لیکرز دوباره در حال امضای قرارداد 3 ساله کنتاوید کالدول-پاپا استلیکرز با حفظ یکی از با ارزش ترین بازیکنان خود در مسابقات قهرمانی بنفش و طلای امسال ، با امضای قراردادی سه ساله با یک محافظ کنتاوید کالدول-پاپ موافقت کرده است.

به گفته افرادی که از این معامله اطلاع دارند و اجازه صحبت علنی ندارند این معامله 40 میلیون دلار ارزش دارد.

Caldwell-Pope توسط Rich Paul و Klutch Sports نمایندگی می شود ، آژانس نمایندگی لبرون جیمز ، آنتونی دیویس و Laker Montrezl Harrell جدید.

برای کالدول-پوپ ، که از سال 2017 در لیکرز بود ، او یک سری معاملات کوتاه مدت را انجام داد و به او پاداش ارتقا داد و به عنوان یک شروع کننده با ارزش در یک قهرمانی تیمی ، غرامت را جبران کرد.

او این 21 بازی را برای لیکرز در این فصل آغاز کرد و 37.8٪ از سه امتیاز خود را با میانگین 10.7 امتیاز به هم پیوند داد.

کالدول-پوپ قبل از اینکه در لس آنجلس بماند ، از تیم های اطراف NBA ، از جمله آتلانتا هاوکس و نیویورک نیکس علاقه داشت.

این معامله نمونه دیگری از اجرای سریع برنامه خارج از فصل لیکرز است که شامل داد و ستد برای نگهبان دنیس شرودر و جذب هارل و وسلی متیو در یک آژانس رایگان است.

انتظار می رود لیکرز در روزهای آینده با دیویس در مورد حداکثر قرارداد به توافق برسند و ستاره در اختیار گزینه های خود برای قرارداد باشد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>