[ad_1]

تخلف مثمر ثمر است ، محافظت به طور قابل توجهی بهبود می یابد ، مسیر تا انتها به سمت بالا هدایت می شود.

رکورد؟ این یک ورطه باقی می ماند.

UCLA تحت مربیگری Chip Kelly کسی را تحت تأثیر قرار نمی دهد تا زمانی که Bruins برنده بازی های بیشتری شود. ضررهای رقابتی و پتانسیل عینی مساوی با بقایای آلوده به سرما و شکرگذاری نیست ، زمانی که از ابتدای سال 2018 1-2 هستید و 8-19 سال هستید.

کلی خیلی چیزها را می داند. فقط پس از باخت به سان دیگو ، به صحبت های او در سپتامبر 2019 گوش دهید.

كلی گفت: “شما به همان اندازه كه در ضبط خود می گویید خوب هستید.”

هشت برد در سه فصل خوب نیست. دور از آن. Bruins همچنان روی شکست تاریخی متمرکز خواهند شد مگر اینکه مسیر خود را معکوس کنند ، از روز شنبه در گل رز در مقابل حریفی که می تواند با مبارزات خود ارتباط برقرار کند.

آریزونا (0-2) 9 بازی پشت سر هم به عنوان بخشی از بدترین اتفاق تاریخ برنامه باخت و ممکن است به نوعی از رکورد او بدتر باشد ، پس از عقب افتادن 37: 0 مقابل واشنگتن در آخر هفته گذشته.

هر بار در UCLA ، با انتشار اولین فصل برنده شدنش با کلی ، او احتمالاً با پیروزی بر Wildcats شروع می کند. Bruins با 10 امتیاز ، حتی با عدم اطمینان مداوم مدافع ، محبوب هستند و این بدان معناست که انتظار می رود آنها پیروز شوند ، صرف نظر از اینکه دوریان تامپسون-رابینسون از قرنطینه آزاد شود و اولین کلیک را انجام دهد.

کارل جونز بازیکن خط UCLA گفت: “منظورم این است که پیروزی همیشه عالی خواهد بود ، اما ما هر روز به مبارزه ادامه می دهیم.” “ما حتی به ضررهای خود نگاه نمی کنیم ، واقعاً ، ما فقط از آنها یاد می گیریم و فقط هر روز در عمل جلو می رویم.”

درس شماره 1: چرخاندن توپ را متوقف کنید.

بروین ها در هر باخت چهار گردش مالی دارند ، در حالی که در پیروزی برابر کالیفرنیا تنها یک گردش مالی داشته است. آنها فقط دو طلب دریافت کرده اند ، این بدان معنی است که آنها در جنگ برای گردش مالی 9-2 شکست می خورند.

کلی گردش مالی را در میان “زخمهای ناشی از خود” ذکر کرد که تیمش را از ثبت رکورد پیروزی بازداشت ، علی رغم بازی در غیر این صورت بهبود یافته. تخلف آنها به طور متوسط ​​37 امتیاز در هر بازی است و خط دفاعی آنها دیگر خونریزی ندارد.

کلی گفت: “ما فقط باید اشتباهات را به حداقل برسانیم و موارد مثبت را برجسته کنیم.” “در آنجا بسیاری از اتفاقات مثبت اتفاق می افتد. روی داشبورد ظاهر نشد. “

کلی گفت که تیمش روحیه روحی نداشته است ، خاطرنشان کرد که بازیکنان از آخر هفته گذشته از ناراحتی نزدیک خود از اورگان تحت فشار بودند ، که فقط پس از آنکه کایل فیلیپس دریافت کننده پاس نتوانست در پاس چهارم قرار بگیرد ، شکست خورد.

کلی گفت: “آنها می خواستند به زمین برگردند و دوباره بازی کنند.” “فکر آنها این بود ، بیایید به بازی ادامه دهیم.”

در برخی از مواقع ، آبی پوشان باید پیروز شوند تا کلی را به عنوان مربی خود حفظ کنند. شنبه زمان خوبی برای شروع تلاش های نجات آنها خواهد بود.

Victory و Bruins فقط برای دومین بار در دوره کلی به 0.500 بازگشتند و این فرصت را داشتند که آخر هفته آینده برای اولین بار با پیروزی مقابل آریزونا از این آستانه عبور کنند.

استعاره بامبو وین و کلی از رشد نامحسوس ممکن است وارد عمل شود ، این لیست جوانه زده و گوشه آن تبدیل شده است.

قبیله برین ها دو بار به این پرتگاه رسیده بودند ، اما به طرز ناخوشایندی لغزیدند.

آنها به نظر می رسید که در پایان اولین فصل کلی ، با شکست دادن USC و تقریبا پایان دادن به یک دهه مزخرفات مقابل استنفورد در یک باخت ناچیز ، حمایت خود را پیدا کرده اند. سپس آنها از سه بازی اول خود در سال 2019 کنار رفتند.

وعده های بیشتری در اواسط فصل گذشته وجود داشت ، زمانی که بروین ها در سه بازی متوالی پیروز شدند. این باعث ناامیدی بیشتر شد وقتی آنها در پایان فصل توسط یوتا ، USC و کالیفرنیا در هنگام باخت شکست خوردند.

وقتی كلی در حال اندازه گیری تیمش بود ، او یكی را در آستانه مجهز شدن به چیزی غیر از ناامیدی دید.

كلی گفت: “اگر نگرشهای آنها همان چیزی باشد كه هستند و تلاشهایشان همچنان كه هستند ،” پس من واقعاً از مسیری كه این گروه می روند بسیار هیجان زده هستم.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر