[ad_1]

هدیه ای برای عمل در هنگام رانندگی آغازین روز یکشنبه به عنوان استعاره ای مناسب از چگونگی پیشرفت این فصل برای جارد گاف و حمله برج حمل بود.

تکمیل 31 متری جام کوپر ، برج حمل را به منطقه قرمز منتقل کرد و هدف اصلی را تعیین کرد. آنها همچنان 23-16 به شکست سیاتل سیهاوک ادامه دادند.

جز …

گاف اذعان کرد: “آن توپ را جلوی او بگذارید ، احتمالاً این یک ضربه محکم است.”

چیزی در این جنایت درست به نظر نمی رسد.

برج حمل به دلیل محافظت 6-3 ساله است. آنها به دلیل آرون دونالد ، جالن رمزی و لئونارد فلوید برای کسب مقام اول در NFC West با آریزونا کاردینالز و سیه هاکس مساوی هستند.

نقض آنها صدمه ای به آنها وارد نکرد ، اما باعث ترس در حریفان مثل قبل نشد.

چه کسی فکر می کرد که رامز شان مک وی به تیم بسکتبال بن هولند UCLA تبدیل شود؟

به مک وی و گاف گوش دهید و آنها استدلال می کنند که در شرف تبدیل شدن به نوعی جرم هستند که می تواند روز یکشنبه 35 تا 40 امتیاز کسب کند.

Goff با نگه داشتن انگشت شست و اشاره خود به فاصله یک اینچ ، گفت: “ما آنقدر به تعداد انگشت شماری نمایش نزدیک شده ایم که واقعاً آن را باز می کند.”

واقعیت این است که بعد از چند سال که مشکل زانوی ورم مفاصل تاد گارلی مشکل شد ، این حمله هرگز یکسان نبود.

از آنجا که خط دفاعی مانند اکنون مسلط است ، رم نباید به اندازه گلری که بهترین بازیکن تهاجمی لیگ بود گل بزند ، اما آنها باید کارهای بیشتری نسبت به سیه هاکس انجام دهند. گاف باید بهتر از پارچ رتبه بندی 20 در لیگی باشد که آخر هفته وارد آن شد.

قوچ ها در یک دوره حساس از فصل خود ، با بازی در برابر Tampa Bay Buccaneers ، San Francisco 49ers و Cardinals.

مربی

مربی رمز ، شان مک وی در جریان پیروزی روز یکشنبه مقابل سیاتل سیهاوکس در کنار زمین با جارد گاف ، بازیکن خط حمله صحبت کرد.

(جو اسکارنیتس / گتی ایماژ)

پس از اینکه گاف به هفت دریافت کننده پاس داد ، رمس در نیمه اول 17 امتیاز کسب کرد. آنها روی صفحه دیسک شروع خود را فشار دادند.

مک وی گفت: “من نحوه شروع بازی را دوست دارم.”

پس هیچی.

بدون لمس کردن ، بدون گل در زمین ، بدون امتیاز.

گاف گفت: “من فکر می کنم که در بیشتر بازی ها توانستیم توپ را به خوبی جابجا کنیم.” “در سه ماهه چهارم ، اگر ما می توانستیم این سی دی ها را با یک لمس نهایی به پایان برسانیم ، نتیجه بسیار متفاوتی خواهد بود و ما واقعاً از این بابت خوشحال خواهیم شد. ما از پیروزی خوشحالیم ، اما اینکه بتوانیم به جای 23 امتیاز 35 بگیریم ، شگفت آور خواهد بود. “

اما این در برابر تیم Seahawks بود که وارد بازی شد و بدترین 362.1 یارد را در هر بازی واگذار کرد.

در اینجا ، در پایتخت سرگرمی جهان ، اشتیاق به قوچها همچنان متوسط ​​است. هیچ چیز با تعیین نیمه دوم نمی تواند آنها را هوادار جدید کند.

نظر خوش بینانه تر این بود که گاف از تکرار بدترین عملکرد فصل خود در باخت 28-17 رامس به دلفین های میامی جلوگیری می کند.

او یک هفته مرخصی داشت تا از آسیب جاده آسیب ببیند ، که در آن دو پاس عبور کرد و دو بار لرزید.

گاف برای یک ضربه حساس مقابل Seahawks پاس نداد ، اما هیچ یک از پرتاب های او مهار نشد. در کوارتر دوم چرخش تک به تک او بود که جمال آدامز مدافع توپ را از دستش بیرون کشید و دست به توپ زد.

Seahawks تهدید کرد که برتری 17-10 قوچ را در درایو بعدی پاک خواهد کرد ، اما گاف با دفاع او دوباره نجات پیدا کرد: کرنربک داریوش ویلیامز پاس راسل ویلسون را قطع کرد ، که برای پایان محکم ویل دیسیلی در منطقه پایان در نظر گرفته شد.

ویلیامز پاس جدیدی را در سه ماهه چهارم دریافت کرد.

گاف با پاس 302 یاردی کار را تمام کرد.

وی درباره خط دفاعی تیمش گفت: “شما نمی توانید همه کارهای آنها را دست کم بگیرید و دیدن آنها هیجان انگیز است. به عنوان یک بازیکن خط حمله بسیار هیجان انگیز است که می توانید خیلی به آنها اعتماد کنید. شما نمی خواهید باشید. شما می خواهید در این بازی با چهار لمس برنده شوید. “

مک وی همچنین خواستار بهبود جرم شد.

مک وی گفت: “من می خواهم ببینم که چگونه می توانیم این نمایش ها را در پایان انجام دهیم تا بازی ها واقعاً بسته شوند.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. واقعاً از قبل بود ، اما ما بچه های مناسبی داریم. “

البته مک وی باید این را بگوید.

بدون ویژگی های کیفی گارلی ، قوچها برای تأثیرگذاری در زمین بازی به انواع مختلف اعتماد می کنند. آنها در برابر 106 متری در برابر Seahawks عجله کردند ، در حالی که Cam Akers ، Malcolm Brown و دارل هندرسون مسئولیت های مشترکی داشتند.

Akers با 38 یارد در 10 رانش شتاب دهنده اصلی بود. براون دو تاچ داون زد. هندرسون گل دیگر را زد.

اما مسئولیت در نهایت به عهده کوارتر است. به عنوان بازیکنی که سابقه ضبط پرونده را امضا کرده است ، باید بیش از این خود را مسئول بداند که یک قدم به کوپ ضربه نزده یا محکم کاری تایلر هیگبی را هنگام باز شدن از دست نداده است.

او مجبور است این نمایش ها را انجام دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر