لوورون جیمز اکنون بنابراین لیکرزها می توانند بعداً خود را به عنوان قهرمان تکرار کننداز سوپراستار مسن بخواهید فقط دو ماه پس از خسته شدن از هدایت تیمش به مسابقات قهرمانی NBA به کار خود برگردد و فکر می کنید چه بگوید؟

لبرون جیمز روز دوشنبه گفت: “من مثل” واو “بودم. “و من گفتم ،” اوه ،

اوه – درست است

جیمز زمستان 36 ساله خواهد شد. بعد از فصل هیچ بازیکنی در کارنامه خود دقیقه های بیشتری بازی نکرده است. با این حال هیچ تیمی در طول تاریخ ورزش حرفه ای فاصله کوتاهی نسبت به لیکرز خود نخواهد داشت ، که فقط 71 روز پس از ترک سالن بدنسازی در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا ، دادگاه مرکز استاپلز را برای 22 دسامبر مقابل کلیپرز باز خواهد کرد.

وقت کافی نیست این استراحت کافی نیست. جیمز خیلی سخت بازی می کند. او بیش از حد می دهد. بدن او نیاز به استراحت دارد. او ممکن است یک پادشاه باشد ، اما فقط یک مرد است و چنین مکث کوتاهی محدودیت های آسیب پذیری وی را آزمایش می کند.

هیچ رازی نیست که جیمز در مرحله پلی آف امسال بسیار قدرتمند بود زیرا از طولانی ترین تعطیلات زندگی اش بیرون می آمد. و حال انتظار می رود که او پس از بیرون آمدن از کوتاهترین تعطیلات زندگی خود این کار را تکرار کند؟

NBA در جستجوی آخرین دلار تلویزیون ، عرشه را در برابر معروف ترین بازیکن و موفق ترین تیم خود قرار می دهد ، فصل را خیلی زود شروع می کند. لیکرز باید مراقب خود باشد. آنها باید از رهبر خود مراقبت کنند. اگر آنها می خواهند در پلی آف بمانند ، به یک شخص خاص نیاز دارند که اکنون بنشیند.

نیمکت لبرون جیمز.

به طور جدی ، یک بار در هفته به آن استراحت دهید ، شاید برای چند کشش دو هفته ای ، شاید آن را در سه چهارم 72 بازی انجام دهید ، آن را زانو درد بخوانید ، آن را یک تاندون نرم شده بنامید ، یا فقط آنرا بنامید که چیست.

لیکرز نمی تواند خود را به عنوان قهرمان تکرار کند ، مگر اینکه جیمز در این فصل از سلامتی سالم باشد و برای تحقق آن مجبور است هر کاری انجام دهد کمی خلاقیت لازم است. این می تواند به معنای فداکاری ژانویه تا ژوئن باشد.

آنها می توانند بدون مزیت خانگی برنده شوند. آنها می توانند بدون 4 دانه برتر برنده شوند. به لطف جشن راب پلینکا ، آنها به اندازه کافی متهم شده اند تا در هر جایی مقابل کسی پیروز شوند.

اما اگر جیمز در برخی از شبهای بی هدف زمستانی که لیگ هنوز باید تعطیل شود منفجر شود ، آنها نمی توانند برنده شوند. لیکرز پس از سوار شدن به جیمز به عنوان اول خود با هم ، فقط می تواند با رفتار برعکس با او عنوان دوم را بسازد.

بگذارید یک کاج سوار شود.

در کنفرانس ویدیویی بعد از تمرین روز دوشنبه ، جیمز خسته به نظر می رسید. از زیر یک کلاه سیاه نگاه می کرد ، به نظر می رسید انگار تازه از یک رینگ بوکس یا یک بازی پلی آف صعود کرده است.

وی گفت: از نظر جسمی ، در حال حاضر بسیار بیمار هستم.

لبخندي نزد. او مشتاق نبود. او هنوز از اینکه فصل در آستانه شروع است مبهوت به نظر می رسید.

وی گفت: “صادقانه بگویم ، من انتظار این را نداشتم زیرا صحبت های اولیه ای بود و من شنیدم که از اواسط ژانویه شروع می شود و اردوی آموزشی پس از کریسمس آغاز می شود.” “ما این فرصت را خواهیم داشت که کریسمس را در کنار خانواده هایمان بگذرانیم. بنابراین ، من تعطیلات برنامه ریزی شده ای را گذرانده ام ، تعطیلاتی با خانواده ما برای رفتن به جایی که نمی توانم انجام دهم ، بدیهی است از زمانی که در لیگ حضور داشته ام. بنابراین ، من مجبور شدم چیزهای زیادی را اضافه کنم. “

بنابراین ، بله ، او از لغو تعطیلات خانوادگی آزرده خاطر شد و چه کسی اینگونه نخواهد بود؟ اما همانطور که به حرفهای او گوش می دادم ، صدای عمیق تری از آن به گوش می رسید. این احساس وجود داشت که این بازیکن که فصل گذشته به صراحت از مدیریت بار انتقاد می کرد – او ضد Kauhi Leonard بود – اکنون تمایل بیشتری به پذیرش او دارد. و صادقانه بگویم ، یکی از دلایلی که جیمز همیشه بر بازی اصرار داشت این بود که نمی خواست هواداران را محروم کند. از آنجا که در آینده قابل پیش بینی هوادارانی در جایگاه حضور ندارند ، غیبت وی اهمیت چندانی نخواهد داشت.

“ما تا آنجا که می توانیم هوشمند خواهیم بود. . . “اطمینان از بدنم ، اطمینان از آماده بودن برای رفتن”. “بدیهی است که هر بازی مهم است ، اما ما در حال رقابت برای چیزی هستیم که بالا باشد.”

به عبارت دیگر ، همه چیز در مورد پلی آف است و او آماده است تا هر کاری که لازم است انجام دهد تا یک قسمت شود.

وی گفت: “ما هرگز نمی خواهیم وسایل خود را تجارت کنیم.” “برای من شخصاً ، این یک خط نازک با من است ، اما وقتی فهمیدم که این یک فصل کوتاه است. . . من فکر می کنم 71 روز وجود دارد که خارج از فصل کوتاه ترین فصل برای هر ورزش حرفه ای است. ما در مورد آنچه در آینده انجام خواهیم داد ، تا جایی که من شخصاً هستم ، بسیار وظیفه شناس هستیم. “

در حالی که سیاست استراحت بازیکنان NBA در این فصل یکسان است – استخوان های سالم استراحت بازیکنان برای بازی های تلویزیونی ملی با مشخصات بالا – یک زبان مرتبط با همه گیری وجود دارد که به تیم ها اجازه می دهد فهرست های خود را “در حد معقول” در ابتدا مدیریت کنند و پایان فصل عادی.

لیکرز باید کل ماجرا را نادیده بگیرد. جریمه را پرداخت کنید. مجازات کنید بدانید که شاید فقط برای این فصل جایگزینی جیمز در هر زمان “منطقی” باشد ، با این حال مفهومی که حداقل دو ذهن معقول حداقل در نظر می گیرند.

فرانک وگل مربی درباره مدیریت جیمز و حجم کار گفت: “هر دوی ما یک نوع تفکر هستیم ، بیایید فقط ببینیم چگونه پیش می رود” ، و بعدا افزود: “این واقعاً یک رویکرد روزمره است.”

وگل تأکید کرد که بله ، بعضی از روزها از روزهای دیگر مهم ترند. مثل آن روزهای اردیبهشت و خرداد.

ووگل گفت: “هدف هر سال ، اما به نظر من به طور خاص امسال ، اطمینان از سلامت و حضور در مرحله پلی آف است.” “و این بدان معنا نیست که ما به نوعی فصل معمولی را سبک خواهیم گرفت. پسراني كه در زمين هستند با هم رقابت خواهند كرد. و ما هر شب هویت بازی سخت تر از حریف خود را ایجاد می کنیم. اما مطمئناً هدف ما اطمینان از سلامتی ما هنگام حضور در مرحله پلی آف است. “

اگر هدف واقعاً این باشد ، دستورالعمل لبرون جیمز روشن است.

اگر می خواهید بلند شود باید بگذارید تا بنشیند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>