[ad_1]

به نظر می رسد اورتون تکان دهنده به روند صعودی خود در جدول رده بندی لیگ برتر مقابل آرسنال که در حال مبارزه است ادامه دهد ، در حالی که روابط سه جانبه می تواند در بهترین لیگ اسپانیا در مسابقات تلویزیونی برتر این آخر هفته از بین برود.

EPL: اورتون پس از سه هفته گذراندن در اوایل لیگ در اوایل لیگ ، یک لغزش زد و در وسط جدول سقوط کرد. اما تافی ها (7-4-2) خوب برگشتند و می توانند با پیروزی مقابل آرسنال کشویی (4-7-2) در شنبه در گودیسون پارک (Ch. 4 ، Universo ، ساعت 9:30 شب) به مکان دوم برسند. PST). در پشت دومینیک کالورت لوین ، که 11 گل او برای برتری برابر EPL مساوی شده است ، اورتون در سه بازی اخیر خود در EPL بدون شکست بوده و در 267 دقیقه آخر خود هیچ گلی دریافت نکرده است. آرسنال از 9 بازی اخیر خود در لیگ فقط یک برد کسب کرده و تنها 5 امتیاز با سقوط فاصله دارد.

لیگ: رئال سوسیه داد 9 بازی بدون شکست خود در لیگ را از دست دادن به بارسلونا در اواسط هفته جدا کرد و سه تیم را به پایان برسانند در بالای جدول در لالیگا ، آخر هفته وارد بازی شوند. سوسیه داد (7-2-5) که با یک گل در اختلاف گل اتلتیکو مادرید را تعقیب می کند ، شنبه وقتی برای دیدار با لوانته به والنسیا سفر می کند (2-5-5) می تواند مالکیت انفرادی را در مکان اول بدست آورد. که برای فرار از منطقه سقوط نیاز به یک پیروزی دارد (BeIN Sports ، 9:30 بعد از ظهر PST). اتلتیکو (8-1-2) در بازی زودهنگام روز شنبه میزبان ائیچه (3-3-5) (BeIN Sports ، 5 صبح PST) خواهد بود ، در حالی که رئال مادرید (8-3-2) به ایبار سفر می کند (3- 4-6) برای بازی آخر هفته آخر هفته یکشنبه (BeIN Sports ، ظهر PST).[ad_2]

منبع: paper-news.ir