لبران جیمز ، آنتونی دیویس سرانجام در پیروزی لیکرز برابر سانز اقدامات پیش فصل را انجام می دهندلبران جیمز 5 دقیقه مانده به پایان بازی ، 16 ثانیه مانده به پایان بازی در اولین بازی نمایشی خود با لیکرز ، دست خود را بلند کرد ، این نشان از نیاز به وقفه دارد. حدود یک دقیقه بعد ، جیمز روی نیمکت نشست تا نفس بکشد.

وقتی او در اواخر کوارتر دوم برگشت ، جیمز یک اشک ریخت و چهار شوت مستقیم ایجاد کرد ، بازی او دقیقاً همانطور برگشت.

فرانک وگل ، مربی لیکرز قبل از پیروزی 112-107 تیمش مقابل ققنوس سانز گفت ، جیمز و آنتونی دیویس باید در نیمه اول به میدان بروند و هر دو بازی کردند.

در 15 دقیقه جیمز 11 امتیاز ، دو ریباند و دو پاس گل داد. او چهار به 10 از زمین بود و هر دو تلاش سه امتیازی خود را از دست داد.

وگل گفت: “ما انتظار داشتیم بخش اول کمی زنگ زده داشته باشیم ، و من فکر کردم که این چنین است.” “پس از قرار دادن پاهای خود در زیر او ، من فکر می کنم او مستقر شد و ظاهر زیبایی داشت. من فکر می کنم که انتظار می رفت و همانطور که انتظار داشتم ، و این مسئله بازگرداندن پاهای زیر آن است. “

مهم این است که جیمز و دیویس را تسکین دهیم و استقامت آنها را به بهترین شکل ممکن پیش از اینکه لیکرز سه شنبه شب فصل عادی را مقابل کلیپرز در استاپلز سنتر باز کند ، ایجاد کنند.

در 18 دقیقه خود ، دیویس که اولین بازی نمایشی خود را نیز در این فصل انجام می دهد ، 10 امتیاز ، چهار ریباند و یک بلاک داشت.

حتما بخوانید:
هفت دروغ لباس بچگانهs بگو

دیویس گفت: “من احساس عالی ، صادقانه ای کردم.” “وقتی وارد شدم ، فکر کردم کمی باد خواهم کرد. شما می توانید سعی کنید تا هر اندازه که می خواهید در فرم قرار بگیرید ، اما هیچ چیز شبیه شکل بسکتبال ، در قالب یک بازی نیست. من در این مورد مردد بودم ، اما احساس خوبی داشتم. می توانستم بیشتر بازی کنم. من احتمالاً جمعه بیشتر بازی خواهم کرد ، اما از نظر جسمی احساس خوبی داشتم. “

جیمز و دیویس با دنیس شرودر ، مارک گاسول و کایل کوزما شروع کردند که در 32 دقیقه 23 امتیاز از لیکرز پیش افتادند.

وگل گفت شرودر در سه ماهه سوم دچار پیچ خوردگی مچ پا شد. وگل گفت: “فردا و جمعه خواهیم دید که چه احساسی دارد.”

این اولین بازی لیکرز بود که از استپلز سنتر از اول مارس که در نیواورلئان بازی می کردند ، دور بود. لیکرز قبل از اینکه NBA به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متوقف شود و بازی ها به بالون در ژوئیه نزدیک اورلاندو ، فلوریدا منتقل شوند ، در 8 مارس در Staples یک بازی جاده ای انجام دادند.

در حالی که لیکرز سه روز در ققنوس بود ، با دانستن اینکه این محیط به اندازه بازی آنها در مجموعه ورزشی جهانی ESPN امن نیست ، وگل گفت این ایده این است: “بیایید تا آنجا که ممکن است ایمن باشیم ، فكر كردن “.

برای وگل این به معنای اقامت چهارشنبه شب در هتل بود.

NBA اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که یک بازیکن جدید 549 بازیکن دارای امتیاز مثبت است که از 10 دسامبر برای COVID-19 آزمایش شده است.

حتما بخوانید:
کلمه آخر اطلاعات به داروهای گیاهی

لیکرز با دانستن این موضوع برنامه هایی را برای تیم در نظر گرفت که در هتل تیم و در ققنوس با هم کارهایی را انجام دهد. لیکرز فصل گذشته یک تیم منسجم بود و شام می ساخت و با هم معاشرت می کرد – چه در حباب و چه قبل از اینکه فصل متوقف شود.

ووگل گفت: “ما شب گذشته بعضی چیزها را برای پسران خود در دسترس داشتیم ، و پنج شنبه شب هم چیزهایی در هتل در دسترس داریم.”

و غیره.

وگل گفت که کنتاوید کالدول-پاپ به دلیل درد ران بازی نکرد ، اما مربی همچنین گفت: “این یک مصدومیت نیست [and] من فقط با کمی درد روبرو بودم ، بنابراین ما در یک مکان امن بازی خواهیم کرد. “الکس کاروزو نیز به دلیل درد در مفصل ران بازی نمی کند.
منبع: paper-news.ir