[ad_1]

هنگامی که بنیاد خانواده لبرون جیمز در ژوئیه 2018 مدرسه I Promise را در آکرون ، اوهایو افتتاح کرد ، این تازه آغاز سرمایه گذاری ستاره لیکرز در آموزش و پشتیبانی از دانش آموزان و خانواده های آنها بود.

بنیاد جیمز روز سه شنبه از برنامه خود برای ساخت House Three Thirty ، مجموعه ای متشکل از 50 خانه برای خانواده های دانشجویی I Promise School ، خبر داد که شامل خرده فروشی ، صرف غذا و مراسم برای ساکنان و اعضای جامعه است. قرار است در سال 2022 افتتاح شود.

شرکای پشتیبانی کننده از جنبه های مختلف پروژه و خدمات آینده شامل JPMorgan Chase ، لوازم ورزشی Dick ، ​​JM Smucker و Old El Paso هستند.

جیمز در بیانیه ای گفت: “هدف اصلی ما در هر کاری که انجام می دهیم حمایت و آماده سازی خانواده هایمان برای آینده بهتر است.” “و این مفهوم ، خانه سه سی ، مرحله بعدی این سفر است. خوشحالم که فضایی را گشوده ام که هر آنچه می خواهیم به آنها ارائه دهیم را زیر یک سقف قرار می دهد. از ارائه آموزش های عملی شغلی و راهنمایی های مالی گرفته تا داشتن مکانی برای رویدادهای مهم جامعه و فعالیتهای بدنی ایمن ، این را از نیازهای جامعه آموخته ایم. نمی توانم صبر کنم ببینم چگونه زندگی می کند. “

در خبرنامه آمده است که بنیاد جیمز و مدرسه من قول می دهم به بیش از 1500 دانش آموز و خانواده های آنها کمک کرده اند. House Thirt خدماتی را برای کمک به دانش آموزان و خانواده های آنها در توسعه تجارب تجاری و پیگیری فرصت های شغلی ارائه خواهد داد.

میشل کمپبل ، مدیر اجرایی بنیاد خانواده جیمز گفت: “خانه سه سی سال یک سال گوش دادن به خانواده های ما و یادگیری نیازهای آنها است.” “این سلامت مالی آنها را برطرف می کند و مهارتهای لازم را برای کمک به نیروی کار برای یک عمر به آنها می دهد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir