[ad_1]

پایان دفاعی جوی بوسا بازی را به یاد نمی آورد که او را از بازی شارژر دنور در 1 نوامبر بیرون انداخت و پرده ای از مه و عدم اطمینان را بر زندگی او انداخت.

“به من گفتند که زانو زده ام. من به یاد می آورم که با اتوبوس به اینجا آمدم و بس. “او روز پنجشنبه هنگام بازگو کردن تجربه ضربه مغزی خود از مرکز آموزش کاستا مسا گفت:

هیچ یک از گزینه های دو طرفه Pro Bowl تمایل ندارد که به دنبال این فیلم در ویدیو باشد یا در غیر این صورت یادآور فروپاشی بی نظم Chargers در باخت 31-30 مقابل Broncos است.

“من اصلا دوست نداشتم این بازی را تماشا کنم. اینکه چطور تمام شد و دانستن اینکه من در پایان بازی آنجا نتوانستم کار را تمام کنم و به تیمم کمک کنم ، کار دشواری بود “. “و همچنین ، در یک ضربه مغزی ، دیدن بی حسی روی زمین چیزی نیست که من واقعاً بخواهم به آن نگاه کنم. تصمیم گرفتم دنبالش نگردم. ”

بوزا برای تمرین روز چهارشنبه سوابق ضربه مغزی NFL را به موقع پاک کرد ، اگرچه گفت که چند روز است حال خوبی دارد. او حق دارد روز یکشنبه که 2-7 شارژر در استادیوم SoFi با 0-9 نیویورک جت روبرو می شوند ، بازی کند و می داند که اگر در دنیای ترسناک آسیب مغزی آسیب رساندن به اطرافش ، هزینه بیشتری برای او نداشته باشد ، خوش شانس خواهد بود. از نبود دو مسابقه.

این جوان 25 ساله اهل فلوریدا گفت: “وقتی صبح اول بیدار شدم کاملا ناراحت شدم.” “من از خواب بیدار شدم ، احساس می کردم.”

حتی به اصطلاح ضربه مغزی خفیف می تواند اثرات طولانی مدت داشته باشد و شناخته شده است که خطر ابتلا به ضربه مغزی بعدی را افزایش می دهد. بوسا گفت که این اولین بار در چهار فصل رقابتهای NFL برای او بود ، اما مدتها رنج می برد.

وی گفت: “من فکر می کنم آسیب واقعی مغز آنقدر بر روحیه شما تأثیر می گذارد که سخت است.” “شما فقط باید آن چند روز را سپری کنید. می دانید که احساس خواهید کرد که نوعی عجیب و غریب خواهید بود. ”

وی بسیاری از علائم کلاسیک را داشت ، از جمله اضطراب ، حساسیت به صدا و نور و احساس کند شدن سرعت. او زیاد می خوابید و فقط کمی تلویزیون تماشا می کرد. وی همچنین از عینک های آبی روشن استفاده کرد که با تأمین بودجه مطالعه ارتش آمریكا – كه در اوایل سال جاری در مجله علمی Neurobiology of Disease منتشر شد – دریافت كه آنها می توانند با بیدار نگه داشتن آنها در طول روز به افراد مبتلا به ضربه مغزی كمك كنند. و الگوی بهبودی مغز خواب شبانه را بازیابی کنید.

برادر کوچک بوزا نیک ، که یک محافظت محافظت شده برای 49 است ، در حال بهبودی از پاره شدن ACL ، او را همراه می کند و به او کمک می کند تا از بدترین شرایط خود بگذرد.

بوسا گفت: “من اطمینان دارم که برادرم می تواند تأیید کند که من برای چند روز کمی هیجان زده بودم.” “من فکر می کنم این آسیب از هر آسیب دیگری مهمتر است. این سلامتی شما در طولانی مدت است و می بینید که بسیاری از افراد ذهن خود را از دست می دهند و افراد زیادی در اطراف من هستند که پدران خود را به دلیل بیماری های مغزی از دست می دهند و فکر کردن در مورد آنها چیز ترسناکی است. این تنها چیزی است که من همیشه می گویم ، من باید اطمینان حاصل کنم که زمان کافی را صرف می کنم و سپس با آن در امان هستم …

“آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. در طول سال گذشته ، من سلامت روانی خود را جدی تر گرفته ام و از این طریق از خودم مراقبت کرده ام ، اما این باعث شده است که دوباره بیدار شوم و برایم روشن شود که باید با خواندن یا تمرکز کردن و انجام کار بهتر در خارج از فوتبال ، هر چیزی برای تقویت مغز من ، کمک به حافظه من ، و مطمئن شوید که خیلی زود می پرم. ”

گاس بردلی ، هماهنگ کننده دفاعی اظهار داشت که در روزهای اخیر شاهد پیشرفت چشمگیر بوزا بوده است: “من می دانم که اکنون ، در مقایسه با جایی که هفته گذشته بود ، او شخص دیگری به نظر می رسید.

“ما از او چه انتظاری داریم؟” فقط باید ببینیم چند نمایشنامه از آن خارج خواهیم شد ، میزان تناسب اندام آن چقدر است ، چه حسی دارد. به نظر می رسد او برگشته است و فکرش خوب است. ”

رئیسی که در هفت بازی 4 کیسه 1/2 ، 18 جنگ و چهار پاس گل داشت ، اگر ترسناک بازی کند نمی توانست موثر باشد. او می تواند هوشمندانه بازی کند ، کاری که فکر می کرد این کار را می کند تا زمانی که آن ضربه را در دنور بگیرد. بهترین آموزشها و فنون را نمی توان از تمام خطرات ناشی از تماس ورزشی محافظت کرد.

وی گفت: “من همیشه در یک مکان امن در اطراف توده های سر یا چیزهای دیگر بازی کرده ام ، زیرا بدیهی است که من نمی خواهم مثل من بیرون بروم.” “این دیوانه است زیرا من واقعاً به یاد نمی آورم که چگونه این اتفاق افتاد. بنابراین نمی دانم چه کار دیگری برای کمک به آنها انجام دهم. ”

یک تغییر که او در نظر دارد این است که کلاه ایمنی دیگری را امتحان کنید. وی گفت ، مدل فعلی آن از نظر ایمنی دوم محسوب می شود و قابل ارتقا است.

وی گفت: “اخیراً ، آنها با مدل بهتری عرضه شده اند ، اما این لایه بالایی از کلاه ایمنی است و من سالهاست که آن را می پوشم.” “شاید من با آنها صحبت کنم.” فکر نمی کنم مورد دیگر اینقدر ایمن تر باشد ، اما اگر فناوری وجود داشته باشد که ثابت شده ایمن تر است ، من قطعاً ادامه خواهم داد. ”

وقتی به تمرین بازگشت ، استفراغ دوباره از ذهن او خارج شد.

وی گفت: “من تأكید خواهم كرد كه سرم بلند شده است و من كار درست را انجام می دهم و همچنان یاد می گیرم كه چگونه فوتبال را به روش صحیح بازی كنم ، همانطور كه ​​به ما آموخته اند كه در بیشتر زندگی خود به سر خود بزنیم.” “بله ، من فکر نمی کنم واقعاً زیاد در ذهن من فرو برود.”

او مجبور نیست این تکرار را تماشا کند تا بداند از بازی دوباره چقدر خوشحال است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر