شارژرها به سختی جت ها را کتک می زدند. جاستین هربرت رکورد تازه کار را ثبت می کند

[ad_1]

ناتوانی شارژرها در جمع آوری تیم ها روز یکشنبه دوباره آزمایش شد و این بار آنها سرانجام گذشتند.

اما به سختی

آنها با پایان 18 امتیاز در پایان کوارتر سوم ، در دو دقیقه پایانی به یک توقف دفاعی نیاز داشتند تا جت های بدون شکست نیویورک را در ورزشگاه SoFi با نتیجه 34-28 شکست دهند.

کرنر بک Tevon Campbell پاس چهارم جو Flacco را به Denzel Mims نزدیک دروازه خرد کرد تا پیروزی را تضمین کند. شارژرها یک سری سه ضرر را به پایان رساندند و به 3-7 رسیدند. جت ها به 0-10 سقوط کردند.

شارژرها نیز در 20 بازی گذشته خود تنها برای چهارمین بار پیروز شدند و یک نتیجه مربوط به فصل گذشته بود.

این پیروزی در روزی بدست آمد که جاستین هربرت برای یک فصل بالا 366 یاردی را پشت سر گذاشت ، 37 مسابقه از 49 تلاش را انجام داد و برای سه تاچ داون پرتاب کرد. این پنجمین بازی او با سه نتیجه یا بیشتر بود که یک رکورد تازه کار در NFL است.

کین آلن با ثبت 16 امتیاز برای 145 یارد و یک امتیاز به پایان رسید.

برای دومین بازی متوالی ، شارژرها پس از مهار شوت ، زود عقب افتادند. این بار هنری اندرسون از جت ها تجربه تای لانگ را شکست. این سومین بار در پنج بازی بود که شارژرها ضربه را مهار می کردند.

تیم های ویژه متفرقه با ایجاد یک زمین لمسی پنج متری که توسط La’Mical Perine اجرا شد ، باعث برتری 6-0 نیویورک شد.

پس از اینکه آلن از یک حیاط خط Jards را لمس کرد و به مالکیت بعدی Chargers خاتمه داد ، کمپبل Flacco را گرفت و برای بازگشت به زمین شش یارد را به او بازگرداند.

بازی شتاب خود را جابجا کرد و شارژرها با به اتمام رساندن 17 تلاش از 18 تلاش ، از هربرت که بازی را باز کرد ، پیشی گرفتند.

آنها با استفاده از مایک ویلیامز و هانتر هنری در نیمه دوم ، نتیجه را به نیمه 24 بر 6 رساندند. هربرت آلن را با برتری 13 یاردی به ثمر رساند تا در کوارتر سوم 5:33 باقی بماند تا نتیجه 31-13 شود.

از آنجا ، شارژرها برای متوقف کردن هواپیما ، که منجر به برخورد سه مالکیت متوالی شده بود ، تلاش می کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes