طفره رفتن کوری کنبل را به دست آورد و به همه بازیکنان واجد شرایط داوری قرارداد پیشنهاد داد

[ad_1]

آخرین مهلت حراج بیس بال لیگ برتر ، تاریخی که معمولاً در تقویم خارج از فصل صنعت نادیده گرفته می شود ، روز چهارشنبه با انتظار بیشتری روبرو شد.

انتظار می رود 30 تیم پس از متحمل شدن خسارات اقتصادی قابل توجه در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، از ارائه قرارداد با تعداد بی سابقه ای از بازیکنان واجد شرایط خودداری کنند. سپس این بازیکنان به عاملان آزاد تبدیل می شوند و بازار افسرده شده را تحت فشار قرار می دهند. اتفاق نظر صنعت این بود که جابجایی های خارج از فصل شروع نشود تا اینکه گرد و غبار بعد از 5 بعد از ظهر برطرف شود.

پیش بینی های آخرین قضاوت اغراق آمیز بود. Cubs شیکاگو قراردادی را به MVP سابق کریس برایانت پیشنهاد کرد ، اما Kyle Kyle Schwarber و سه نفر دیگر که غیر تجاری هستند. Colorado The Rockies دیوید دال All-Star 2019 را منتشر کرد و مدیر کل جف بریدیچ گفته اند که باشگاه به هیچ وجه به فکر جذب او نیست. میامی مارلینز از ارائه قرارداد با خوزه اورنیا ، روز افتتاحیه آنها در 2018 و 2019 امتناع کرد. سینسیناتی قرمزها 5 بازیکن را به حراج نگذاشت. فرشتگان برای پنج تسکین دهنده پیشنهاد نکردند.

تقریباً 60 بازیکن حراج نشدند و به سختی امتیاز 56 سال گذشته را تحت الشعاع خود قرار دادند ، اگرچه چندین بازیکن پیرامون بازیکنان بزرگ توافق کردند قبل از پایان مهلت مقرر قرارداد را امضا کنند تا از آزادی رها شوند.

داجرها به این تعداد کمک نکردند. درعوض ، آنها کوری کنبل (Corey Knebel) از Milwaukee Brewers را برای یک بازیکن به نام و یا به صورت نقدی خریداری کردند ، با یک قرارداد یک ساله 1 میلیون دلاری با اسکات الکساندر مجری برای جلوگیری از داوری موافقت کردند و حراج کردند قراردادهای شش داوری دیگر – بازیکنان واجد شرایط: کودی بلینجر ، کوری سیگر ، واکر بوئلر ، خولیو اوریا ، آستین بارنز و دیلن فلورو.

شراب سازان قصد داشتند قبل از معامله قرارداد با Knebel معامله نکنند. پس از آن داجرز پیش از موعد مقرر به او پیشنهاد داد.

Knebel 29 ساله یکی از بهترین تسهیل کننده های تخصص در سال 2017 بود ، زمانی که او 1.78 برنده را به طور متوسط ​​در 76 حضور در لیگ منتشر کرد. با این حال ، عملکرد او در سال 2018 کاهش یافت و او در آوریل 2019 تحت عمل جراحی تامی جان قرار گرفت ، که باعث شد او تمام فصل را از دست بدهد.

دست راست در 13 بازی 1/3 اینچ در 15 بازی در فصل 2020 ، در 9 بازی با 15 گل ، از جمله چهار خانگی ، تسلیم شد ، که با یک همه گیری کوتاه شد. داجرها معتقدند که او می تواند به عقب برگردد. آنها بر سر امتیاز او شرط می بندند ، همانطور که بلیک تراین در زمستان گذشته که او را برای یک قرارداد یک ساله به ارزش 10 میلیون دلار امضا کردند ، پس از آنکه دو و میدانی اوکلند او را به حراج برای فصل 2019 نگذاشت ، انجام دادند.

الكساندر ، 31 ساله ، پس از آزمایش مثبت برای ویروس كرونا ، اواخر اردوگاه تابستانی گزارش داد ، اما هنوز در روز افتتاح این لیست را ثبت كرد. وی قبل از انتخاب در سایت تمرین جایگزین باشگاه در تاریخ 2 سپتامبر ، در 12 مسابقه 1/3 به شش اجرا ، چهار برد ، متهم شد. او در سال 2020 دیگر به رشته های اصلی بازنگشت ، زیرا پس از این فصل نام داجرها برنده سری جهانی نشد.

کابل فرگوسن چپگرای اخیراً تامی جان را تحت عمل جراحی قرار داده و در فهرست 2021 شکافی را که الکساندر برای کمک به پر کردن آن ذکر کرده است ، به جا گذاشت.

افزودن دو عامل تسهیل کننده اهرم بالا به گاو همچنان اولویت اصلی داجرز در این فصل است. یک پاسخ ممکن است امضای مجدد Treinen باشد. به گفته شخصی که از اوضاع آگاه بود ، حق برای بازگشت با داجرها بود. پدرو بائس ، عامل آزادسازی دیگر ، احتمال بازگشت او کمتر است.

پس از ورود بیش از 15 تسکین دهنده راست به بازار در روز چهارشنبه ، داجرها فرصت بیشتری برای تقویت گاو دارند. گزینه های جدید شامل آرشیو بردلی ، Diamondbacks نزدیکتر آریزونا و هانسل روبلز ، فرشتگان سابق است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes