لبران جیمز ، آنتونی دیویس برای فصل آماده خواهند شددر این مرحله ، فرانک وگل ، مربی لیکرز گفت که لبران جیمز و آنتونی دیویس “هنوز آماده نیستند” در بازی های فصل عادی بازی کنند.

اما هنگامی که فصل در 22 دسامبر آغاز می شود و لیکرز کار خود را در مسابقات قهرمانی NBA برابر کلیپرز آغاز می کند ، وگل شک و تردید زیادی در مورد آماده بودن جیمز و دیویس باقی نگذاشت.

وگل از بازی نمایشی یکشنبه شب جیمز و دیویس مقابل کلیپرز در استاپلز سنتر حمایت کرد و ادعا کرد که این دو نفره پویا قبلا هرگز دو بازی انجام نداده اند.

وگل در یک کنفرانس ویدئویی قبل از بازی در استاپلز سنتر گفت: “خوب ، آنها هنوز آماده نیستند ، اما آنها 22 ام هستند و وقتی ما آماده شروع مسابقات باشیم ، این بچه ها آماده رفتن خواهند بود.” “اما ما سعی می کنیم این تعادل را ایجاد کنیم تا به اندازه کافی نرم شود ، در حالی که اطمینان حاصل می کنیم که آنها برای آماده شدن برای شروع فصل تلاش می کنند. به نظر من هر دو واقعا خوب به نظر می رسند. آنها احتمالاً امروز آماده بازی در یک مسابقه فصل عادی نیستند ، اما هر دو در شرایط خوبی هستند و امیدواریم که بتوانند تا ابتدای فصل به پیشرفت خود ادامه دهند. “

لیکرز 5 روش داشت که به جیمز و دیویس اجازه می داد وارد کار خود با گروه شوند.

وگل گفت انتظار دارد جیمز و دیویس در بازی های نمایش لیکرز در ققنوس در روز چهارشنبه و دوباره در سانز در روز جمعه بازی کنند.

ووگل گفت: “آنها در تمرین مشاركت فعالی داشتند و در دو مسابقه اول تداركاتی بازی خواهند كرد.” “ما امیدواریم که آنها در دو بازی پیش فصل گذشته بازی کنند ، برخی از آنها را در بازی 3 و بیشتر در بازی 4 بازی کنند. تا جایی که ممکن است به تمرین لباس منجر به فصل منظم نزدیک شوید.”

لو پیشرفت را با کلیپرز می بیند

به نظر می رسد قدمهایی که کلیپرز در اردوی آماده سازی تحت مربیگری جدید تای لو به سر برد ، اقدامات درستی است.

لو دوست دارد که چقدر کار می کنند و به پیام او توجه دارد.

بنابراین ، لو پیشرفت در گروه خود را می بیند ، اما او مربی است و نگرانی هایی دارد زیرا مربیان همیشه این کار را می کنند.

لو روز یکشنبه در یک کنفرانس ویدئویی در مرکز استاپلز گفت: “شما به عنوان یک مربی ، همیشه احساس عقب می کنید زیرا همیشه می خواهید چیزهایی را اضافه کنید.” “اما شما نمی خواهید سریع پیش بروید زیرا باید با اطمینان از اینکه پسران در همه موقعیت های مختلف احساس راحتی می کنند مطمئن شوید که پسران آن را انتخاب می کنند زیرا ما پسرهایی داریم که در چندین موقعیت بازی می کنند. بنابراین ، ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که آن را پایین می کشیم ، بر روی آن کار می کنیم ، خیلی سریع یا خیلی کند حرکت نمی کنیم. ما فقط باید تعادل آن را پیدا کنیم. من فکر می کنم “

بروزرسانی آسیب

الکس کاروزو به دلیل آنچه وگل به عنوان “کشش مفصل ران” توصیف کرد بازی نمی کند که جمعه در بازی نمایشگاهی در برابر کلیپرها متحمل شد … لو گفت مارکوس موریس یکشنبه شب برای بازی “در دسترس نیست”. لوئه گفت ، موریس جمعه شب اولین بازی نمایشی را با درد زانو از دست داد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>