فصل LAFC با باخت 3-1 در پلی آف MLS به سیاتل ساندرز پایان یافت


مرحله پلی آف LAFC در روز سه شنبه با گل های نیکولا لودیرو ، رائول روئیدیز و جوردن موریس توسط سیاتل ساندرز برای پیروزی 3-1 در یک زمین خنک ، بارانی و خالی لومن برای سومین فصل متوالی آغاز شد.

ادوارد آتوستا تنها نتیجه ای برای LAFC بود که در دقایق پایانی نتیجه دیگری از مارک-آنتونی کی دید ، پس از بازبینی ویدئویی.

این برد دومین برد پلی آف سیاتل برابر LAFC طی این سالها و سیزدهمین برد متوالی از فصل در خانه بود که یک رکورد MLS محسوب می شود.

ساندرز در نیمه نهایی یک همایش در اول دسامبر میزبان تیم فوتبال دالاس خواهد بود.

لودیرو سیاتل (11-5-6 در فصل عادی) را جلو انداخت تا در دقیقه 18 باقی بماند. این سکانس با رویدیاس شروع به دویدن به یک توپ سست در نزدیکی خط میانی و رانندگی در کنار خط راست قبل از انعکاس یک پاس بلند از عرض زمین به موریس در جناح چپ کرد. هنگامی که مدافع ادی سگورا برای دفاع حرکت کرد ، موریس توپ را برای لودیرو باز کرد که از حدود 14 یاردی با پای چپ ضربه زد.

نیمه اول روز سه شنبه کارلوس ولا از LAFC توپ را مقابل استفان فری دروازه بان سیاتل ساوندرز زد.

(تد S. Warren / آسوشیتدپرس)

این نشانه بدی برای LAFC بود (9-8-5) زیرا سیاتل در 11 بازی فصل عادی که موفق به گلزنی شد شکست نخورده است. دقایقی بعد وقتی Nohu از سیاتل کارلوس ولا را وارد محوطه جریمه 18 متری کرد ، ساندرز تقریباً پیش افتاد اما نتیجه پنالتی ضعیف بود و ولا یک تلاش نرم و چپ پا را به دست دروازه بان فرستاد. ساندرز استیون فری.

این به Ruidiaz اجازه می دهد تا در دقیقه 21 نتیجه را دو برابر کند و با یک ضربه کرنر توسط Lodeiro ، با پای راست خود را از مرکز محوطه جریمه شکست. دروازه بان LAFC ، پابلو سیسنیگا ، که تا حدودی توسط جمعیتی از مدافعان مقابل دروازه محافظت می شود ، به شدت به سمت چپ شیرجه رفت و دست خود را به سمت شوت بالا برد ، اما این کافی نبود توپ را از کنار دروازه در تیرک دور نگه دارد.

آتوستا با کشیدن در میدان برای شش یارد ، دقیقه 11 کسری را به نصف کاهش داد تا با عبور دقیق از ولا منحرف شود. اما امیدهای LAFC برای بازگشت چند ثانیه بعد که رویدیاز موریس را برای گلزنی در پایان وقت استثنایی تنظیم کرد ، ناکام ماند.

LAFC شش بازیکن را از دست داده بود ، چهار بازیکن COVID-19 و دو بازیکن مصدوم بودند. دیگو روسی ، با 14 گل بهترین گلزن لیگ و برایان رودریگز که با 7 پاس گل تیم را هدایت کرد ، هفته گذشته هر دو پس از آزمایش ویروس مثبت بودند. در غیاب آنها ، مربی باب بردلی ، کریستین تورس 16 ساله ، سومین بازیکن جوان لیگ را به جای روسی آغاز کرد و سگورا ، مدافع میانی ثابت خود را به سمت راست خط عقب منتقل کرد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>