگشت به عقب جاش کلی (پا) تمرین نکردند. … شارژرها گیرنده گسترده Manasseh Bailey را برای تیم آموزشی خود امضا کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir