طرفداران UCLA که خواهان این تاری هستند می توانند آن را از میک کرونین دریافت کنند

[ad_1]

تاری ممکن است در بسکتبال UCLA وجود داشته باشد.

Bruins №22 سرعت تمرینات را افزایش می دهد ، حداکثر استعداد تیم را که توسط گارد ، که تحت هدایت مربی وارد فصل دوم می شود ، به حداکثر می رساند میک کرونین.

نگهبان تازه وارد گفت: “او بر روی چشمک زدن توپ متمرکز است ، این کار مانند این است که توپ را سریعاً در زمین برداشته و در هشت ثانیه اول ساعت شوت به گل برسد.” جیلان کلارک گفت سه شنبه. “بنابراین امسال ما بسیار سریع بازی می کنیم.”

انتظار نداشته باشید کرونین تی شرت هایی را که روی آنها نوشته شده است “هشت ثانیه یا کمتر” ، به شما بدهد. این مربی گفت که او حتی از این عبارت استفاده نکرده است ، اگرچه تصدیق کرد که سرعت سریع تر می تواند به نفع تیمی باشد که حداقل چهار بازیکن در زمین داشته باشد و بتوانند توپ را کنترل کنند و آن را هوشمندانه جلوه دهند. ارسالی

کرونین گفت: “من قطعاً سعی می کنم چند عکس راحت تر بزنم و کمی سرعتمان را افزایش دهیم.”

محافظ سال دوم پیراهن قرمز تایگر کمبل گفت که او در حالی که هنوز در شوت زدن قاطع بود ، برای دویدن بیشتر با توپ تناسب بیشتری پیدا کرده است. تمایل او به گلزنی و همینطور یک پاس ، کمک کرد تا بروین ها در پایان فصل فشار بیاورند و در 14 بازی گذشته خود 11 پیروزی کسب کنند ، قبل از اینکه COVID-19 مسابقات Pac-12 و NCAA را لغو کند.

کرونین می تواند کمپبل را با بازیکنان زیادی احاطه کند که می توانند سر و صدای سریع تری ایجاد کنند. نگهبانان کریس اسمیت، دیوید سینگلتون، جانی جوزانگ، ژول برنارد، جیک کیمن و جیمز جیکس جونیور بمب افکن ها و مهاجمان توانمند هستند ژالن هیل و کودی رایلی مهارت های انتقال خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده اند.

سبدهای راحت تر لزوماً شلیک سریعتر نیست. کرونین به بازیکنان خود گفت که اگر آنها می خواهند سریعتر بازی کنند ، باید دفاع بهتری انجام دهند زیرا این امر باعث ایجاد موقعیت های بیشتر در مرحله انتقال خواهد شد.

کرونین در مورد پیام خود به تیمش گفت: “آیا شما نمی خواهید من بازی فریاد بزنم؟” “بایستید و بلند شوید.” توپ را فشار دهید ، توپ را به اشتراک بگذارید ، زمین را گسترش دهید. “

بیا شروع کنیم؟

کرونین گفت که با دوست دیرینه و رئیس سابق خود مخالف است به ریک پیتینو ادعایی مبنی بر اینکه باید فصول جدید را در پس زمینه پرش در موارد ویروسی قرار داد و منجر به مه دیوانگی با یک مسابقات سرگرم کننده NCAA شد.

کرونین به پیتینو ، مربی جونا که در کرونین در لوئیزویل کار می کرد ، گفت: “او نسبت به چیزهایی که تا ژانویه تغییر می کنند بسیار خوش بین است. “روند فکر او متفاوت است. یعنی ، واکسینه خواهیم شد و فقط ایمن تر خواهیم بود ، بنابراین فقط همه چیز را عقب برانید. اگر فکر می کردم واقع گرایانه است ، با او خواهم بود. نمی بینم که چیز دیگری در ژانویه کجا خواهد بود. “

کرونین گفت که UCLA با برنامه ای در حال پیشرفت است که 25 نوامبر برابر سن دیگو در ورزشگاه Viejas Arena در سن دیگو آغاز می شود ، برای تاخیر بیشتر و بازی های آرایش افزایش می یابد.

کرونین گفت: “نوع نگاه من این است که فشار دادن کار عادلانه نیست و ما فقط 10 یا 12 بازی انجام می دهیم و سپس NCAA مسابقات خود را انجام می دهد و تمام پول آنها را می گیرد.” “کریس اسمیت و همه این بچه ها ، آنها شایسته این هستند که سعی کنند هرچه بیشتر بازی ها را معرفی کنند و آنچه را که اکنون برای شروع نیاز داریم انجام دهند.”

و غیره.

کلارک برای تبدیل شدن به یک مدافع نخبه عملاً چشمک زد. کرونین گفت: “روزی نیست که بگذرد ، روزی نباشد که او یک ورودی ورودی را بدزدد و پایین برود و آن را غوطه ور کند یا آن را بپوشد.” … کرونین در مورد احتمال برگزاری کل مسابقات NCAA در ایندیاناپولیس: “داشتن یک دانه بلند در غرب بدیهی است مهم نخواهد بود زیرا هیچ غربی وجود نخواهد داشت.” … کرونین گفت رایلی دوباره به تمرین برگشته است پس از آسیب دیدگی مچ پا … Bruins روز سه شنبه در غرفه خالی Polly با طلای آبی خود جنگید.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes