[ad_1]

لبرون جیمز اعتراف کرد که نظرات هم تیمی سابق وی ، کایری ایروینگ ، در هنگام شرکت در پادکست “Road Trippin” نادیده گرفته شد.

ایروینگ هنگام سخنرانی در پادکست کوین دورانت “ETCs” در فینال NBA گفت که از بازی با دورانت در بروکلین نت بسیار هیجان زده است زیرا برای اولین بار در کار حرفه ای خود با بازیکنی همکاری می کرد که می توانست موفقیت های بزرگی را نیز کسب کند. .

وی گفت: “احساس كردم برای هر تیمی كه بازی می كنم بهترین گزینه هستم.”

جیمز و ایروینگ قبل از اینکه اروینگ مجبور به تجارت شود ، سه فصل با کلیولند با هم بازی کردند

“بعد از اینکه کل متن را گرفتم ، مثل” لعنتی “شدم. من مثل “اوه ، تو سه تایی نیستم” نبودم. در تمام طول زندگی ام برنده بازی ها بوده ام. جیمز گفت: “من اینطور نبودم.” “من مثل جهنم بودم.” چون … من سه فصل با کایری بازی کردم. در تمام مدت حضورم فقط می خواستم او را به عنوان MVP لیگ خود ببینم. من فقط به موفقیت او اهمیت می دادم. و فقط صف نکش فقط صف نکش

“و ما موفق به کسب یک قهرمانی شدیم – این دیوانه کننده ترین چیز است. ما هنوز موفق به کسب یک عنوان قهرمانی شدیم و هرگز نتوانستیم صف آرایی کنیم. اما من فقط به رفاه حال او ، هم روی زمین و هم بیرون زمین اهمیت می دادم.

“و چیزی شبیه به آن کمی مرا آزار می دهد.”

در پادکست ، جیمز گفت هنوز باور نمی کند کلیپرز در سریال خود مقابل دنور گیر کرده باشد. جیمز گفت ، به استثنای کاوهی لئونارد و پل جورج ، همه سطل زباله کلیپرز به نظر می رسید که آنها فرصتی برای ملاقات با لیکرز پیدا می کنند.

وی گفت: “من نمی توانم بخشی را كه آنها در آن موقعیت به دنبال فرصت نبودند ، درک كنم.”

جیمز همچنین گفت که احساس می کند دو بار عنوان قهرمانی خود را کسب کرده است – با لیکرز در حباب NBA امسال و با اروینگ و کاوالیرز در سال 2016 برابر واریرز – “دو قهرمانی سخت” در تاریخ NBA.

اما بحث در مورد ایروینگ شدیدترین بود ، جیمز گفت که او واقعاً معتقد است که ایروینگ باید MVP باشد و حضور او در کلیولند بخشی از دلیل تصمیم او برای بازگشت به کاوالیرز بود.

جیمز گفت ، اما زمان پادکست مشکل ساز بود.

جیمز گفت: “همیشه وقتی به فینال می رفتم چیزی بوده است که سعی می کند مرا از ماموریتم منحرف کند.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر