[ad_1]

صاحب پیست اتومبیلرانی در لوس آلامیتوس گفت که او درخواست خود را برای برگزاری مسابقه شبانه با چهارم اسب و نژاد اصیل در سال آینده پس گرفت و قصد داشت مسابقات را متوقف کند ، که این امر می تواند منجر به فروش و توسعه ملک شود. وی این خبر را قبل از اعلام رای هیئت اسب دوانی کالیفرنیا در روز پنجشنبه مبنی بر اعطای مجوز 6 ماهه به این پیست به جای مجوز برای یک سال کامل ، اعلام کرد.

اد آلرد گفت این پیست نمی تواند با شش ماه ضمانت مسابقه کار کند زیرا مالکان و مربیان باید برای کل سال برنامه ریزی کنند. طبق تصمیم CHRB ، Los Alamitos باید از اول ژوئیه درخواست مجوز دیگری را ارائه دهد.

جک لیباو ، نایب رئیس این پیست گفت: “لوس آلامیتوس درخواست بازبینی اقدامات انجام شده توسط هیئت مدیره را دارد و امیدوار است که به سرعت به درخواست او پاسخ داده شود.”

این حرکت توسط معاون رئیس جمهور اسکار گونزالس هدایت شد ، که موافقت کرد با توجه به تعداد اسبهای کشته شده امسال مجوز سالانه به این پیست بدهد. از 27 دسامبر که فصل آن آغاز شد ، این پیست 29 کشته در مسابقات یا تمرینات دارد.

پیشنهاد گونزالس ابتدا با تساوی به پایان رسید. پیشنهاد دیگر ، که مجوز یک ساله را با بررسی شش ماهه فراهم می کند ، نیز با تساوی پایان یافت. گونزالس ، که هم در سطح فدرال و هم در ایالت کار کرده است ، تأکید کرد که تفاوت زیادی بین “بررسی و تأیید” وجود دارد.

وی پس از دو تساوی موفق شد اعضای هیئت مدیره را ترغیب کند که به سمت او بیایند و پیشنهاد او با نتیجه 5-1 توسط رئیس گرگ فرارو برنده شد ، وی رای مخالف داد. فرارو این حرکت را “اشتباه” خواند.

لس آلامیتوس مجاز به برگزاری جلسه شبانه و اصیل خود در شب 26 دسامبر است.

اگر Allred مسیر را دنبال کرده و ببندد ، احتمالاً پایان یک چهارم مسابقات اسب کالیفرنیا خواهد بود. علاوه بر این ، پیست مجاز است به مدت هفت هفته نژاد خالص در سال بعد و این مسیر صدها اسب را که به سانتا آنیتا و سایر پیست ها می دوند پایدار می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر