[ad_1]

شکستن روش ترکیب شارژرهای لس آنجلس (2-6) و میامی دلفین (5-3) ، یکشنبه در ساعت 1:05 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در ورزشگاه هارد راک در باغ های میامی ، فلوریدا به بازی خود می روند .

وقتی شارژرها توپ را دارند: برای تیمی که 16 کیسه را مجاز دانسته ، و این تساوی عادلانه ای برای مقام چهاردهم لیگ NFL است ، آیا به نظر نمی رسد که خط حمله Chargers مدام در محاصره باشد؟ هفته گذشته چندین بار جاستین هربرت در برابر لاس وگاس مورد اصابت شدید قرار گرفت ، یکی از این شوت ها او را از یک بازی خارج کرد. میامی مرکز حمله رعد اسا با 20 کیسه در لیگ NFL دوازدهم است. دلفین ها در هر بازی 20.1 امتیاز دریافت کرده اند و فقط سه دفاع بهتر است. شاید از همه مهمتر ، آنها با 14 تساوی در رده چهارم قرار دارند که دو برابر شارژر است. داستان چرخش در طول دو فصل گذشته یک داستان غم انگیز برای شارژرها بوده است. بازی با چنین گروه ناچیز در میامی ، ایمنی توپ در نقض هربرت و شارژرها مهم خواهد بود. هاوان هاوارد میامی از این کرنر در این فصل چهار بازی متوالی دیده شده و از دسامبر 2017 با 16 پیکاپ هدایت NFL را بر عهده داشته است. هربرت در سه بازی از چهار بازی اخیر خود گرفتار نشده است. او برای چهارمین بار در این فصل برای حداقل 300 یارد به مصاف Raiders رفت. دلفین ها بیش از 300 یارد را رها کردند ، سه بار عبور کردند ، اما همچنین سه مخالف را در زیر 150 یارد نگه داشتند.

وقتی دلفین ها توپ دارند: میامی بهترین تیم NFL در نیمه اول است و 146-82 حریفان خود را شکست داده است. دلفین ها در چهار نیمه اول متوالی حداقل 21 امتیاز کسب کرده اند ، کاری که این امتیاز چند طبقه قبل از آن فقط یک بار انجام داده است. توا تاگووئیلوا ، مهاجم تازه کار سومین شروع خود را انجام می دهد و نتیجه را 3-0 می کند. پس از اولین بازی خیره کننده مقابل رمس ، تاگووایلوآ در آریزونا 34-31 پیروز شد و در کوارتر چهارم نتیجه را از دست داد و کاردینال ها را با تحرک خود ناامید کرد. شارژرها در مانع نگه داشتن پاتریک موهمس از همه بیشتر موفق بودند و یک ویدیو را با دستورالعمل های متوقف کردن لامار جکسون در پلی آف دو سال پیش تهیه کردند ، اما گروه هماهنگ کننده دفاعی گاس بردلی اخیراً مستعد بازی های بزرگ است و به نظر می رسد تاگووایلوا توانایی با دست و پاهای خود لهجه می زند. برای توهین ، شماره میامی در بهترین حالت پیاده است. اما عملکرد دلفین ها در هیئت مدیره با دفاع فرصت طلبانه و تیم های ویژه چشمگیر کمک کرد. دلفین ها با دو لمس و یک ضربه تاچ داون برگشتند و دقیق ترین ضربه را در NFL دارند.

هنگام لگد زدن: مایکل بادگلی آخر هفته گذشته تلاش دیگری برای گلزنی در زمین را از دست داد ، یک حیاط اشتباه 48 متری. اگرچه این حذف زودهنگام رخ داد ، اما هنگامی که شارژرها مجبور شدند اواخر باخت 31-26 مقابل لاس وگاس سعی کنند یک ضربه محکم بزنند ، بسیار مهم بود. بادگلی 14 در 19 فصل است. جیسون سندرز از میامی کاملاً عالی بود: 17 به 17 هنگام تلاش برای گلزنی در زمین ، 21 از 21 هنگام تلاش برای گرفتن امتیاز اضافی.

پیش بینی جف میلر: شانس و خدایان فوتبال باید یکی از این هفته ها به شارژرها اعتماد کنند ، درست است؟ تیمی که NFL را به هیچ چیز مهمی هدایت نمی کند ، مطمئناً شارژرها بعد از بازی شماره یک را در غر زدن دارند. یک هفته دیگر ، یک خراب دیگر.

DOLPHINS 33 ، شارژها 27[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر