[ad_1]

مسابقه شبانه لوس آلامیتوس از ابتدای فصل در 27 دسامبر 29 امین مسابقه یا مرگ اسب اسب خود را داشت ، زیرا Racing N Lace شنبه هفتم در طی مسابقه هفتم مصدوم شد و بعداً به رحمت کشانده شد. این مرگ قبل از جلسه هیئت اسب دوانی کالیفرنیا در 17 دسامبر است ، زمانی که درخواست مجوز Los Alamitos برای سال آینده شنیده می شود.

Racing N Lace ، مادیانی 2 ساله ، در یک مسابقه 110 یاردی یک چهارم اسب برای دریافت کمک هزینه حضور داشت که در دلیل غیر سیاسی دخالت کرد و باعث شد اسب سواری آزاد شود. Racing N Lace مسابقه را ادامه داد ، اما پس از خط پایان توسط Jonathan Roman توسط سوارکار کشیده شد و از مسیر ناپدید شد. لوئیس والنزوئلا ، بازیگر اسبق دلیل غیرسیاسی ، هیچ آسیبی ندید.

ماهیت دقیق صدمه مرگبار Racing N Lace مشخص نبود.

درخواست Los Alamitos برای سال 2021 قرار بود در جلسه CHRB در ماه نوامبر مورد بررسی قرار گیرد ، اما شورا درخواست کرد که باند با برنامه ایمنی مشخص تری برگردد. لوس آلامیتوس ، که هم یک چهارم اسب ها و هم نژادهای اصیل با کیفیت پایین را مدیریت می کند ، تنها پیست ایالتی است که در طول سال فعالیت می کند.

این پیست همچنین یک جلسه اصیل 11 روزه فقط در طول روز برگزار می کند. در هیچ یک از جلسات روزانه در لوس آلامیتوس هیچ کشته ای وجود نداشت. نژادهای نژاد خالص روزانه در جنوب کالیفرنیا سه ماه بدون مسابقه یا مرگ تمرینی گذشت ، آخرین بار در 5 سپتامبر در دل مارت بود

این چهارمین مرگ لوس آلامیتوس از 5 سپتامبر است.

Racing N Lace پنجمین شروع خود را آغاز کرد ، در اولین مسابقه خود پیروز شد اما در چهار مسابقه بعدی خود بهتر از ششم نبود. وی برای مالک Kolleen Ledgerwood و مربی روبرتو دومینگز 4955 دلار برنده شد. این اولین مرگ برای دومینگز امسال بود.

انتظار می رود لوس آلامیتوس سال آینده مجوز دریافت کند اما تحت کنترل کامل قرار خواهد گرفت. رئیس گرگ فرارو گفت که ماموریت هیئت مدیره اصلاح رقابت است ، نه متوقف کردن آن.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر