قوچها بابی ایوانز و نیک اسکات را در فهرست / ذخیره COVID-19 قرار دادند

[ad_1]

Aries روز جمعه فرمانده تهاجمی بابی ایوانز و مدافع نیک اسکات را در لیست ذخیره / COVID-19 قرار داده است.

ایوانز و اسکات از جمله پنج بازیکنی بودند که روز پنجشنبه پس از مثبت شدن آزمایش بازیکن ناشناس ، از تمرین خارج شدند. برایان آلن و هواداران اوبو اوکورونکووو و جاستین هولینز ترکیب حمله بودند.

نه مربی شان مک وی و نه رمز با استناد به قوانین NFL مربوط به گزارش COVID-19 ، بازیکنی را که مثبت بود شناسایی نکردند. در گزارش آسیب دیدگی روز پنجشنبه ، ایوانز به دلیل بیماری به عنوان غیر شرکت کننده در لیست قرار گرفت. چهار بازیکن دیگر به دلیل مشکلات آسیب دیدگی در لیست غیر شرکت کنندگان قرار گرفتند.

مک وی گفت ، ایوانز و اسکات در بازی روز یکشنبه مقابل نیویورک جتس در استادیوم SoFi به میدان نخواهند رفت. آلن ، اوكورونكوو و هولینز به عنوان احتیاط روز جمعه از تیم دور شدند ، اما انتظار می رود در صورت ادامه آزمایش منفی ، روز یكشنبه در دسترس باشند.

اسکات ، حرفه ای سال دوم ، نقش مهمی در تیم های ویژه و همچنین ایمنی چرخشی داشته است. مک وی گفت ، تازه وارد JuJu Hughes به جای اسکات بازی خواهد کرد.

ایوانز مانند یک نوسان عمق را فراهم می کند. مک وی گفت: Rookie Tremayne Anchrum در صورت فراخوانی می تواند آن نقش را بازی کند.

به طور معمول ، رختکن های NFL با بازیکنانی از همان گروه های موقعیتی که همان منطقه را اشغال می کنند ، طراحی می شوند. اما به دلیل COVID-19 – و ترس از این که شیوع ممکن است یک گروه کامل از موقعیت ها را تحت تأثیر قرار دهد – “مارهای زنگی” رختکن خود را در مرکز Heald Oaks خود مرتب کردند تا بازیکنان از گروه های مختلف مخلوط شوند.

مک وی روز جمعه در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران قبل از آموزش گفت: “رختکن خطرناک ترین منطقه است.” “این تعاملات بر اساس اطلاعات ، مصاحبه ها و … داده هایی که ما جمع آوری کردیم در آنجا انجام شد. شما نمی خواهید تحت تأثیر قرار بگیرید – این وضعیت ایده آل است – اما آنچه که من فکر می کنم بدترین حالت باشد این است که در یک منطقه موقعیتهای یکسانی داشته باشید و یکی از آنها آن را بدست آورد و کل این گروه را نابود کنید. . “

روز جمعه ، رمس جلسات مجازی برگزار کرد و چادر بیرونی را که در مرکز تمرین نصب شده بود ، پیکربندی کرد تا بتواند بازیکنان را به عنوان رختکن و سالن ورزشی در خود جای دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme