ماشین تحریر برای استفاده از کیت های نقض مثلث برای کاوی لئونارد

[ad_1]

تایرون لو ، مربی جدید چین و چروک کلیپرز ، که به جرم در این فصل اضافه شد ، ناشی از اختلال مثلث و روش هایی است که کوبه برایانت و مایکل جوردن موفقیت بالایی را کسب کرده اند.

لوئه تصمیم گرفت از “چند مجموعه” مثلث استفاده کند ، زیرا کاوهی لئونارد مهارت لازم را برای کار در منطقه خرج کردن دارد ، به عنوان برایانت با لیکرز و جوردن با شیکاگو بولز. و لو از این استفاده کرد زیرا لئونارد ابراز تمایل کرد خود را در مثلث معرفی کند.

لو ، که با برایانت دو قهرمانی NBA را کسب کرد و با واشنگتن وایرز به عنوان بازیکن اردن بازی کرد ، گفت: کوتاه شدن دوره تمرینات و تمرینات پیش فصل نیز از عوامل تلاش در یافتن راه هایی برای قرار دادن لئونارد در بهترین موقعیت است.

لو قبل از تمرین روز یکشنبه گفت: “ما دو یا سه ست را از مثلث خارج کردیم و به کاوهی اجازه دادیم در آن فضاهایی بازی کند که کوبه و اردن نیز در آن مکان ها بازی می کردند.” “او این دو بازیکن را دوست دارد و واقعاً به آنها احترام می گذارد و آنها را نگاه می کند. بنابراین ، ما فقط سعی می کنیم آن را در موقعیت خود قرار دهیم. من موفق شدم با این دو بازی کنم ، و همچنین در مثلث بازی کردم ، بنابراین فقط سعی داشتم این را به او بیاموزم … تیم ما نیز یاد گرفت. “

کلیپرهای انگیزه دار

کلیپرز علاوه بر تماشای حلقه های قهرمانی NBA در لیگ NBA سه شنبه شب در استاپلز سنتر ، علاوه بر تماشای بالا بردن بنر قهرمانی لیگ شانزدهم و قهرمانی لیگ و بازی با حریفان ، در این فصل انگیزه خاص خود را نیز دارد.

حداقل این چیزی است که جورج پل جورج روز یکشنبه گفت.

کلیپرز یکی از محبوب ترین های قهرمانی در فصل گذشته بود. در عوض ، آنها نفوذ كردند و در نیمه نهایی كنفرانس غربی با نتیجه 3-1 به دنور ناگتس رسیدند.

این یک فصل جدید است و جورج گفت که کلیپرز فقط انگیزه اصلاح برخی اشتباهات و آوردن اولین قهرمانی در تاریخ حق رای دادن را دارد.

“دسامبر جورج گفت: “22 نمی تواند آزمایش کند که ما کی هستیم و در هنگام افتتاحیه در لیکرها کجا بازی می کنیم.” “این یک مراسم عالی برای آنها خواهد بود. اما این ابتدای کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم و این تنها چیزی است که باید در نظر بگیریم آغاز ماراتن و مسابقه ای است که امسال برای آن رقابت می کنیم. بنابراین ، انگیزه کافی برای ورود به این فصل را داریم ، چه این فصل را با شخص دیگری شروع کنیم و چه با لیکرز. انگیزه کافی برای این فصل داریم. “

بروزرسانی آسیب

لو گفت سرژ ایباکا (کمردرد) و پاتریک پترسون (هایپراکستنشن آرنج) از نظر سلامتی بهبود یافته اند و انتظار می رود روز یکشنبه تمرین کنند.

ایباکا ، مرکز ابتدایی که قراردادی دو ساله با کلیپرز با 19 میلیون دلار امضا کرد ، پنجشنبه شب فینال تدارکاتی را مقابل جاز به دلیل مصدومیت از دست داد.

“سرژ دیروز تمرین کامل را انجام داد [Saturday] “لو نیز گفت.”

هنگامی که در مورد وضعیت مارکوس موریس ، که هر سه بازی تدارکاتی را با درد از ناحیه زانوی راست از دست داده بود ، س askedال شد ، لوئه مهاجم را برای بازی سه شنبه شب کاملاً رد نکرد.

لو گفت: “ما فعلاً نمی دانیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme