لبران جیمز و آنتونی دیویس برای لیکرز مقابل سانز بازی می کنند

[ad_1]

لیکرز هنگامی که لبران جیمز و آنتونی دیویس برای اولین بار در این فصل پیش از فصل با هم تیمی های خود به زمین مسابقه می روند ، تمام استعدادهای خود را مشاهده می کنند.

این برنامه ، مربی فرانک وگل ، در یک کنفرانس ویدیویی روز سه شنبه گفت ، این است که جیمز و دیویس چهارشنبه شب “فقط چند دقیقه در نیمه اول” مقابل فونیکس سانز بازی کنند “فقط برای این که پاهای خود را خیس کنند.”

وقتی جیمز و دیویس در جریان دو پیروزی لیکرز مقابل کلیپرز در آخر هفته روی نیمکت نشستند ، جیمز تحت تأثیر آنچه دید و می خواست در بازی های نمایشی آخر چهارشنبه و جمعه در ققنوس یکپارچه شود.

جیمز گفت: “آنها توپ را تقسیم كردند ، توپ را جابجا كردند ، با سرعت بسیار خوبی بازی كردند و سعی در دفاع و گزاف گویی داشتند.” “ما فقط می خواهیم همان جایی را که در حباب ترک کردیم ادامه دهیم ، اما این کار را با پسران جدید نیز بهبود می بخشیم. من هم همین را انجام خواهم داد. هر چیزی که برای شکستن توپ توپ ما لازم باشد ، من بازی خود را به ارمغان می آورم. شما می دانید که بازی من برای این باشگاه توپ چه پیشنهادی دارد و من هر شب آن را تولید خواهم کرد. “

جیمز آخرین بار در 11 اکتبر بازی کرد ، شبی که لیکرز قهرمانی NBA Heaven را به پایان برد و او را با ارزش ترین بازیکن در فینال ها معرفی کرد.

او سپس گارد اصلی بود ، نقشی که جیمز آنقدر احساس می کرد به طوری که با پاس گل 10.2 در هر بازی لیگ را رهبری می کرد. اما اکنون او بازی سازان بیشتری دارد تا از عهده برخی مسئولیت های مدیریت برآید.

جیمز دید که مرکز جدید مارک گاسول روز پنجشنبه با پنج پاس گل مقابل کلیپرز کنار رفت. گاسول که یکی از بهترین بازیکنان بزرگ پاس محسوب می شود ، در فصل گذشته در تورنتو به طور متوسط ​​3.3 پاس گل داده است. پاسبان دنیس شرودر که در حرفه خود به طور متوسط ​​4.6 پاس گل داده است ، یک فرصت دیگر به جیمز و لیکرز می دهد.

“بنابراین اگر به نظر من که من رهبر اصلی توپ هستم ، و همچنین در تلاش هستم تا لیگ را در پاس گل هدایت کنم یا مطمئن باشم که مسئولیت حضور پسران را به عهده دارم ، پس می توانم در هر اقدامی این مسئولیت را بر عهده بگیرم.” جیمز گفت. “اگر امسال تیم ما به چنین چیزی نیازی ندارد ، پس این هم خوب است. همانطور که در دو بازی پیش فصل اول مشاهده کردید ، ما می توانیم از طریق مارک در این منطقه با امتیاز بالا کار را آسان کنیم. این نمایش دیگری به ما می دهد [option]. دنیس یک بازی ساز دیگر به ما می دهد. بنابراین ، برای من مهم نیست. هر آنچه تیم به آن نیاز دارد. “

و غیره.


وگل گفت که محافظ ذخیره الکس کاروزو به بازی “مشکوک” بود زیرا هنوز درد ران داشت. وگل همچنین گفت مهاجمان Kostas Antetokounmpo و Devontae Cacok با تیم در حال بازگشت هستند و “از پروتکل های بهداشت و ایمنی لیگ” پس از غیبت در بازی یکشنبه شب مقابل کلیپرز پاک شده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes