فوتبال برای تماشای تلویزیون: چلسی قصد دارد روند شکست ناپذیری را گسترش دهدچلسی می تواند روز شنبه با پیروزی در رده های نخست لیگ برتر قرار گیرد ، در حالی که رئال سوسیداد می تواند برتری بزرگ خود مقابل رئال مادرید و بارسلونا در اسپانیا را یکشنبه افزایش دهد و بهترین اقدام فوتبال تلویزیونی در این آخر هفته را برجسته کند.

EPL: تنها باخت چلسی (5-1-4) در این فصل در برابر مدافع عنوان قهرمانی لیورپول در اواسط سپتامبر رقم خورد. او در 15 بازی شکست نخورده است ، زیرا در تمام مسابقات این مجموعه روز شنبه روی خط قرار می گیرد ، زمانی که او در استمفوردبریج با لیدز (4-4-2) بازی کند (ظهر NBCSN ، جهانی) یک پیروزی دیگر به طور خلاصه مقام سوم را کسب می کند چلسی ، که از کریستین پولیشیچ ، ستاره آمریکایی به دلیل مصدومیت ، به اولین دیدارهای روز یکشنبه لیورپول-ولورهمپتون و تاتنهام-آرسنال که هیچ یک از آنها از تلویزیون آمریکا پخش نمی شود ، استقبال کرده است.

لیگ: رئال سوسیداد در بالای جدول (7-1-3) تهدید می کند نیروهای سنتی رئال مادرید (5-3-2) و بارسلونا (4-3-2) اسپانیا را ترک خواهد کرد. اگر یک مدافع عنوان قهرمانی ، برنده یکی از پنج مسابقه آخر خود در همه رقابت ها ، به سویا باخت (یک شکست در آلاوز (3-4-4) روز یکشنبه (BeIN Sports ، ناهار) می تواند سوسیه داد را با 10 امتیاز از رئال مادرید کنار بگذارد. 3-1) روز شنبه (BeIN Sports ، ساعت 19:15 عصر). بارسلونا روز شنبه (4-4-3) به مصاف کادیز می رود (BeIN Sports ، ظهر).
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>