[ad_1]

برای 29 تیم NBA ، افتتاحیه به آینده متصل است. از یک طرف ، تیم با گرمای گلدوزی شده ، که می گوید “قهرمانان” ، مربوط به گذشته است.

لیکرز با آخرین جام خود که روی یک تریبون طلایی در مرکز یک مرکز خالی استپلز درخشان بود ، پیروزی های خود را از یک سال پیش تجربه کرد. نکات برجسته ای از بالون ، سخنان کمیسر لیگ و مالک مورد علاقه تیم وجود داشت. کارگران پزشکی از خط مقدم (از طریق فیلم) حلقه های خود را به دستیار مربیان تیم ارائه دادند.

و سپس ، مادران ، پدران ، همسران ، پسران و دختران لیکرز تیم را با پیام های خود شگفت زده کردند ، در حالی که برخی از بازیکنان قبل از لغزش بر روی حلقه های غول قهرمانی که در انتظار آنها بود ، اشک را از گوشه چشم خود پاک می کردند.

این مراسم با انگشتان طلا ، شادی در قلب آنها و البته برخی از آنها پای آنها منجر شد.

هفتاد و دو روز پیش ، لیکرز این حلقه ها و این جام را کسب کرد ، کوتاهترین چرخش بین قهرمانی و فصل جدید تاریخ لیگ. و بقایای این کار برای مدتی با آنها خواهند بود.

لیکرز 2020 مطمئناً ارزش تجلیل داشت ، اما زمان حال حاضر است و به سرعت رسید ، کلیپرز با پیروزی 116-109 در شب افتتاحیه NBA مهمانی را خراب کرد.

قبل از مسابقه ، فرانک وگل گفت که او معتقد است که افتتاحیه پیش نمایش فصل آینده خواهد بود ، رژه تیم هایی که می خواهند تعطیلات لیکرز را خراب کنند.

“این اولین سلیقه ما از همه کسانی است که امسال به دنبال ما می آیند. ووگل قبل از بازی گفت: “وقتی شما یک قهرمان هستید ، همه آنها طبق برنامه دور می زنند.” “آنها آماده این بازی هستند و امشب اولین نمونه آن خواهد بود. واقعاً به این می رسد ، وقتی مراسم تمام شد ، پشت ماست. وقت آن است که یک بازی بسکتبال انجام دهیم. و ما باید متجاوز باشیم. “

قطعا نه.

کاوهی لئونارد و پاول جورج در نمایشی قاطع از قدرت که خیلی زود زشت بود و با ادامه بازی کمی خوشمزه تر شدند ، از لبرون جیمز و آنتونی دیویس 59-40 سبقت گرفتند.

لیکرز با فشار دادن دکمه توربو ، 22 امتیاز عقب بود که کلیپرز وارد فصل شد و از دفاع دفاعی اجتماعی لیکرز و ذهنی که مطمئناً از روحیه بازی قبل معتدل بود ، بهره گرفت.

جیمز به آرامی شروع کرد ، مارک گاسول در اولین کار خود فرو ریخت و در حالی که کلیپرز تورها را به آتش می کشید ، ضربات باز لرزید.

اما رینگ ها برای همیشه به همین اندازه پهن نمی مانند و خط دفاعی لیکرز از سال گذشته نشانه هایی از آمادگی برای تسلیم شدن دارد و حرکت را به اندازه کافی متوقف می کند تا دوباره به بازی خزنده شود.

دیویس در طبقه متوسط ​​شروع به آشپزی کرد ، با مشت و بلند از مدافعان ، خیلی کوچک بود تا بتواند جهنده تمیز خود را بشکند. و جیمز ریتمی را پیدا کرد که زود از دست می رود و به سمت سبد پرواز می کند تا به D فشار وارد کند.

این برتری 22 امتیازی در نیمه اول به دو کاهش یافت و در 75 کاملاً پاک شد ، قبل از اینکه جورج (33 امتیاز) این موقعیت را بدست آورد ، در دو دقیقه پایانی سوم نه امتیاز مستقیم کسب کند تا اختلاف را به دو رقمی برساند.

تیم های خسته – و این می تواند از نظر جسمی یا احساسی باشد – در تلاشند تا نتیجه را کاهش دهند ، و این همان چیزی است که لیکرز در کوارتر چهارم به نظر می رسید. به نظر می رسید که آنها روی یک تردمیل قرار دارند که به تدریج سریعتر و تندتر می شود ، و سرب آن بالا می رود ، به اندازه کافی بالا است که یک بار جیمز در وسط چهارم نشست ، او هرگز لامپ خود را از بین نمی برد.

اگر دلیل خوش بینی وجود داشته باشد ، آنها از موارد جدید اضافه شده مونترزل هارل و دنیس شرودر بوده اند ، که انتظارات حاصل از خریدهای خود را برآورده کرده اند.

هارل مانند یک ضربه دوتایی اسپرسو مقابل تیم سابق خود بود و در نیمه اول به احیای لیکرز کمک کرد زیرا در یک بازی 17 امتیازی با 10 ریباند روی شاخ جنگید. و شرودر که از نقطه محافظ شروع کرد ، در شب ابتدای بازی سه گانه دوبل کرد و 14 گل زد و 12 گل و 8 پاس گل داد.

اما اولین بازی در مرکز گاسول به عنوان لیکر یک کابوس بود – 12 دقیقه بدون نتیجه با پنج خطا و فقط یک ریباند و یک پاس گل. نگهبان کهنه کار وسلی ماتیوس در 11 دقیقه خود به همان اندازه بد بود ، بدون امتیاز ، ریباند و پاس گل ، به راحتی توسط لئونارد مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

شب های ابتدایی برای این فصل تعیین کننده نیستند – لیکرز سال گذشته در اولین بازی خود به کلیپرز باخت. اما درسها از قبل آغاز شده است ، راه تکرار ، پر از اسپویلرهای بی حوصله.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر