فرشتگان برندون مارش ، کریس رودریگز را به لیست 40 نفره اضافه می کنند

[ad_1]

فرشتگان روز جمعه ، مارندون مارش و کریس رودریگز را به لیست 40 نفره خود اضافه کردند ، و از دو لیگ برتر خردسال خود از پیش نویس قانون 5 ماه آینده دفاع کردند.

رودریگز 22 ساله فرشتگان انتخاب شده توسط فرشتگان در دور چهارم پیش نویس 2016 بود ، که در آن آنها مارش را با انتخاب خود برای دور دوم انتخاب کردند. هر دو با 60 بازیکن فرشتگان در فصل 2020 بخشی از استخر بودند.

مارش ، یک هافبک 22 ساله ، قرار بود در سال 2020 و در سه امتیاز قبل از ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 مجبور به لغو لیگ های کوچک شود. رودریگز ، پارچ ، بالاتر از کلاس A نرفته است زیرا آسیب دیدگی فصل های 2018 و 2019 او را کوتاه می کند.

چیز زیادی برای اثبات مارش به فرشتگان باقی نمانده است. تمام آنچه که لازم است یافتن موفقیت پایدار با زدن سطوح بالا است. او نشان داد که برای بخشی از سال 2019 ، زمانی که یک تنظیم در موقعیت خود روی عضله قرار گرفت ، به او کمک کرد تا کمی قدرت را باز کند. او سال را با زدن 0.300 با .811 با ضربدر plus-sliding دو درصدی و زدن 328 با 0.909 OPS در 19 بازی در لیگ پاییز آریزونا به پایان رساند ، چیزی مانند فارغ التحصیلی برای بهترین چشم انداز.

در تابستان ، مارش شروع به یادگیری اولین پایه کرد. اگرچه انتظار نمی رود که به طور دائم به کرنر حرکت کند ، اما انعطاف پذیری دفاعی می تواند ورود مارش به لیگ های بزرگ را تسریع کند.

رودریگز به دلیل تجربه کوتاهی که دارد ممکن است از تماس بیشتر فاصله داشته باشد. با وجود حضور در سه بازی از سال 2017 ، دست راست یکی از چشم اندازهای بسیار مورد توجه تیم باقی مانده است. این احتمال وجود دارد که او قبل از سقوط به چرخش ، به عنوان تسهیل کننده به لیگ برتر راه یابد.

رودریگز وقتی سالم است ، یک توپ سریع 94-97 مایل در ساعت را فرمان می دهد و بخاری را با یک کشویی سفت و سخت و 80 جایگزین تکمیل می کند. او همچنین یک توپ کج می اندازد.

خوزه روخاس و اینفولدر و آناهیم و متولد آناهیم و پاکی ناتون چپ دست ، که در ماه اوت در تجارت برایان گودوین با قرمزهای سین سیناتی خریداری شد ، از جمله بازیکنانی بودند که برای پیش نویس محافظت نشده توسط فرشتگان واجد شرایط بودند.

فرشتگان در فهرست 40 نفره دو باز دارد که مدیر کل جدید پری میناسیان قصد دارد با یک کلاس بالا در بازه زمانی بین فصلی آنها را افزایش دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes