شان مک وی رامز ، درگیری با بیل بلیچیک را یک تجربه عالی می خواند

[ad_1]

این بازی نزدیک به دو سال پیش انجام شده است و همیشه طنین انداز شان مک وی خواهد بود.

میهن پرستان نیوانگلند در شکست 13-3 رامز در Super Bowl LIII ، خطای بالای مک وی را بستند.

مک وی روز سه شنبه گفت: “این چیزی بود که طبق برنامه پیش نرفت.”

پنجشنبه شب در استادیوم SoFi ، مک وی برای اولین بار از آن شب در فوریه 2019 در آتلانتا با بیل بلیچیک مربی تیم میهن پرستان دیدار خواهد کرد.

بسیاری از بازیکنان و مربیان اصلی در این بازی به جلو حرکت کرده اند – از جمله تام بردی ، بازیکن خط حمله ، راب گرونکوفسکی ، مدافع کناری و برایان فلورس ، مربی بازگشت به زندگی ، تا فقط تعدادی از میهن پرستان را نام ببرید – اما بلیچیک 68 ساله همچنان باقی مانده است.

مک وی 34 ساله گفت که از این بازی به عنوان یک فرصت یادگیری استفاده کرده است.

مک وی در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران گفت: “این یک شب بسیار تحقیرآمیز برای من بود ، اما شما نمی توانید در اینجا متوقف شوید.” “این در مورد نحوه حرکت شما به جلو ، نحوه حرکت شما است. … فکر نمی کردم تقریباً کارهای خوبی برای تیم فوتبالمان انجام داده باشم تا به ما فرصتی بدهیم تا قهرمان جهان شویم. “

شکست شرم آور تأثیر دائمی بر قوچها گذاشت.

در سال 2019 ، آنها مورد بی مهری قرار گرفتند ، نمونه بسیاری از تیم های باخت سوپر بول ، و برای اولین بار در سه فصل تحت بازی مک وی پلی آف را از دست داد.

در این فصل ، آنها پس از پیروزی 38-28 یکشنبه برابر کاردینالز آریزونا ، آنها 8-4 و برتر NFC West هستند.

پاتریوت ها (6-6) با همراهی کم نیوتن در پست دفاع ، در 5 بازی اخیر خود چهار برد کسب کرده اند ، از جمله درگیری 45-0 روز یکشنبه در استادیوم SoFi. میهن پرستان در کالیفرنیای جنوبی اقامت داشتند تا خود را برای قوچ آماده کنند.

بلیچیک خاطرنشان کرد که در حالی که بسیاری از بازیکنان رمز برای تیم 2018 هنوز در لیست هستند ، هماهنگ کننده ها و بازیکنان جدیدی مانند گیرنده کوپر کوپ وجود دارد که به دلیل مصدومیت در Super Bowl بازی نکرد.

بلیچیک ، که میهن پرستان را به شش عنوان Super Bowl هدایت کرده است ، گفت که او زمان زیادی را به فکر Super Bowl LIII نمی گذراند.

بلیسیک گفت: “ما بر آنچه در حال حاضر داریم متمرکز شده ایم و به آنچه چند سال پیش اتفاق افتاده خیلی نگران نیستیم.” “در حال حاضر واقعاً اهمیتی ندارد. چند نکته وجود دارد که می توان آنها را بررسی کرد ، اما منظور من به طور کلی ، من می گویم که بازیکنان مختلف زیادی وجود دارد. “

در حالی که بردی به بازی در Tampa Bay Buccaneers ادامه داد ، جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمس هنوز مرتکب تخلف قوچ شد.

در Super Bowl ، گاف با 22 بارگیری ، 19 مورد از 38 پاس گل را برای 229 یارد انجام داد. چهار بار اخراج شد.

او در این هفته وارد بازی شد ، در حالی که از عملکرد روز یکشنبه مقابل کاردینالز آریزونا خارج شد ، این اشتباه خالی از اشتباهات بزرگی بود. پس از پیروزی در گلندیل ، آریزونا ، گاف گفت که آماده یک چرخش سریع است تا برای میهن پرستان آماده شود.

وی درباره زمان کوتاه آمادگی برای مسابقه پنجشنبه شب گفت: “همیشه سخت است.” “من دیدم که میهن پرستان با شارژرها چه کردند ، بنابراین ما یک چالش مطلق خواهیم داشت.”

کلید پیروزی میهن پرستان در روز یکشنبه بازی تیم های ویژه آنها بود. میهن پرستان ضربه را برگرداندند و مانع تلاش برای میدان هدف برای لمس زمین شدند.

در مقابل کاردینال ها ، رمس استراحت را عقب انداخت و تلاش برای گلزنی در زمین را از دست داد.

آیا مک وی نگران تیم های خاص است؟

مک وی گفت: “منظورم این نیست که نگران باشم ،” فکر می کنم احساس فوریت شما بیشتر شده است. … این مردم [the Patriots] آنها مزیت ایجاد شده را به وضوح می بینند.

“شما به تاریخ مربیگری بلیچیک بازگشتید ، از همان زمان به عنوان یک هماهنگ کننده تیم ویژه شروع می کنید.”

و غیره.

مایکل بروکرز در برابر کاردینالز از ناحیه کتف آسیب دید اما مک وی صبح روز دوشنبه گفت که هیچ اطلاعات به روز در مورد وضعیت خدمه دفاعی تیم آموزشی دریافت نکرده است. … برج حمل باید سه پیاده روی داشته باشد. … جید فیش دستیار سابق UCLA و Rams مربی خط حمله های میهن پرستان است. جو هوستون ، بازیکن سابق USC ، دستیار تیم های ویژه میهن پرستان است. بلیچیک گفت: “جو بدیهی است که یک ضربه خوب را تجربه می کند و از نظر تخصصی به شما زمینه می دهد.” “بسیاری از مربیان تیم های ویژه مانند من – من در اوایل کارم مربی تیم های خاصی بوده ام – فقط هرگز چنین ریتمی نداشته ام و این چیزی است که شما به عنوان یک مربی تیم ویژه باید آن را یاد بگیرید. … او واقعاً مردی سخت کوش است. او زود است و دیر می ماند. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme