[ad_1]

از آنجا که لیکرز بعد از ظهر جمعه آژانس رایگان را افتتاح کرد ، با دانستن اینکه هدف اصلی آنتونی دیویس این است که به فکر آینده خود با این تیم در هفته آینده باشد ، آنها یک بازی بزرگ دیگر را انجام دادند و توافق کردند که با بازیکنان آزاد Montrell Harrell و Wesley Matthews موافقت کنند ، افرادی که از شرایط آگاهی دارند و مجاز به صحبت در جمع نیستند.

پس از آنکه دویت هوارد ، مرکز ذخیره ، لیکرز را رد کرد و جمعه شب با توافق با فیلادلفیا 76ers موافقت کرد ، این کار دروازه لیکرز را برای کار با قرارداد با هارل ، مرکز ذخیره سابق کلیپرز که ششمین مرد فصل گذشته NBA بود ، باز کرد.

لیکرز با در اختیار داشتن پیش نویس حقوق هارل ، متیوز و مدافع اوکلاهاما سیتی ، دنی گرین و جدن مک دانیلز ، لیست خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده و در موقعیت خوبی برای دفاع از قهرمانی خود در NBA قرار دارد.

معامله بعدی که لیکرز باید سعی کند انجام دهد ، با نگهبان بازیکن آزاد Kentavid Caldwell-Pope است. به گفته افرادی که گفتگو را می دانند ، هر دو طرف علاقه مند به انجام آن هستند. کالدول-پاپ خواستار افزایش 8.4 میلیون دلاری است که فصل آینده از دریافت آن خودداری کرد.

وقتی بازیکنان موفق می شوند یکشنبه ساعت 9:01 صبح PST قرارداد ببندند ، هارل می تواند یک قرارداد استثنا در سطح متوسط ​​را امضا کند که جمعه شب به مدت دو سال و 19 میلیون دلار توافق کرد. به گفته مردم ، هارل برای پیوستن به عنوان مدافع عنوان قهرمانی NBA لیکرز از پول بیشتر از شارلوت خودداری کرد.

هارل در امتیاز فصل گذشته کلیپرز در رده سوم قرار گرفت (18.6 امتیاز) و در رکوشه ها با امتیاز 7.1 برابر شد. تعداد وی در پلی آف به 10.5 امتیاز و 2.9 ریباند کاهش یافت.

اما هارل به آشفتگی ، صلابت و قاطعیت شهرت دارد و شاید بهترین بازیکن بزرگ پشتیبان NBA را به لیکرز هدیه دهد.

لیکرز به کار خود ادامه داد و با توجه به افرادی که مجاز به صحبت در جمع نیستند ، با ماتیوز توافق کردند که دو سال از این تیم محروم شود ، یک قرارداد یک ساله به ارزش 3.6 میلیون دلار.

متیوز یک مدافع همه کاره است که قادر به دفاع از مدافعان ، شوتزنی و مهاجمان کوچک است.

او فصل گذشته با میلواکی باکس به طور متوسط ​​7.4 امتیاز کسب کرد. او در طول فصل منظم 36.4 درصد از دامنه سه امتیازی را شوت کرد و در پلی آف به 39 درصد رسید. وی در کار 11 ساله خود 38.1٪ امتیاز آور است.

گرچه این تضمینی نیست تا زمانی که دیویس دوباره با لیکرز قرارداد ببندد ، اما هر مدیر NBA معتقد است که او پس از پیوستن به لبران جیمز و کسب اولین قهرمانی خود در ماه گذشته با تیم ، دوباره برمی گردد.

به گفته افراد آشنا با این شرایط ، دیویس و نماینده ریچ پل از باشگاه كلاچ اسپرت با راب پلینكا ، معاون رئیس بسكتبال و مدیرعامل لیكرز صحبت كردند ، اما فقط گفتند كه دیویس می خواست هفته بعد شكرگذاری صبر كند. قبل از بحث در مورد یک معامله

دیویس می خواهد تیم لیکرز را در کنار هم قرار دهد تا فرصتی برای تکرار داشته باشد و می خواهد بهترین معامله را برای آینده خود پیدا کند.

وی می تواند یک قرارداد دو ساله با مبلغ 68 میلیون دلار با گزینه تبدیل شدن به بازیکن آزاد بعد از فصل آینده امضا کند که می تواند او را با آژانس رایگان جیمز هماهنگ کند.

دیویس می تواند پس از سال دوم یک قرارداد 10 ساله و 106 میلیون دلاری با گزینه بازیکن امضا کند ، چهار سال با 146.7 میلیون دلار یا پنج سال با 189 میلیون دلار.

چارلز بریسکو ، نماینده او به لوس گفت ، هوارد ، که به لیکرز بازگشت و در تیمی که ماه گذشته عنوان قهرمانی را کسب کرد ، نقشی اساسی داشت ، با حداقل استثنا یک سال و 2.6 میلیون دلار ، به فیلادلفیا پیوست. آنجلس تایمز جمعه شب.

هوارد در مربی سابق کلیپرز ، داک ریورز ، مربی جدید 76ers بازی خواهد کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر