[ad_1]

فرد کرلی موریسون با یک درخواست ساده با جورج هالاس ، مربی وقت خرس های شیکاگو دیدار کرد.

این تیم به تازگی موریسون را در جایگاه دهم قرار داده بود ، اما 6000 دلار حقوق برای موریسون و همسر باردار او ، سوفی کافی نبود. او به ارتقا نیاز داشت.

هالاس موافقت کرد و 1000 دلار اضافی به موریسون داد. اما او بعد از فصل آن را برای هزینه تجهیزات کسر کرد.

سوفی با خنده گفت: “هیچ پولی نبود.”

اما موریسون سازگار شد و بازی اش در زمین باعث فرصت های فراتر از او شد. پس از بازنشستگی ، موریسون کار خود را در رسانه ها و به عنوان مدیر اجرایی ورزش آغاز کرد. افراد نزدیک به او گفتند در تمام این مدت ، عشق او به خانواده و دیگران او را به تصمیم گیری سوق داد.

موریسون ، دو بار قهرمان NFL و با ارزش ترین بازیکن سال 1950 در گل رز ، روز یکشنبه در موریتا درگذشت که شش هفته پیش از عمل جراحی مفصل ران رنج برد. او 94 ساله بود.

موریسون در مرکز اوهایو متولد شد ، به دلیل ظاهر موهایش ، به سرعت لقب “فرفری” را به خود گرفت. پس از فارغ التحصیلی از High Arlington High ، موریسون قبل از حضور در اوهایو در تفنگداران دریایی خدمت کرد. او گفت ، در مدرسه ، او به زودی در یک قرار کور سوفی را ملاقات کرد.

سوفی موریسون ، همسر 70 ساله همسرش ، گفت: “او مرا حدوداً دو یا سه بار بزرگ كرد.”

او در ابتدا به تیم ادامه داد ، در ابتدا از نزدیک بازی کرد ، اما تلاش کرد تا یک مدافع کناری شود و به آرزوی خود برسد.

او در دوره بزرگسالان خود در بزرگترین صحنه خوش درخشید ، و برای پیروزی 17-14 باکی برابر کالیفرنیا در گل رز در کاسه کالیفرنیا و پیروزی در MVP بازی ، 127 یارد و یک دست لمس را هجوم آورد. وی در سال 2010 به تالار مشاهیر دو و میدانی اوهایو راه یافت.

خرس ها موریسون را در سال 1950 تشکیل دادند ، زمانی که او در 12 بازی به عنوان تازه کار ظاهر شد و برای 252 یارد و یک مسابقه سریع عجله کرد. در سال 1954 با کلیولند براونز معامله شد ، اقدامی که باعث نزدیک شدن آن به خانه شد. سوفی موریسون گفت شوهرش قبل از بازگشت برای کار به کلیولند ، آخر هفته را با خانواده اش در کلمبوس می گذراند.

او در حالی که براون ها عنوان NFL را در سال 1954 به دست آوردند و بهترین فصل حرفه ای خود را در سال 1955 ادامه دادند ، 824 یارد و سه تاچ داون را ادامه دادند تا به Browns کمک کند تا خود را به عنوان قهرمان تکرار کنند ، اقدام محدودی را مشاهده کرد. در حالی که تنها سر خود را تکون داد. او یک فصل دیگر بازی کرد ، سپس بازنشسته شد و به عنوان مفسر در CBS کار کرد. در دهه 1960 ، وقتی CBS بسته بازی های NFL را به شرکت پخش تلویزیونی کانادا فروخت ، موریسون بازی های NFL را برای طرفداران کانادا فراخواند.

سرانجام خانواده در کالیفرنیا اقامت گزیدند. دیو موریسون ، پسر فرد و سوفی ، به یاد می آورد که پدرش هنگامی که قهوه ای ها یا خرس ها به لس آنجلس سفر می کردند او را به تمرین می برد. دیو گفت که گفتگوها در مورد چگونگی شکل گیری مسیر خود پس از بازیکن بودن برجسته بود. اگرچه او در کالج ورزشی بازی نمی کرد و در عوض تاجر شد ، دیو موریسون گفت پدرش همیشه از او حمایت کرده است.

دیو موریسون گفت: “او هرگز انتظارات را تعیین نکرد ، هرگز تحت فشار قرار نگرفت.” “او همیشه از همه چیزهایی که من برای آنها متمایز بودم واقعاً خوشحال بود.”

موریسون بعداً در تیم Sun California California ، تیمی در لیگ جهانی فوتبال و در Los Angeles Express ، تیمی در لیگ فوتبال ایالات متحده ، نقش های اجرایی را بر عهده گرفت. سی سال پیش ، او و سوفی موریسون مسابقات گلف دعوتنامه Legends را در Pebble Beach Resorts ایجاد کردند ، یک جمع آوری کمک مالی که شامل اجراهای بازیکنان سابق NFL مانند جری رایس است.

سوفی موریسون در مورد همسرش گفت: “او خوب زندگی می کرد.” “ما دوستان بسیار خوبی پیدا کردیم.”

موریسون همسرش سوفی ، دختر ربکا ، پسران میچ و دیو ، سه نوه و سه نوه را پشت سر می گذارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر