شارژرها جمع می شوند تا در آخرین ثانیه میدان با نتیجه 20 بر 17 Falcons را شکست دهند

[ad_1]

چارکرز با پیروزی 20 بر 17 مقابل آتلانتا ، بر نمونه بارز دیگری از تصمیم گیری ضعیف غلبه کرد.

مایکل بادگلی در بازی آخر برای پیروزی در ورزشگاه SoFi یک گل 43 قدم به ثمر رساند.

نقاط نهایی با رهگیری مایکل دیویس مشخص شد ، زیرا شارژرها به 4-9 رسیدند.

جاستین هربرت 36 از 44 را در 243 یارد و دو مرحله نهایی به پایان رساند. آستین اكلر 15 بار برای 79 یارد حمل كرد و 9 پاس برای 67 یارد گرفت.

اما برای سومین هفته متوالی ، یک حادثه سر خارنده دیگر درگیر مربیان Chargers وجود داشت.

این بار آنها در پایان نیمه اول رانندگی را از دست ندادند و برای آنها فرصتی برای امتیازهایی که ارزش آنها به همراه داشت هزینه کردند.

در صورت مواجه شدن با یک وضعیت سوم و یک وضعیت بدون انتظار و 22 ثانیه باقی مانده ، شارژرها به طور غیر قابل توضیح سعی در بازی داشتند.

بعد از متوقف شدن Kalen Ballage بدون برد ، چندین شارژر در مورد مکان گیج به نظر می رسیدند ، شاید فکر می کردند که Ballage حیاط مورد نیاز را برنده شده است.

حالا که در رده چهارم قرار گرفته است ، آنها سعی کردند تیم خود را برای گل دوم برای ضربه دوم به ثمر برسانند.

در مشاجره و سردرگمی و با تمام شدن ساعت ، تجربه بادگلی با حدود 16 شارژر در زمین به وجود آمد. آنها به یک تعویض غیرقانونی دعوت شدند و این نیمه با Falcons در 17-10 به پایان می رسد.

شارژرها مایک ویلیامز را به دلیل آسیب دیدگی کمر زود دریافت کردند. بازیکنان تهاجمی برایان بولاگا و تری ترنر بازی را ترک کردند تا به دلیل شوک مورد قضاوت قرار گیرند و دیگر برنگشتند.

مصدومیت ها در حالی رخ می دهد که یک هفته کوتاه شارژرها دارند ، بازی بعدی آنها پنجشنبه شب در لاس وگاس است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme