لیکرز قصد ندارد از خود راضی شود

[ad_1]

هدف این است که به عنوان یک قهرمان تکرار شود و به موفقیت خود ادامه دهد ، به همین دلیل است که راب پیلینکا ، معاون رئیس بسکتبال لیکرز ، مدافع دنیس شرودر از اوکلاهما سیتی را به دست آورد ، بنابراین او به جستجوی بازار نمایندگان آزاد ادامه خواهد داد ، به سایر سناریوهای تجاری و مطبوعات نگاه می کند بازیکنان اصلی خود را که برای رکوردشکنی NBA 17 ضروری بودند ، حفظ کنیدشما قهرمانی.

گرفتن شرودر برای دنی گرین و 28شما انتخاب (جادن مک دانیلز) در پیش نویس NBA چهارشنبه شب اولین اقدامی بود که Pelinka در تلاش برای پیروزی دوباره لیکرز انجام داد.

گام های بعدی برای Pelinka این است که آنتونی دیویس پس از استعفای مهاجم بار دیگر قرارداد ببندد و تصمیم بگیرد که دیگر بازیکنان آزاد این تیم لیکرز را به خدمت می گیرند.

Pelinka صبح پنجشنبه در یک مصاحبه ویدیویی با خبرنگاران گفت: “مثل اینکه این فقط گروهی از بچه ها هستند که متناسب هستند ، با هم کار می کنند و ما دوست داریم هسته خود را تا حد ممکن نزدیک نگه داریم.” “اما اگر فرصت هایی برای بهبود و رفع نیازها وجود داشته باشد ، همانطور که من و دنیس این کار را کردیم ، از آنها استفاده خواهیم کرد.”

علاوه بر امتناع دیویس از تبدیل شدن به یک نماینده آزاد ، کنتاوید کالدول-پوپ ، راجون رونو و اوری بردلی معاملات خود را رها کردند و به عنوان بازیکن آزاد درآمدند.

دویت هوارد و مارکیف موریس ، بازیکنان اصلی فصل گذشته لیکرز ، بازیکن آزاد هستند و هر دو طرف علاقه زیادی به اتصال مجدد دارند.

لیکرز روز پنجشنبه اعلام کرد که فرصت محافظ ذخیره کوین کوک را رد کرده و از او یک بازیکن آزاد ساخته است. قرارداد 3 میلیون دلاری وی که به او تضمین نشده بود ، به وی اجازه می داد تا هنگام خروج از کشور 1 میلیون دلار دریافت کند.

مرکز JaVale McGee قرارداد 4.2 میلیون دلاری خود را انتخاب کرد.

تیم ها می توانند روز جمعه از ساعت 15:00 PST با یک نماینده آزاد مذاکره کنند و می توانند از ساعت 9:01 PST با بازیکنان قرارداد ببندند.

پیش بینی می شود لیکرز به طور متوسط ​​9.2 میلیون دلار استثنا داشته باشد ، استثنای دو ساله 3.6 میلیون دلار و حداقل سربازی برای جذب بازیکن آزاد در اختیار دارد.

یکی از نام های برجسته ای که همچنان مورد توجه لیکرز قرار می گیرد ، وسلی متیو وینگر بازیکن آزاد است.

پلینکا گفت: “رویکرد ما تهاجمی بودن خواهد بود.” “من فکر می کنم تیم های انگشت شماری وجود دارد که احتمالاً امیدوار به رقابت هستند یا می توانند مبارزه کنند. ما فقط آرام نخواهیم بود و انتظار نداریم که دیگران در موقعیتی باشند که سعی کنند لیست خود یا تیم های خود را بهتر کنند. بنابراین باید پرخاشگر بمانیم.

“من فکر می کنم خطر پیروزی رضایت خاطر است و ما اجازه نمی دهیم اینجا نفوذ کند. ما سعی خواهیم کرد تیم خود را ارتقا دهیم و مربی کنیم [Frank] وگل و کارکنانش در بهترین موقعیت ممکن برای دفاع قرار دارند. و صاحب ما ، جنی باس ، تمام منابع موجود برای انجام آن را به ما داد. بنابراین پرخاشگر باشید و مطمئن شوید که این احتمال را برای به دست آوردن عدد 18 تا حد ممکن افزایش می دهیم. “

اکثر مدیران NBA معتقدند که دیویس که در این فصل معامله ای را پرداخت کرده که 28.7 میلیون دلار به وی پرداخت می کند ، به لیکرز باز خواهد گشت. کالدول-پاپ می خواهد برگردد ، اما به دنبال جذب 8.4 میلیون دلار است که قرار بود فصل آینده برنده شود. Rondo مورد توجه کلیپرز و Atlanta Hawks قرار گرفته است. مهاجم Kyle Kuzma واجد شرایط تمدید قرارداد است ، اما اکثر مدیران اعتقاد ندارند که وی در این فصل یکی را دریافت خواهد کرد.

پلینکا گفت: “من فکر می کنم راحت است که وقتی عنوانی را به دست می آوری خود راضی باشی و فقط بگویی ،” هی ، بگذارید آن را رها کنیم “.” اما در عین حال ، من فکر می کنم که تفکر من همیشه یافتن راه است. ” برای بهتر شدن ، بهتر کردن هر فصل خارج از فصل من فکر می کنم ما هرگز نمی خواهیم در آن مستقر شویم و فکر می کنم این فرصتی برای بهتر شدن بود از دست دادن بازیکنی مانند دنی سخت است “و به طور کلی ، ما فقط احساس می کنیم بازیکن جوان تری به هسته اصلی خود اضافه می کنیم و در آینده چیزی بود که نمی توانستیم منتقل کنیم.”

شرودر 27 ساله فصل گذشته به طور متوسط ​​18.9 امتیاز در هر بازی ، 4.0 پاس گل و 3.6 ریباند داشت. او در نتایج نیمکت لیگ را رهبری کرد و در رأی ششمین مرد سال NBA به مقام دوم رسید.

“من فکر می کنم وقتی لیگ را دنبال می کنی و در مورد بازیکنی مثل او تحقیق می کنی ، این مسئله برمی گردد که دنیس بازیکنی است که تیم های دیگر از بازی در برابر آن متنفر هستند ، اما هم تیمی هایش عاشق بازی هستند زیرا او چنین سرسختی ، سرسختی بدی دارد در مرکز نحوه بازی و پیروزی ما ، “گفت Pelinka. “بنابراین او واقعا با مطابقت دارد. و سپس فکر می کنم او به ما فقط به یک بازی ساز نخبه دیگر ، چه در توپ و چه در توپ در یک موقعیت بلند کردن یا پرتاب کردن یا خارج از توپ به عنوان یک گلزن ، توهین می کند. بنابراین واقعاً کاملاً متناسب با ماست. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes