صاحب پیست لس آلامیتوس تهدید می کند که مسیر را برای همیشه تعطیل می کندصاحب پیست اتومبیلرانی در لوس آلامیتوس گفت که او درخواست خود را برای برگزاری مسابقه شبانه با چهارم اسب و نژاد اصیل در سال آینده پس گرفت و قصد داشت مسابقات را متوقف کند ، که این امر می تواند منجر به فروش و توسعه ملک شود. وی این خبر را قبل از اعلام رای هیئت اسب دوانی کالیفرنیا در روز پنجشنبه مبنی بر اعطای مجوز 6 ماهه به این پیست به جای مجوز برای یک سال کامل ، اعلام کرد.

اد آلرد گفت این پیست نمی تواند با شش ماه ضمانت مسابقه کار کند زیرا مالکان و مربیان باید برای کل سال برنامه ریزی کنند. طبق تصمیم CHRB ، Los Alamitos باید از اول ژوئیه درخواست مجوز دیگری را ارائه دهد.

جک لیباو ، نایب رئیس این پیست گفت: “لوس آلامیتوس درخواست بازبینی اقدامات انجام شده توسط هیئت مدیره را دارد و امیدوار است که به سرعت به درخواست او پاسخ داده شود.”

این حرکت توسط معاون رئیس جمهور اسکار گونزالس هدایت شد ، که موافقت کرد با توجه به تعداد اسبهای کشته شده امسال مجوز سالانه به این پیست بدهد. از 27 دسامبر که فصل آن آغاز شد ، این پیست 29 کشته در مسابقات یا تمرینات دارد.

پیشنهاد گونزالس ابتدا با تساوی به پایان رسید. پیشنهاد دیگر ، که مجوز یک ساله را با بررسی شش ماهه فراهم می کند ، نیز با تساوی پایان یافت. گونزالس ، که هم در سطح فدرال و هم در ایالت کار کرده است ، تأکید کرد که تفاوت زیادی بین “بررسی و تأیید” وجود دارد.

حتما بخوانید:
مربی فرانک وگل آنچه را که از لیکرز بدون شکست می بیند دوست دارد

وی پس از دو تساوی موفق شد اعضای هیئت مدیره را ترغیب کند که به سمت او بیایند و پیشنهاد او با نتیجه 5-1 توسط رئیس گرگ فرارو برنده شد ، وی رای مخالف داد. فرارو این حرکت را “اشتباه” خواند.

لس آلامیتوس مجاز به برگزاری جلسه شبانه و اصیل خود در شب 26 دسامبر است.

اگر Allred مسیر را دنبال کرده و ببندد ، احتمالاً پایان یک چهارم مسابقات اسب کالیفرنیا خواهد بود. علاوه بر این ، پیست مجاز است به مدت هفت هفته نژاد خالص در سال بعد و این مسیر صدها اسب را که به سانتا آنیتا و سایر پیست ها می دوند پایدار می کند.
منبع: paper-news.ir