[ad_1]

کلیپرز و لیکرز در راه رسیدن به درگیری برای دیدار در فینال کنفرانس غرب بودند تا اینکه کلیپرز در مرحله پلی آف به شدت برخورد کرد. اکنون دو تیم بار دیگر در دادگاه – در مرکز استپلز – برای افتتاحیه فصل 21-2020 مشترک خواهند بود.

NBA اولین هفته بازی های تلویزیونی ملی خود را در روز سه شنبه اعلام کرد که توسط جلسه لیکرز و کلیپرز در ساعت 7 بعد از ظهر PST در شب افتتاحیه ، 22 دسامبر ، و لیکرز و ماوریکس در روز کریسمس برجسته شد. کلیپرز شب کریسمس را با یک بازی برگشت در دنور به پایان می رساند که در مرحله پلی آف با نتیجه 3-1 برتری خود را از دست داد تا از جام کلیپرز به فینال کنفرانس صعود کند.

انتظار می رود نیمه اول برنامه NBA در این هفته برگزار شود.

تیم های گلدن استیت واریورز فصل 21-2020 را در بروکلین از ساعت 16:00 بعد از ظهر آغاز می کنند ، کوین دورانت قبل از انتقال بازی به Staples Center ، مقابل تیم سابق خود بازی می کند. هر دو بازی اولیه در TNT خواهند بود.

میلواکی در بوستون و دالاس در 23 دسامبر به ترتیب ساعت 16:30 و 19:30 در تلویزیون ملی در ققنوس بازی می کنند.

برنامه کریسمس در نیواورلئان در میامی (9 صبح PST) ، گلدن استیت در میلواکی (11:30 صبح PST) ، بروکلین در بوستون (2 بعد از ظهر PST) ، دالاس در Lakers (5 بعد از ظهر PST) و کلیپرز در دنور است. (7:30 بعد از ظهر PST).[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر