[ad_1]

Raiders در لاس وگاس این هفته فوتبال یکشنبه شب را بازی کردند ، اما به نظر می رسید ذهن بازیکن خط حمله کار کار به ورزش دیگری تغییر کرده است.

در جریان باخت 35-31 Raiders به ​​سران کانزاس سیتی ، هیچ هواداری در استادیوم Allegiant حضور نداشت ، بسیاری از آنچه که در زمین بود در هنگام پخش NBC کاملاً واضح بود.

این شامل سیگنالهایی است که توسط Carr استخراج شده است ، معروف است که هنگام استخراج بوق از برخی کلمات غیرمعمول استفاده می کند. یک موضوع NBA با انتخاب او در این هفته ظاهر شد.

جیمز هاردن ، ستاره هوستون راکتس فریادی دریافت کرد.

این کاری بود که کریس مولین و پیت پیستول مراویچ انجام دادند.

و ممکن است کوبی برایانت هم به آن اشاره کرده باشد. در حالی که برخی از بینندگان فریاد کار “مادر در جورجیا” را شنیدند ، برخی دیگر فکر می کردند که این صدا بیشتر شبیه “مامبا جورجیا” است ، اشاره به لقب افسانه لیکرز با نام دولت هلو که تا انتها چسبانده شده بود.

سو ab استفاده کنندگان از اینترنت بلافاصله برای شکستن کد اقدام کردند. واضح است که بازیکنان NBA یک بازی در حال انجام را نشان دادند. به نظر می رسد بقیه برای بحث است.

شاید معنای واقعی را بتوان در ترکیبی از همه آنها یافت.

و وقتی کارآگاهان آنلاین با آنها کار کردند ، ممکن است بتوانند با عبارات ظاهراً تصادفی دیگری از Carr که شامل “سامی دیویس” ، “گوگل ، گوگل” و شاید غیر قابل توضیح ترین (و خنده دارترین) عبارتند از: از همه ، Walrus بنفش.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر