لبران جیمز توسط مجله تایم به عنوان بهترین ورزشکار سال انتخاب شده است

[ad_1]

لبران جیمز همچنان به خاطر کار در برابر سرکوب رای دهندگان افتخارات کسب می کند. ستاره لیکرز توسط مجله تایم روز پنجشنبه به عنوان ورزشکار سال انتخاب شد.

سازمان Lakers ‘More Than A Voice به سازماندهی و آموزش رای دهندگان در برابر سرکوب کمک کرد و به ثبت رکورد مشارکت در انتخابات سال 2020 کمک کرد.

“پس از نزدیک به دو دهه حضور در NBA ، جیمز کاملاً پذیرفت که استعداد او در زمین بازی وسیله ای برای رسیدن به هدف است.” “و امسال ، بیش از هر زمان دیگری ، او نشان داد که چرا در هر دو مورد بی نظیر است.”

وی همچنین با اهدای جایزه به افتخار ورزشکارانی که از طریق خدمات اجتماعی و فعالیت در سطح زمین عالی بازی می کردند ، به عنوان یکی از ورزشکاران مصور ورزشی سال انتخاب شد.

“[It’s] اینکه بتوانیم در آنجا بیرون برویم و نه تنها از نظر شغلی خود در سطح بالایی عمل کنیم بلکه می توانیم زندگی را تغییر دهیم و فرصت هایی ایجاد کنیم ، مردم را توانمند کنیم و مردم را بیرون از زمین الهام دهیم ، نه فقط در جوامع ما ، اما در سراسر جهان ، “گفت جیمز وقتی اوایل این هفته در مورد افتخار Sports Illustrated س askedال شد. “بودن در این گروه ، اولین بار است که سه بار برنده این جایزه می شود ، معنای زیادی دارد. من بسیار فروتن هستم این برای خانواده من ، دوستانم و بچه های بنیاد من و مدرسه من در خانه و شهر اکرون من ، که من از آنجا هستم ، بسیار معنی دارد. “

وی گفت که کار وی با “بیش از یک صدا” به ویژه تأثیرگذار است.

“به نظرم عالی از آب در آمده. وی گفت: “ما توانستیم برنامه ریزی كنیم و سپس این كار را انجام دهیم و این مربوط به آموزش مقدماتی و توانمندسازی افراد در جوامع خود بود كه به آنجا بروند و از حق رأی خود استفاده كنند” “و برای درک حق رای دادن ، چقدر مهم است که نه تنها تغییر آنچه در آمریکا اتفاق می افتد ، بلکه تغییر آنچه در برخی از جوامع خود آنها اتفاق می افتد نیز مهم است.

“بنابراین با کمک بسیاری از افراد ، بسیاری از ورزشکاران ، بسیاری از هنرمندان ، بسیاری از افراد محلی که در جوامع خود گشت و گذار می کنند و ایجاد تغییر می کنند ، ما توانسته ایم به موفقیت هایی دست یابیم. به اعداد و ارقام در طول انتخابات نگاه کنید ، این بزرگترین مشارکت در تاریخ انتخابات افرادی بود که در آنجا شرکت کردند و رأی دادند.

“و یک چیز برای ما ، ما به شما نگفتیم به چه کسی بروید تا به او رأی دهید. ما یک طرف را در مقابل طرف دیگر انتخاب نکردیم. ما فقط می خواستیم شما را آموزش دهیم و روشنگری کنیم و به شما فرصتی بدهیم و به شما اطلاع دهیم که حق شما چقدر مهم است. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme