[ad_1]

به همین دلیل Tara VanDerveer بهترین است.

مربی استنفورد با بیشترین برد در بخش I در بسکتبال زنان ، مربی شماره 1 استنفورد به پیروزی 61 بر 49 مقابل UCLA شماره 11 روز دوشنبه در Pauli Paulion when Bruins (5-2 ، 3-2 Pac-12) در تمام مدت برابر تیم های شماره 1 به 0-18 سقوط کرد.

کوری کلوز سرمربی UCLA استنفورد را “یکی از بهترین برنامه های پیشاهنگی کشور” خواند زیرا کاردینال (7-0 ، 4-0) Bruins را تا 27.5٪ شلیک نگه داشت ، و آنها را مجبور به گرفتن تیم های رقیب و با عکس های پرش از طول راضی کنید. UCLA در برابر 10 تیم برتر امسال 0-2 است و باخت دیگر شماره 6 در آریزونا است. Bruins 33.1٪ از میدان را در باخت از دست می دهد در مقایسه با 43.6٪ در پیروزی.

کلوز گفت: “همیشه برابر 10 تیم برتر بسیار دشوار خواهد بود.” “این به عنوان یک برنامه پیش روی ماست. … اگر می خواهید به طور مداوم در 10 بازی برتر پیروز شوید ، باید سخت تکیه دهید [work]. “

با وجود اینکه روز دوشنبه با نقض پاشش انجام شد ، Bruins استنفورد را با اعمال 16 نوبت ، یک فصل بالا برای کاردینال ، به چالش کشید. این دزدی توسط لورین میلر تبدیل به جایگاه کمرین براون شد که با 6:56 مانده به پایان ، توپ ها را به سه امتیاز رساند.

UCLA تا پایان بازی فقط دو شوت دیگر زد و برای 3:03 نهایی بدون امتیاز بود.

میخائلا اونیویر ارشد که با 19 امتیاز و هفت ریباند هدایت تیم بروین است ، گفت: “در بازی محدودیت هایی وجود داشت که ما واقعاً بازی را برنامه ریزی می کردیم.” وی افزود: “اما ما خلأهای ذهنی بسیار زیادی داشتیم و این چیزی است كه نمی تواند در این كنفرانس علیه یك شخص اتفاق بیفتد ، خصوصاً تیم شماره 1 كشور.”

UCLA کاردینال ، پنجمین تیم بالاترین امتیاز را در این کشور دارد که امسال 3 بار 100 امتیاز کسب کرده است تا کل امتیازات فصل را کسب کند. اما Bruins با نتیجه 51-37 نیز موفق شد و فقط 50 تخته حمله را از 50 شوت از دست رفته به دست آورد.

کاریزما آزبورن ، بهترین گلزن UCLA ، در یک شوت سه به 19 تا 7 امتیاز از جمله یکی از شش شوت سه امتیازی را به دست آورد. UCLA 28 سه شلیک کرد و فقط 6 گل زد. تنها Bruin با بیش از یک ساخته شده ، دانشجوی سال اول امیلی Bessoire است که با 15 امتیاز کار خود را در رده های بالاتر قرار داد.

دوشنبه فینال UCLA برای سال 2020 بود ، زیرا Bruins مجبور نیستند تا اول ژانویه برابر ایالت Oregon بازی کنند. بازیکنان به دلیل پروتکل COVID-19 نمی توانند برای تعطیلات به خانه بازگردند ، اما به هر حال Close باید این هفته استراحت کند. هیچ آموزشی مجاز نیست. بعد از شروع فصل با استرس ، زمانی را برای رفع فشار از خود اختصاص دهید. سپس ، با توجه به ضرر روز دوشنبه ، آنها به کار خود باز خواهند گشت.

کلوز گفت: “در واقع ، مسئولیت این است که چگونه از هر تجربه به بهترین نحو یاد بگیریم.” “من فکر می کنم اگر بازیکنان ما اجازه دهند این بازی قلب و ذهن ما را آموزش دهد ، برای آینده ما خوب است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر