مارکوس موریس بریکر برای نمایشگاهی با لیکرز برای درد زانوگرچه این هفته مارکوس موریس در تمریناتی با کلیپرز درگیر بود ، اما تایرون لو ، مربی تیم گفت که مهاجم 6 فوت 8 متری جمعه شب به دلیل “کمی درد زانو” بازی نخواهد کرد.

قبل از رویارویی کلیپرز با لیکرز در استاپلز سنتر در اولین بازی هر دو تیم در این فصل ، لو در طی یک کنفرانس ویدیویی قبل از بازی گفت: “ما فقط محتاط هستیم.” این بهترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

لو نگفت چه موقع موریس برمی گردد. کلیپرز یکشنبه شب در استاپلز سنتر بار دیگر برای لیکرز بازی کرد و سپس پنجشنبه شب میزبان یوتا جاز بود تا اینکه در 22 دسامبر فصل عادی برابر لیکرز را باز کند.

موریس که ماه گذشته با قراردادی 4 ساله به ارزش 64 میلیون دلار مجدداً با کلیپرز قرارداد امضا کرد ، در 19 بازی فصل گذشته با این تیم به طور متوسط ​​10.1 امتیاز و 4.1 ریباند کسب کرد ، زیرا در ماه فوریه توسط نیویورک نیکس خریداری شد. او 42.5٪ از زمین را شلیک می کند ، از جمله 31٪ از دامنه سه امتیاز.

جمعه شب سه نفر از بازیکنان اصلی کلیپرز – پاتریک بورلی ، پل جورج و کاوهی لئونارد – فصل گذشته شروع کردند و این نقش ها را مقابل لیکرز از سر گرفتند.

انتظار می رفت که نیکولاس باتوم از محل موریس شروع کند. باتوم ، که کلیپرز پس از رد شدن توسط شارلوت هورنتس ، این ماه به دست آورد ، در اردوگاه تیز به نظر می رسید.

اما شروع سرژ ایباکا در مرکز شایسته اخبار بود ، فقط به این دلیل که ایویکا زوباک 70 بازی از 72 بازی را در فصل گذشته در فصل گذشته برای کلیپرز و هر 13 بازی در مرحله پلی آف آغاز کرد.

ایباکا 7 پا در این هفته در تمرینات کلیپرز در ترکیب اصلی قرار گرفت ، یکی از تغییراتی که لو در تیم خود ایجاد کرده است در حال تغییر شکل است.

ایباکا که با کلیپرز قرارداد دو ساله و 19 میلیون دلاری قرارداد رایگان امضا کرد ، با توانایی خود در گرفتن سه امتیاز به آنها فضایی در زمین می دهد. او فصل گذشته 38.5٪ تلاش سه امتیازی خود را با تورنتو رپتورز انجام داد.

تالن هورتون-تاکر تیم لیکرز راه اندازی شد

در برخی از اوقات ، پیشاهنگان NBA تابستان امسال با حباب NBA در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا اعلام کردند که تالن هورتون-تاکر می تواند با لیکرز نقشی پیدا کند.

اکنون در فصل دوم خود ، هورتون تاکر حق آنها را ثابت کرده است – حداقل جمعه که مربی لیکرز ، فرانک وگل ، آن را مقابل کلیپرز آغاز کرد.

وگل همانقدر تحت تأثیر پیشرفت هورتون تاکر قرار گرفت که گارد 6-4 در دور دوم مسابقه درفت سال گذشته NBA در خارج از آیووا انتخاب شد. او در تیم NBA NBA ، South Bay Lakers بازی کرد و سپس در حین بازی هایی که برای حریفان لیکرز انجام داد ، پیشرفت را نشان داد.

وگل در یک کنفرانس ویدئویی درباره چگونگی تکامل هورتون-تاکر از گذشته گفت: “من می توانم بگویم که بدن او متفاوت از امروز است و شوت او ، شوت سه امتیازی او متفاوت از امروز است.” فصل “من فکر می کنم این دو بزرگترین چیزهایی است که او موفق شد در سال اول خود به خصوص در لیگ G تغییر کند و فکر می کنم اعتماد به نفس زیادی در این دو مورد وجود دارد.”

و غیره.

وگل پیش از این گفته بود که لبران جیمز و آنتونی دیویس روز جمعه مقابل کلیپرز بازی نخواهند کرد.

اما وگل گفت مارک گاسول ، مارکیف موریس و کنتاوید کالدول-پوپ بازی نخواهند کرد زیرا برنامه او “فقط تلاش برای مدیریت هوشمندانه پیش فصل” است.

وگل دنیس شرودر ، وس متیوس ، هورتون تاکر ، کایل کوزما و کلیپر سابق مونترل هارل را شروع کرد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>