لبران جیمز از لیکرز با تمدید قرارداد دو ساله موافقت کردریچ پاول ، نماینده باشگاه کلاچ ، گفت که لبران جیمز با تمدید قرارداد دو ساله با لس آنجلس لیکرز موافقت کرده و او را برای تیم در فصل 23-2022 حفظ می کند.

ارزش این معامله 85 میلیون دلار است.

این ممکن است اشاره ای به کاری باشد که مشتری دیگر پل ، آنتونی دیویس ، قصد دارد با لیکرز انجام دهد. دیویس که با انصراف از آخرین سال قراردادش به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت تبدیل شد ، انتظار می رود بار دیگر با لیکرز قرارداد ببندد ، اگرچه مکانیک قرارداد او هنوز نهایی نشده است.

جیمز که اواخر دسامبر 36 ساله شد ، از چهارمین قهرمانی خود در NBA خارج شده است و لیکرز را در حباب NBA به شهرت رساند ، جایی که او با ارزش ترین بازیکن در فینال های NBA شناخته شد.

در فصل بعد ، او میانگین 27.6 امتیاز ، 10.8 ریباند و 8.8 پاس گل داشته است.

اگر جیمز از گزینه بازیکن استفاده می کرد ، می توانست پس از فصل آینده به آژانس رایگان بپیوندد. حالا او فقط پس از نوزدهمین فصل حضور در لیگ وارد بازار خواهد شد.

جیمز 34241 امتیاز شغلی دارد که سومین زمان است و تنها کارل مالون و کریم عبدالجبار بهترین گلزن NBA در رتبه های بعدی قرار دارند.

جیمز 4،146 امتیاز از عبدالجبار عقب است. اگر جیمز طی سه فصل آینده 200 بازی انجام دهد ، باید میانگین 20.73 امتیاز را کسب کند تا بهترین گلزن لیگ شود.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>