[ad_1]

اسلاید شارژرها به پایین رتبه بندی NFL چهارشنبه اولین نتیجه را گرفت که هماهنگ کننده خدمات ویژه جورج استوارت از کار اخراج شد.

مربی آنتونی لین گفت: استوارت یک دستیار 61 ساله ، دوباره منصوب شد و عنوان تحلیلگر ارشد را دریافت کرد.

به گفته لین ، کیت برنز و کریس کامینیتی تیم های ویژه شارژر را برای شش بازی باقی مانده تماشا می کنند.

لین گفت: “ما نتوانستیم راهی را كه در آن بودیم ادامه دهیم.” “به همین دلیل تصمیم گرفتم این تغییر را انجام دهم … من فکر می کنم این بهترین است. استو و من هر دو توافق کردیم که این کار را انجام دهیم. این همان چیزی است که فکر می کردم برای تیم بهترین است ، در غیر این صورت این کار را نمی کردم. “

شارژرها در حالی که 3-7 بودند با تیم های ویژه جنگیدند. آنها برای پنالتی های فراوان فراخوانده شده اند و در پنج بازی گذشته سه شوت را مهار کرده اند.

در کوارتر اول باخت 29-21 در میامی در تاریخ 15 نوامبر ، تای لانگ ضربه را مهار کرد و کوئنتون میکس در یک تلاش برای گلزنی در آفساید فراخوانده شد و حرکت را طولانی کرد و منجر به برخورد دلفین شد.

لین گفت: “این چیزی است كه من قبل از انجام آن مدتها و سخت به آن فكر كرده ام.” “ما فقط تصمیم گرفتیم این کار را امروز صبح انجام دهیم. اما این چیزی بود که من خیلی به آن فکر کردم. “

استوارت فصل چهارم خود را با شارژرها سپری می کند. وی که از بازیگری رنجیده بود ، از سال 1983 به عنوان دستیار فارغ التحصیل در آرکانزاس شروع به آموزش کرد.

وی همچنین قبل از پیوستن به پیتسبورگ استیلرز در سال 1989 در مینه سوتا و نوتردام کار می کرد. از آن زمان ، استوارت در NFL حضور داشت ، با توقفهایی از جمله خلیج تمپا ، سانفرانسیسکو ، آتلانتا و مینه سوتا.

لین گفت: “شما در مورد یک شخص قابل اعتماد صحبت می کنید.” “شما در مورد پسری صحبت می کنید که چیزهای زیادی به من آموخته است ، به خصوص در منطقه تیم های ویژه ، پسری که همیشه پشت من بوده است. بنابراین انجام آن بسیار دشوار بود. “

برنز دستیار استوارت بود. او بازیکن خوبی در تیم های ویژه دنور بود ، جایی که او و لین هم تیمی بودند.

کامینیتی با عنوان دستیار مربیگری ارشد وارد این فصل شد. در دومین سال کار با شارژر ، او قبلاً در UCLA خدمت کرده بود.

روز یکشنبه ، شارژرها در بوفالو ، رهبران AFC شرق بازی می کنند. لوایح قبل از شکست در آریزونا در 15 نوامبر مقابل سلام مری در آخرین ثانیه ها سه پیروزی پشت سر گذاشته بود. آخر هفته گذشته آنها را ترک کرده بودند.

شارژرها با پیروزی برابر نیویورک جتس سه بازی باخت را به پایان رسانده اند. آنها قبلاً پس از پیروزی در فصل جدید خود هفت یا هشت بازی را از دست داده بودند.

به طور بالقوه در راه رسیدن به دومین مقام متوالی در آخرین مکان در AFC West ، شارژرها به نظر می رسد تیمی است که می تواند طی چند هفته آینده تغییرات قابل توجهی را تجربه کند.

همراه با جستجوی پیشرفت در زمینه ، شارژرها همچنین در تلاشند بلیط های فصل 2021 را بفروشند و پس از انتقال از سن دیگو در سال 2017 ، خود را در لس آنجلس مستقر کنند.

انتقال آنها به استادیوم SoFi در این فصل بدون حضور طرفداران به دلیل همه گیری COVID-19 انجام شد. اگرچه هیچ تضمینی برای سال آینده وجود ندارد ، اما همه تیم های NFL به امید تغییر شرایط کار می کنند.

با وجود رکورد 3-7 ، شارژرها یک راه حل بلند مدت در خط حمله با تازه کار جاستین هربرت پیدا کرده اند. جابجایی کارمندان طی چند ماه آینده با توسعه هربرت در اولویت های اصلی انجام می شود.

لین وقتی از وی درباره تصمیم با استوارت س askedال کرد ، گفت: “این هرگز تقصیر یک مرد نیست.” “به عنوان مربی ، برای آن ثبت نام می کنیم. ما برای کار با این مردان جوان ثبت نام کردیم. اگر آنها آنطور که ما به آنها نیاز داریم انجام ندهند ، شغل خود را از دست می دهیم. فقط همین است. “

دوباره اكلر در عمل

در بازگشت ، آستین اکلر روز چهارشنبه به تمرین بازگشت و همچنان به بازگشت از لیست ذخیره مصدوم ادامه داد. اكلر از هفته 4 به دلیل فشار همسترینگ كار نمی كند.

لین گفت که خیلی زود است که بفهمیم اکلر می تواند نقش بوفالو را بازی کند یا خیر ، اما انتظار می رود شارژرها با او محتاط باشند.

پیشکسوت Kalen Balaj قرار است دویدن اصلی تیم باشد ، اما به دلیل مشکلات مچ پا و ساق پا در تمرینات محدود شده است.

کورن بورک کریس هریس جونیور به نظر می رسد که از شکستگی پای خود در هفته 3 رنج می برد.

لین گفت: “او قصد دارد بازپخش های جدی را بدست آورد و ما دقیقاً در كجا خواهیم دید.”

بدون هریس ، شارژرها در ثانویه خود مطابقت ندارند ، که به طور مکرر تلفات داشته اند ، به خصوص پس از نیمه وقت

بازگشت احتمالی او پس از آن است که کیسی هیوارد بازیکن کرنر در مقابل جت ها از ناحیه کشاله ران آسیب دید. این جانباز چهارشنبه تمرین نکرد.

شارژرها خود را برای رویارویی با تیم Bills آماده می کنند که در رده چهارم لیگ در عبور از حیاط قرار دارد. جاش آلن ، بازیکن خط حمله ، به طور متوسط ​​287 یارد در هر بازی داشت و 68٪ تلاش های خود را انجام داد.

او با 21 تاچ داون هشتم است – یک مکان عقب تر از هربرت – در NFL. نمره 103.2 او نهم است ، همچنین یک مکان عقب تر از هربرت.

و غیره.

پایان محافظت شده Melvin Ingram (زانو) تمرین نمی کند. ذخیره او ، اوچنا نوسو ، از ناحیه کتف مصدوم شده و انتظار می رود چندین هفته غایب باشد. ضربه مستقیم برایان بولاگا (زانو) در گزارش آسیب دیدگی شارژر بود ، اما او در حال تمرین بود … هربرت روز چهارشنبه پس از پرتاب 366 یارد بلند در برابر جت ، برنده جایزه بهترین بازیکن هفته هفته NFL FedEx شد. به عنوان بخشی از افتخار ، FedEx با Direct Relief همکاری خواهد کرد تا کوله پشتی های پزشکی اورژانس را به یک کلینیک محلی یا مرکز بهداشت تحویل دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر