فندوق جادوگر : فندوق جادوگر یکی از معروف ترین گیاهان قابض پوست و ضد التهاب و تسکین دهنده است ، به این معنی که علاوه بر کوچک تر کردن منافذ پوستتان ، باعث بهبود انواع التهابات پوستی از جمله جوش های پوستی مانند جوش سر سیاه می شود. این ماده می تواند به درمان سوختگی ، آکنه و جوش و خشکی پوست کمک کند. حتماً قبل از استفاده با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا با توجه به منشأ و درجهی لکههای پوستیتان کرم مناسب پیشنهاد شود.

مورد استفاده در هر زمان از شبانه روز- حساس به نور افتاب نیست. سپس کرم را روی پوست ماساژ دهید و حداقل پنج ساعت به آن زمان دهید تا جدب پوست شود . اسید هیالورونیک گیاهی : قدرت آبرسانی و توانایی جذب و نگه داشتن رطوبت در پوست توسط اسید هیالورونیک امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست ، این ماده یکی از پر کاربردترین مواد در محصولات مراقبت از پوست به شمار می رود.

با سلام و سپاس از سوال خوب شما ، بله ، عملکرد این محصول به گونه ایست که علاوه بر آبرسانی قوی پوست با کنترل و مهار آنزیم تولید کننده رنگدانه پوست به شفافیت و روشن تر شدن پوست کمک می کند ، ضمن اینکه ماده کوجیک اسید موجود در این محصول بسیار امن و بی خطر است ، این محصول حاوی چندین ماده بسیار اثر گذار از قبیل عصاره شیرین بیان و آنتی اکسیدان های قوی دیگر است که کاملا بی خطر و طبیعی بوده و حتی در مورد افرادی که پوستشان دارای لک نمی باشد ، بهترین انتخاب جهت شاداب شدن و روشن تر شدن و یکنواخت تر شدن رنگ پوستشان است.

کرم تولیدشده توسط این برند دارای ویتامین A, C, E که موجب تازهسازی پوست شده و باعث میشود پوست حالت پوستهپوسته نداشته باشد. این محصول با دارا بودن آنتیاکسیدان، ویتامین و مادۀ ضد پیری تیرگیهای موجود بر روی پوست را از بین میبرد. خوب از همه این مواد که بگذریم ، تولید و فرمولاسیون محصولات حاوی مواد روشن کننده همیشه پیچیده و سخت بوده و علم بالایی را می طلبد و معمولا شرکت های دارویی زیبایی با پایه دانش قوی این گونه محصولات را تولید می کنند. اسید کوجیک:این ترکیب فعالیت آنزیم تیروزناز (مسئول تولید ملانین یا همان رنگدانه پوست) را مهار مینماید و تبدیل دوپا کروم به 5-6 دی هیدروکسی- ایندول- کربوکسیلیک اسید را کاهش میدهد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از در مورد کرم ضد لک سینره دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر