[ad_1]

لیکرز چهارشنبه شب در پیش نویس NBA ماند و با استفاده از بیست و هشتمین انتخاب خود در دور اول ، جیدن مک دانیلز از واشنگتن را انتخاب کرد ، در حالی که می دانستند برای خرید دنیس گارد به عنوان بخشی از تجارت به اوکلاهما سیتی می روند. شرودر در معامله ای که روز یکشنبه انجام شد.

با این حال ، تاندربولت ها در اوایل پروژه برای انتقال انتخاب به مینه سوتا تیمبرولوز معامله کردند. بنابراین مرد بزرگ هاسکی راهی مینه سوتا خواهد شد.

لیکرز قبل از اینکه معاملات انجام شود باید از نظر فنی انتخاب خود را برای دور اول انجام دهد ، زیرا تیم ها نمی توانند برای اولین دوره در سال های متوالی معامله کنند.

لیکرز به عنوان بخشی از قرارداد شرودر ، نگهبان دنی گرین را به صاعقه فرستاد.

اما گرین ، قهرمان سه تیم NBA ، هفته ای دو بار پس از هدایت از Thunder به Philadelphia 76ers برای مرکز ال هورفورد معامله می شود ، طبق گزارشات اوایل چهارشنبه.

شرودر لیکرز یک مدافع را به دست آورد که دومین گلزن برتر تندر در فصل گذشته در یک نقش ذخیره بود که منجر به نامزدی وی برای ششمین مرد سال شد. شرودر در رأی گیری کلیپرز در مونترال هارل دوم شد.

شرودر که با سرعت و سرسختی بازی می کند ، با وجود چهارچوب سبک وزن 6 فوت 1 و 172 پوند ، مدافع خوبی است. او فصل گذشته در هر بازی به طور متوسط ​​18.9 امتیاز ، 4.0 پاس گل و 3.6 ریباند داشت. او 46.7٪ از زمین را شلیک می کند ، 38.5٪ از دامنه سه امتیاز.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر