لیکرز با پیروزی 87 بر 81 مقابل کلیپرز مقدماتی NBA را گشود


لیکرز و کلیپرز که جمعه شب در اولین استعداد بسکتبال در استاپلز سنتر حضور داشتند ، از دروازه ای که با عنوان “منطقه قرمز” مشخص شده بود وارد شدند – شاید آخرین یادآوری این باشد که تنها کاری که باید انجام شود در اینجا توقف است.

اما در حالی که بیماری همه گیر که بسکتبال حرفه ای را در لس آنجلس به مدت 9 ماه و یک روز متوقف کرد ، همچنان آلوده و کشتار می کند ، NBA ادامه یافت و برای دومین بار در دوره COVID لیگ را راه اندازی کرد.

لیکرز به جای رقابت در مورد ایمنی نسبی بالون در اورلاندو ، فلوریدا ، دفاع از عنوان خود را در میدان خود آغاز کرد و ابتدا به عنوان قهرمان لیگ در لس آنجلس به جمع محدودی از رسانه ها ، کارمندان و مدیران معرفی شد. کارمندان مرکز استاپلز.

لیکرز روز جمعه در مرکز خود آزمایش شد. باید آزمایشات سریعی با نتایج بازی قبل انجام شود

برای یک شب که به اندازه کافی خوب پشت سر گذاشت ، لیکرز در ابتدای فصل خود 87 بر 81 پیروز شد.

لبران جیمز و آنتونی دیویس از جمع لیکرز نشسته بودند و مربی فرانک وگل گفت که تیم سعی دارد تا حد امکان مسئولیت پذیر باشد با توجه به فشرده سازی خارج از فصل. مارکیف موریس و مارک گاسول خراش های سالم بودند.

بیشترین اقدام جیمز و دیویس وقتی بود که هر دو پس از یک توپ شل در اواخر کوارتر اول فرار کردند ، اما همچنان لبخندهای باز و لبخندهایی را که از زیر صورتشان می خزید شامل شد.

دو ماه پیش ، لیکرز اولین قهرمانی این فرانچایز را در یک دهه گذشته در 95 سالگی در حباب اورلاندو جشن گرفت. آنها از آن زمان بخش قابل توجهی از واحدهای خود را بازسازی کرده و در Gasol ، Montrezl Harrell ، Wesley Matthews و دنیس شرودر جایگزین Rajon Rondo ، دنی Green ، JaVale McGee و Dwight Howard شده اند.

هارل ، ماتیوس و شرودر روز جمعه به همراه کایل کوزما و وینگر سال دوم تالن هورتون تاکر در ترکیب اصلی بودند. گروه عجیبی بود که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی معرفی می شد ، اما چه چیزی عجیب نبود در روز جمعه؟

وگل گفت که رانندگی قبل از بازی او از South Bay به Staples Center معمولاً زمانی است که او می تواند از آسمان مرکز شهر لذت ببرد زیرا پیش بینی شب موتور رقیب خود را روشن می کند. اما با کسی که در جایگاه قرار دارد یکسان نیست.

مهاجم لیکرز مونترل هارل مقابل کلیپرز ، تیم سابق خود غرق می شود.

مهاجم لیکرز ، مونترل هارل در افتتاحیه پیش فصل جمعه در استیپلز سنتر ، مقابل کلیپرز ، تیم سابق خود شیرجه می زند.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

ووگل قبل از مسابقه گفت: “بخشی از این آرزو معمولاً آماده شدن برای فضایی است كه می خواهیم بازی را تمرین دهیم.” “و این قسمت متفاوت است. جو بسیار متفاوت خواهد بود. “

اوه

اگرچه هواداران اجازه ورود به ساختمان را نداشتند ، اما ازدحام جمعیت بسیار کم بود که در طول بازی مانند یک طرفدار حمام که هرگز خاموش نمی شود ، فضای خالی را پر کرده است. صندلی هایی که معمولاً خط پایه را پر می کنند تقریباً همه حذف شده اند و مدیران لیکرز ، راب پلینکا و کورت رامبیس روی صندلی های تاشو با فاصله در زیر سبد نزدیک به نیمکت لیکرز نشسته اند.

سالن ها تقریباً خالی بودند ، به استثنای یک کارگر معمولی که قبل از قرار دادن پوستر قرمز برای جلوگیری از تمیز کردن پوست ، سطح ضدعفونی کننده سطح محافظ صورت است.

بازیکنان نیمکت نشین لیکرز ، از جمله جیمز و دیویس ، در تمام طول بازی از ماسک استفاده می کردند. مربی تیم وگل و کلیپرز تایرون لو نیز همین کار را کرد ، که فقط هنگام برقراری ارتباط با تیم های خود این پوشش را حذف می کرد.

کیفیت بسکتبال همانطور که وگل انتظار داشت بی ثبات بود. در طول هفته اول تمرین منجر به بازی چندین بار ، او در مورد بازیکنان خود صحبت می کند که در بازی های خارج از فصل روی تحریف بازی های پیکاپ کار نکرده اند.

متیوز محکم بود – توصیفی که او را از طریق NBA ردیابی می کرد – در حالی که هر نیمه را با یک سطل باز می کرد و نشان می داد که بدن پیرامونی او می تواند به کاهش ضرر گرین کمک کند.

شرودر با دلایلی که لیکرز برای اولین بار در خارج از فصل این کار را انجام داد خوش درخشید و نشان داد که می تواند برای خودش خلق کند و تخلف را اجرا کند. اما شش چرخش او در 24 دقیقه نشان دهنده عدم وضوح در دو انتها بود.

جالبتر اینکه ، هارل ، برای اولین بار در مقابل تیم قدیمی خود بازی می کند ، مقداری از انرژی حفظ شده خود را به بازی تزریق می کند ، اگرچه یک پرش از دست رفته در مقابل نیمکت کلیپرز ، هم تیمی های قدیمی خود را به رهبری پاتریک بورلی در اختیار داشت ، و با بازی مسخره ششمین مرد سلطنتی امسال.

هورتون تاکر (19 امتیاز) و کوزما (18 امتیاز) دیرهنگام لیکرز را هدایت کردند و به عقب نشینی آنها کمک کردند. الکس کاروزو که در صف مقام اول نیمکت نشینی لیکرز است پس از آسیب دیدگی از ناحیه خم شدن ران از بازی خارج شد.

لیکرز روز یکشنبه دوباره میزبان کلیپرز است که مانند جمعه در خانه آنها خالی و عجیب خواهد بود.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>