[ad_1]

شکستن راه ترکیب شارژرها (3-8) و نیوانگلند پاتریوت (5-6) ، در ساعت 1:25 بعد از ظهر به بازی یکشنبه در استادیوم SoFi می رویم.

وقتی شارژرها توپ را دارند: شارژرها سعی خواهند کرد از فینال فاجعه بار هفته گذشته در بوفالو ، مجموعه ای آشفته و فاجعه بار که مربی آنتونی لین آن را “شرم آور” توصیف کرد ، بازیابی کنند. وقفه در برقراری ارتباط منجر به چند مکالمه بی معنی در مورد بازی در ثانیه های آخر شد. برای مثال ، با آخرین کلیک ، به نظر می رسید همزمان با تلاش جاستین هربرت برای عبور از خط حمله ، خط حمله شارژرها مسیر عبور را مسدود می کند. ریچ گانون ، تحلیلگر ریچ گنون ، كه در این بازی برای CBS بازی می كرد ، گفت: “شما تعجب می كنید كه چرا آنها اینقدر بازیهای نزدیك را از دست می دهند.” بعداً در پاسخ به این سوال كه آیا او برای جلوگیری از چنین مزخرفاتی در آینده اقداماتی انجام داده است ، لین گفت: “كاملاً. شما اشتباه می کنید شما از شکست های خود می آموزید. شما سعی می کنید هفته آینده آنها را برطرف کرده و حرکت دهید. “هربرت در هفت بازی متوالی حداقل دو بار تاچ داون انداخته بود قبل از اینکه با یک بار در مقابل لایحه ها به پایان برساند. او همچنین پاس هفتم خود را قطع کرد. با این حال ، هربرت با ضبط 1.7 در رده نهم لیگ قرار گرفت. با 12 وانت در جایگاه چهارم قرار دارد. میهن پرستان در بسیاری از اقدامات دفاعی در لیگ میانی رتبه بندی می شوند ، اما فقط 15 کیسه دارند ، که مکان 28 است.

شماره های شارژر

وقتی میهن پرستان توپ را در اختیار دارند: کوامبک کام نیوتون فقط چهار تاچ داون را با نه رهگیری انجام داد. اما نیوتن همچنین 9 بار نامزد شد و رهبر دوم نیوانگلند است. او به نیوتن لین گفت: “او تهدید است. او سلاح است. “پاتریوت ها با بیش از 36 گیرنده گیرنده ندارند ؛ کین آلن با 85 هدایت شارژرها را انجام می دهد. فقط سه خطای لیگ در هوا از نیوانگلند بدتر است و پاتریوت ها در امتیاز 27 قرار دارند. میهن پرستان از ماه سپتامبر فقط یک بار به 30 امتیاز رسیده اند ، اما در طول فصل فقط دو بار بیش از 27 امتیاز کسب کرده اند. بر بالتیمور و آریزونا پیروز می شود. آنها کاردینالها را شکست می دهند حتی اگر فقط 179 یارد برنده شوند. شارژرها پنج بار در این فصل از 400 متری تخلف فراتر رفته اند – و چهار بازی را از دست داده اند. به عبارت دیگر ، یکی از این تیم ها کمی فرصت طلب است. از دیگری.

هنگام لگد زدن: سقوط نامناسب مایکل بادگلی در بوفالو همچنان ادامه داشت که یک تلاش برای گرفتن امتیاز اضافی را از دست داد ، هشتمین ضربه ناموفق این فصل. بادهای معروف بدنام در ایالت نیویورک یک هفته پیش درحال چرخیدن بود ، اما بادگلی کسی نیست که بخواهد عذرخواهی کند. با توجه به رکورد شارژر 3-8 ، در عدم اطمینان نسبی دست و پنجه نرم می کند. نیک فولک متولد جنوب کالیفرنیا در تلاش برای زدن موقعیت میانی 19 از 21 و در تلاش برای امتیاز اضافی نیو انگلیس 20 از 22 است.

پیش بینی جف میلر: بعضی اوقات خطوط شرط بندی منطقی نیست ، که تنها توضیح ممکن است در مورد چگونگی باز شدن شارژرها به عنوان موارد دلخواه. تنها پیروزی آنها در این فصل برابر سه تیم بدترین تیم NFL است – تیم هایی که رکورد ترکیب 3-29-1 را دارند. این میهن پرستان با قهرمان سابق سوپربول نیو انگلند هم تراز نیستند ، اما شارژر 2020 نیستند.

پاتریوت 23 ، شارژ 20[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر